Jump to content
Dogomania

Zagłodził psy... ponad 800zł długu!!!


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60']Bedzie adopcja w dwupaku:evil_lol:[/QUOTE]
Takie adopcje są najlepsze bo pies się nie nudzi, wiem co gadam, jak adoptowałam swojego TZta to psa dostałam gratis i muszę przyznać,że to bardzo udana adopcja:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Takie adopcje są najlepsze bo pies się nie nudzi, wiem co gadam, jak adoptowałam swojego TZta to psa dostałam gratis i muszę przyznać,że to bardzo udana adopcja:diabloti:[/QUOTE]
Dobrze chociaz,ze TZ nie stanowił gratisu:evil_lol:
Najwazniejsze,ze zrobiłas udana adopcje:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']Kurcze nie wiem, ale warunkami adopcji jest kastracja - ani to w moim interesie, ani w jego;)
I umowa adopcyjna mogla by przerosnac moje mozliwosci, bo tam cos pisze o dobrym traktowaniu;)[/QUOTE]
Jak dla Ciebie możemy pomyśleć o małych uchybieniach w umowie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']A jak zaloze pseudohodowle:)) To co?:>[/QUOTE]
Ja alimentów płacić nie będę:eviltong:
Założyłam Radomskim suniom wątek, czy mam tam napisać,że "huskyadopcje" oferują DT dla jednej? I tak zanim do Was pojedzie trzeba ja jeszcze raz odrobaczyć i zaszczepić, więc trochę to jeszcze potrwa.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191667-Zag%C5%82odzone-dwie-suszki-husky-i-terierka[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']No szkoda. Moze bym sie skusila;)
Nawet przyzylabym ta suke gratis:][/QUOTE]

[quote name='MaDi']Wiesz jak się postarasz to może uda mi się to załatwić:razz:[/QUOTE]

Martynko, mam nadzieje, zę się podzielisz tym panem, co??? nie będziesz sknera.. niech i inny ktoś skorzysta :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie psiaki i inne zwierzaki :-). Jak tam noc minęła? Ze zdrowiem pieskow wszystko wporządku? A co z resztą zwierząt w tamtym miejscu, czy poprawiły się ich warunki? Czy wiadomo może cokolwiek o tych zaginionych pieskach?
Miłego dnia życzę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Witam wszystkie psiaki i inne zwierzaki :-). Jak tam noc minęła? Ze zdrowiem pieskow wszystko wporządku? A co z resztą zwierząt w tamtym miejscu, czy poprawiły się ich warunki? Czy wiadomo może cokolwiek o tych zaginionych pieskach?
Miłego dnia życzę :-)[/QUOTE]
Nic nie wiadomo o psiakach,a co do innych zwierząt to czekamy z wizytą do końca miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...