Jump to content
Dogomania

Zagłodził psy... ponad 800zł długu!!!


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']czy ktoś mógłby wymyślić jakiś tekścik, do wrzucenia ich na naszą strone??
Wiecie, taka ich historia w pigułce[/QUOTE]
Kiepska w tym jestem ale może krótko i treściwie?
Polska wieś w dodatku piątek trzynastego, wydawałoby się że już nie będzie gorzej, a jednak....
Zaniedbane gospodarstwo,a w nim pełno psów, przy stodole, w stodole, w oborze, pod deskami, przy maszynach rolniczych, są wszędzie.
Zaniedbane zapomniane, czekają w ciszy na długą i bardzo bolesną śmierć głodową. Los bywa jednak czasem łaskawy i sprawił,że ktoś wypatrzył te psie bidy i postanowił szukać dla nich ratunku.Udało się. Otrzymały wodę i pożywienie,merdając ogonami proszą jednak o więcej, o prawdziwe kochające domy, w których już zawsze będą szczęśliwe.
Psy znajdują się pod opieką Fundacji Lubelska Straż Ochrony Zwierząt, zostaną wydane do nowych domów po ich wcześniejszym sprawdzeniu, podpisaniu umowy adopcyjnej, która zawiera m.in konieczność wysterylizowania/wykastrowania zwierząt( jeśli jeszcze nie będą po zabiegach)
W sprawie adopcji proszę o kontakt na nr. alarmowy LSOZ: 512085286 bądź maila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

W sumie jakieś 153 kg:crazyeye: Liczyłam z górnej granicy bo one są strasznie chude.Preparaty w zależności od tego jakie, jest 9 psów jeżeli obroże to taka właśnie ilość( przyda się oczywiście każda ilość mniejsza czy większa) inne preparaty w zależności od zastosowania. Sunia w typie On ma poranione uszy żerują na tym muchy potrzeba dla niej preparatów i ewentualnie coś na odleżyny bo jeden pies ma paskudne rany.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się znaleźć te preparaty. Zadzwonię do mojego przyjaciela weta i poproszę, żeby mi sprowadził po cenie hurtowej na robale i to co najtaniej wyjdzie na pchły i kleszcze. Co do uszu, to trzeba pędzlować pioctaniną na wodzie i potem popryskać neomycyną w aerozolu, tak jest dość łatwo je pielęgnować. Tak robię innym wiejskim zaniedbanym psom i ładnie się goi, a trwa sekundy. Kiedy wyślę paczkę z preparatami, włożę tam też pioctaninę i neomycynę.

Rany, jak zwykle, chociaż ich zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucySxy']O Jessuuu, zamarlam.Zawsze moge podrzucic wam karme.Nic wielkiego ,ale jakas karme Boscha moge,tylko prosze dane na Pw z adresem ,kodem i nr tel.
Umieszcze tez watek na swojej stronce-Bassety Adopcje,Ok?[/QUOTE]
Pewnie zawsze to szansa,że więcej osób je zobaczy...
Karma na pewno się przyda można ją zostawić w Lublinie lub w siedzibie fundacji jeżeli uda Ci się trafić na tą wioskę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/5fd5a6f3db.jpg[/IMG][/URL]
Może być ??[/QUOTE]
Dziękuję bardzo, piękny jest, tyko jest malutki problem dogo znów świruje i nie mogę go wkleić:shake:
Jeżeli komuś se uda bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']MaDi, jeśli możesz to podaj mi na pw nr konta, wpłacę chociaż 50 zł dla tych biedaków, nie mogę już czytać takich wątków bo budzą we mnie krwiożercze instynkty[/QUOTE]
Dziękuje w imieniu psiaków masz już PW.
Co do krwiożerczych instynktów... wcale mnie to nie dziwi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...