Jump to content
Dogomania

Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?


Ewlee

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj zadzwonił do mnie Pan w sprawie Żółtego!!!!! Podałam telefon do hoteliku... Sama też tam zadzwoniłam i dowiedziałam się, że Żółty nadal jest leczony. To na skórze to podobno świerzb... Pan miał schroniskowca, ale po 11 latach u niego niestety odszedł niedawno...Powiedział, że zadzwoni tam i porozmawia i pewnie pojedzie zobaczyć psisko. Da mi znać jaka decyzja. Pan ma dom z ogródkiem i wie jak postępować z takim psiskiem ze schroniska. Maksymalnie dużo kciuków potrzebnych....

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiłam telefonicznie z tym panem , który się odezwał w sprawie Żółtego...Nie mam dobrych wiadomości. Pan rozmawiał z Panem prawdopodobnie z Panem Longinem. Pan się zapytał o wiek psa, chciał się dowiedzieć czy ten wiek (pare lat) jest prawdziwy...Pan Longin powiedział, że pies prawdopodobnie ma 10 jak nie ponad 10 lat, niedosłyszy już... Facet nie mógł uwierzyć i upewniał się czy to o tym samym psie mówią... Usłyszał, że tak. Z adopcji nici, bo Pan chciałby psa kilkuletniego i powiedział, że pojedzie do schroniska w swoim miescie i upatrzy sobie jakas bide...Szkoda. Dziwne trochę z tym wiekiem.... Podejrzewam, że w schronisku w Łodzi określili wiek psa... Mam pytanie odnośnie pobytu Żółtego w tym hoteliku...Kto sponsoruje jego pobyt tam??? Przecież takie hoteliki kosztują....

Link to comment
Share on other sites

no to nici z domku :-(

a co do wieku psa to tak w schroniskach bywa ja też mam pod wirtualna opieka sunie którą jak zapoznawałam pare miesiecy temu okreslono na 7-8 lat a jak potem sie okazało to ma dobre 12 / ale nie wygląda :evil_lol: /
zapraszam na wątek Mary : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14190&page=17[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jedna rzecz budzi moje wątpliwości... Ja dzwoniłam do hoteliku, który znajduje sie pod Łodzią. Tel tam znajduje sie na tym watku. wczoraj przesledzilam caly wątek i Żółty jakimś cudem znalazł sie w hoteliku pod Sieradzem prowadzonym też przez Pana Longina (???). Więc dziwne jest to , że skoro pies jest pod Sieradzem, a ja dzwonie do Łodzi i jak się pytam czy jest pies i podaje jego opis, a Pani mi mówi, że jest taki, to już sama nie wiem... Mówi do tego, że pies ma świeżb...przeciez grzybica (z niej byl leczony) różni się diametralnie od świerzbu... No trochę zaczynam się bać czy oni wogóle mają nasze Żółciątko??? Ciekawe czy Pani Hania, która się nim opiekowała jak był w schronir w Łodzi coś wie??? Chyba już nikt nie kontroluje co Żółtym...Jestem załamana moimi przemyśleniami. Napiszcie co sądzicie o tym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik-77']Jedna rzecz budzi moje wątpliwości... Ja dzwoniłam do hoteliku, który znajduje sie pod Łodzią. Tel tam znajduje sie na tym watku. wczoraj przesledzilam caly wątek i Żółty jakimś cudem znalazł sie w hoteliku pod Sieradzem prowadzonym też przez Pana Longina (???). Więc dziwne jest to , że skoro pies jest pod Sieradzem, a ja dzwonie do Łodzi i jak się pytam czy jest pies i podaje jego opis, a Pani mi mówi, że jest taki, to już sama nie wiem... Mówi do tego, że pies ma świeżb...przeciez grzybica (z niej byl leczony) różni się diametralnie od świerzbu... No trochę zaczynam się bać czy oni wogóle mają nasze Żółciątko??? Ciekawe czy Pani Hania, która się nim opiekowała jak był w schronir w Łodzi coś wie??? Chyba już nikt nie kontroluje co Żółtym...Jestem załamana moimi przemyśleniami. Napiszcie co sądzicie o tym...[/quote]

oj trochę to wszystko dziwne :oops::shake: naprawde nie wiem co o tym wszystkim sądzić ....co tak na prawde sie dzieje z Żółtym :oops: ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik-77']Jedna rzecz budzi moje wątpliwości... Ja dzwoniłam do hoteliku, który znajduje sie pod Łodzią. Tel tam znajduje sie na tym watku. wczoraj przesledzilam caly wątek i Żółty jakimś cudem znalazł sie w hoteliku pod Sieradzem prowadzonym też przez Pana Longina (???). Więc dziwne jest to , że skoro pies jest pod Sieradzem, a ja dzwonie do Łodzi i jak się pytam czy jest pies i podaje jego opis, a Pani mi mówi, że jest taki, to już sama nie wiem... [/quote]

Pan Longin ma dwa hoteliki...jeden pod Łodzią drugi pod Sieradzem...tyle wiem ...i mam nadzieję że chociaż trochę rozwiałam Twoje wątpliwości...
A Żółty na pewno jest...p. Longin to cudowny człowiek...podpytam Hanię co tam u niego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Pan Longin ma dwa hoteliki...jeden pod Łodzią drugi pod Sieradzem...tyle wiem ...i mam nadzieję że chociaż trochę rozwiałam Twoje wątpliwości...
A Żółty na pewno jest...p. Longin to cudowny człowiek...podpytam Hanię co tam u niego:)[/quote]

Ja nie chce mowić, gdzie mu jest lepiej...W schronisku w Łodzi odwiedzała go Pani Hania i mieliśmy jakieś wiadomości w miarę na bierząco... Teraz nie za bardzo... Jak tylko coś się dowiesz, to pisz. Ja w poniedziałek zadzwonię jeszcze raz do hoteliku w łodzi i podpytam gdzie on w końcu się znajduje i generalnie jak się psisko ma.

Link to comment
Share on other sites

Ja z tego co wiem to tak jak napisała Moriaa. Pan Longin ma dwa hotele. Jeden mniejszy w Łodzi a drugi większy pod Sieradzem. Początkowo Żółty był w hotelu w Łodzi, ale ponieważ ten hotel pod Sieradzem jest większy został tam przeniesiony.

Niestety nic więcej na temat Żółtego nie wiem. Nie znam pana Longina osobiście i dowiedzieć się telefonicznie na jego temat mogę tyle samo co każdy inny.
Trzeba zapytać Hani. Poproszę ją, żeby zajrzała na ten wątek. Może napisze coś więcej.

A co wieku to opinia schroniska często różni się od opinii innego weta. Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale moja Tola wzięta z tego samego schroniska ma podbno 2 lata. Nawet ja w to wątpię. Wet określił ją na 4, a ja myslę, że może mieć 5-6 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...