Jump to content
Dogomania

Zagłodził psy... ponad 800zł długu!!!


MaDi

Recommended Posts

[quote name='MaDi']Ja też nie dam. Nie mam nawet prywatnego konta na allegro:shake: więc nie znam się jak to wszystko przebiega.
Czyli musi być konto fundacyjne a nie tylko dane do wpłat? Jest to gdzieś opisane w regulaminie allegro? Będę wdzięczna za podpowiedzi to może uda się zrobić aukcję cegiełkową.
Przypuszczam zresztą,że wszystko jest stale monitorowane, a nawet jeśli nie ze względu na dobro fundacji i pomagających jej osób wszystko musi być zgodne z przepisami.[/QUOTE]
Madi to może pogadaj w fundacji czy nie da rady żeby założyć konto na allegro, a ja zrobię aukcję u siebie i skopiuję Ci wszystko i ty to wystawisz jako Fundacja. Może tak się uda?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='as_ko']Madi to może pogadaj w fundacji czy nie da rady żeby założyć konto na allegro, a ja zrobię aukcję u siebie i skopiuję Ci wszystko i ty to wystawisz jako Fundacja. Może tak się uda?[/QUOTE]

Fundacja niech założy konto na allegro - wszystko na allegro jest opisane. As-ko dacie pierwszy login i hasło - zrobi Wam piękne allegro cegiełkowe i wystawi je. Potem zmienicie dla bezpieczeństwo login i hasło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Fundacja niech założy konto na allegro - wszystko na allegro jest opisane. As-ko dacie pierwszy login i hasło - zrobi Wam piękne allegro cegiełkowe i wystawi je. Potem zmienicie dla bezpieczeństwo login i hasło.[/QUOTE]
Dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Dobry pomysł :)[/QUOTE]

Wiem, że dobry :D
Skoro Fundacja nie zna zasad działania allegro i html to nawet nie będą w stanie przekopiować Twojego projektu, to jedyne rozwiązanie. Zmieniać hasła i loginy każdy umie, bo to idzie przez mail przecież i tylko się zatwierdza i potem w linku na mailu zatwierdza, proste jak budowa cepa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Wiem, że dobry :D
Skoro Fundacja nie zna zasad działania allegro i html to nawet nie będą w stanie przekopiować Twojego projektu, to jedyne rozwiązanie. Zmieniać hasła i loginy każdy umie, bo to idzie przez mail przecież i tylko się zatwierdza i potem w linku na mailu zatwierdza, proste jak budowa cepa.[/QUOTE]
Ja nie znam bo ogólnie jestem kaleką komputerową, muszę Cie zasmucić ale podobno inni w tych tematach są całkiem nieźli;)
Na chwilę obecna nie będzie robione allegro cegiełkowe, jeżeli coś się zmieni dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Chciałam zwrócić uwagę, że aktywacja konta na allegro, to jakieś dwa tygodnie oczekiwania na list od nich, więc róbcie to już.[/QUOTE]
Będzie pewnie tylko ogłoszenie o psach do adopcji, a z cegiełkami to się jeszcze zobaczy.

Link to comment
Share on other sites

Mam wielka prośbę aby podawać do wszelkich wpłat na psy konto fundacji koniecznie z dopiskami na jakiego psa.
Dotyczy to tez ewentualnych ogłoszeń. Pieniądze będą w miarę potrzeb przekazywane Funi.
Ewentualne rozwieszane ogłoszenia proszę wieszać za zgodą właścicieli w lecznicach sklepach itp,a nie na ulicy( chodzi mi o późniejsze posprzątanie nieaktualnych plakatów)
Na dzień dzisiejszy jest widok na domek dla terierki i jednej suni husky.
Psiaki muszą jednak pobyć jeszcze trochę u dotychczasowych opiekunów.
Bardzo dziękuję Funi za sprowadzenie do normalności psów które u niej przebywają, malizny są już całkowicie przekupione, natomiast z sunią husky ciągle pracuje.

Link to comment
Share on other sites

Z dzisiejszej wizyty u Sary
[URL="http://img844.imageshack.us/i/dsc05529y.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6057/dsc05529y.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img153.imageshack.us/i/dsc05520d.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7074/dsc05520d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']i znow zakochalam sie beznadziejnie
MaDi porosze o pw z info do wplaty na Sare[/QUOTE]
Ja też się w niej zakochałam mimo moich wcześniejszych przykrych doświadczeń z owczarkami.
Widziałam wczoraj Twoją podopieczną przebywającą u Funi, widać jak wiele wycierpiała i teraz pragnie to wszystko odespać.
Nie musi być na PW wszystkie dane są ogólnie dostępne, ale prześle Ci na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Terierka Nutka pojechała dzisiaj do nowego DT z opcją DS, mam nadzieję,że wszystko dobrze się ułoży. Jak będę wiedziała więcej postaram się jak najszybciej napisać.
Sunia została wypatrzona dzięki ogłoszeniom, bardzo dziękuję osobom,które je wspaniale wykonały i co najważniejsze za ich skuteczność.

Link to comment
Share on other sites

Madi odpisuje ci tutaj bo masz pelna skrzynke.

Zeby pies mogl trafic do naszego hotelu musi byc odrobaczony, odpchlony i wolny od chorob zakaznych. Greta ma swoich psow blisko 40 i zalamala by sie jakby stado sie zarazilo od tymczasa.
\dobrze, zeby tez suka byla wstepnie zdiagnozowana, z hotelu do najblizszego weta jest 80 km i codzienne wycieczki by nas zrujnowaly.
Generalnie bedziemy tez miec problem ze zorganizowaniem ewentualnie transportu.
Suki dostaly u nas opisy i zaczynamy je powoli oglaszac

Jak cos to pisz do mnie bezposrednio na maila: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Skrzynkę mam pustą, nie wiem dlaczego PW nie doszło. Psy są odrobaczone, odpchlone/odkleszczone, ale tak jak Ci napisałam dostają antybiotyk więc nie mogą być szczepione i odrobaczone ponownie. A to wszystko powoduje,że muszą dłużej być w dotychczasowym miejscu. Ogłaszajcie je jak najbardziej może uda im się znależć domy bez przeprowadzki.

Link to comment
Share on other sites

Suki maja na koncie Husky Adopcje 169zl
Dziekuje bardzo za wsparcie!!


Wciaz prosze o deklaracje lub wplaty.
Koszt utrzymania w hotelu: 225zl/msc
Karma i sterylka gratis taniej sie juz nie da.

Bedzie tez jak juz jedna znich bedzie mogla jechac potrzeba zoranizowania transportu.
My w tym momencie raczej nie bedziemy w stanie ich zawiezc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...