Jump to content
Dogomania

Zagłodził psy... ponad 800zł długu!!!


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trafiłam tu przypadkowo i jestem. Przerażający widok :crazyeye: to jest... Poprostu brak słów.Z kasa u mnie teraz kiepsko, ale będę zaglądać. Oby jak najszybciej znalazło się jakieś spokojne miejsce gdzie psiaki będą miały właściwą opiekę. Trzymam kciuki! Do góry zwierzaki pokażcie się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']cale szczescie, ze sie udalo... sunia ON pewnie w najgorszym stanie:-([/QUOTE]
Tak, dlatego została w klinice, jutro będą kompletne wyniki krwi. Zobaczymy w jakim stanie są jej narządy, psychika jak na warunki w jakich przebywała jest w bardzo dobrym stanie, nie warczała w trakcie pakowania do samochodu ani podczas badań, zobaczymy jaka będzie jak podje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym zostały zabrane następujące suczki:
1.ON " Sara" wet określił ją na jakieś 5lat.
Watek suni:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka[/URL]
2."Punia" husky różnokolorowe oczy szaro/czarna.
3."Ruda" husky rudo/czekoladowa.
4."Sara" husky szaro/czarna.
5.Sunia jagdterier "Nutka"
6." Pchełka" pinczerek czarno/brązowa.
7. Sunia papilon biało/brązowa.
8.Wcześniej odebrany maluszek Bingo rudo/czekoladowy kundelek, chłopak.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190886-Skrajnie-zaniedbany-MIKROPIESEK-potrzebna-pomoc[/URL]...
Niestety kundelek Reksio i Mix DON zniknęły, ten pierwszy uciekł wyciągając głowę z obroży, a druga wg. właściciela została skradziona:confused:. Mam nadzieję,że miejscowi "szpiedzy";) odnajdą te psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Prosiaczek został przeniesiony do obory, konie są w dobrej kondycji fizycznej ale właściciel ma do końca miesiąca uprzątnąć zalegające odchody jeżeli tego nie zrobi zwierzęta zostaną odebrane, sam podpisał takie zaświadczenie, jest tam jeszcze krowa z cielakiem,królik, ptactwo i kotka chodząca między kilkoma gospodarstwami, zobaczymy czy wywiąże się z zaleceń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']Prosze o kontakt w sprawie umieszczenia, ktoregos z hasiorow w hotelu w imieniu serwisu Husky Adopcje[/QUOTE]
Kontaktujcie się z Funią do Niej trafiła ta zalękniona sunia. Pozostałe dwie są u wolontariuszy z fundacji w Radomiu, prawdopodobnie bursztynowa sunia będzie potrzebowała poważniejszego leczenia na które potrzebne będą fundusze,jeżeli zechcecie je wspomóc można tez dokonywać wpłat na konto fundacji( koniecznie z dopiskiem na jakiego psa). Proszę również o zamieszczanie informacji o pomocy udzielonej przez Was na tym wątku aby wszystko było og,ólnie dostępne i czytelne.
Myślę,że jutro trzeba będzie załozyc suniom husky odzielny wątek. Jak myślicie to dobry pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...