Jump to content
Dogomania

Bingo/Tofiś ma wspaniały dom!


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wierze że dla malucha szybko znajdzie się wspaniały domek tylko potrezbuje dużo ogłoszeń w całym internecie, a co do nowych zdjęć których nie moge się już doczekać to najlepiej by było żeby miał je zrobione w czyiś ramionach albo przy nogach żeby dobrze było widac jaka to jest kruszynka, a jaki on chudziuteńki to widać bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']dobrze, że maluch jest już w UP.

oby szybko zdrowiał:happy1:[/QUOTE]
On w sumie jest zdrowy, sama się zdziwiłam, właśnie od niego wróciłam fotki kiepskie bo był w ciągłym ruchu. Zaliczyliśmy kąpanie nie zjadł mnie nie wyrywał się tylko czekał grzecznie aż skończę, woda była strasznie żółta, pomyślałam ,że chyba jest farbowany:evil_lol: Boi się gwałtownych ruchów, ale lgnie do człowieka, chodził bez większych problemów na smyczy:crazyeye: widać,że różne sytuacje są dla niego całkiem nowe i jest wtedy niepewny ale też nie lękliwy co wg. mnie dobrze mu wróży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Skoro on jest w Lublinie, to może warto skorzystać z takiej oferty? [URL]http://psifotograf.hostcenter.pl/[/URL][/QUOTE]

Ja też na prawdę polecam tą [B]bezpłatną [/B]propozycję pomocy! :lol:
Muzzy robi psiakom wspaniałe foto, a im zdjęcie w ogłoszeniu lepsze, tym więcej ludzi zwraca uwagę na psiaka. W ten weekend Muzzy mimo skwaru, był na sesji dla psiaków w hotelu u Murki(Janów Lubelski) i hotelu u funi(Zamość), także jak maluszek jest w Lublinie, to korzystając z formularza kontaktowego podanego na stronie, w sprawie fotek, piszcie do Muzzego i umawiajcie się. Porobi się psiakowi dużo ogłoszeń, allegro i musi dom znaleźć:)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia psiaka wstawiłam do drugiego postu,żeby były na początku. ostatnie zdjęcie rozwala:)śliczny on jest, nie sądzę żeby długo domu szukał. Wiem że MaDi dzisiaj umówiła się na sesje zdjęciową psiaka. Filmik: [url]http://w405.wrzuta.pl/film/3rrVh4x1T3P/p8160372_xvid[/url]

Nie mam pojęcia jak wrzucić plakat, mogłabym przesłać go komuś na mejla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Już po sesji... prawdziwy fotograf to i model się spisał na medal;) Efekty tej sesji ędzie można podziwiać około piątku. Muzzy dziękuję:modla::modla::modla:
Plastelino czy nie było przypadkiem dwóch filmów?[/QUOTE]

[B]MaDi, plastelino[/B] - jak tylko Muzzy obrobi fotki maluszka, od razu podrzucam psiaka na bazarek ogłoszeniowy, bo już sobie dla niego pakiet zarezerwowałam i szukamy tej kruszynce dobrego domku:lol:

Poproszę o trochę więcej info o tym psie:
- czy jest zdrowy?
- ile ma lat?
- z pewnością troszkę teraz utyje, ale już większy nie będzie? gdzie on sięga? biorąc nogę ludzką za wskaźnik:D:evil_lol:
- jaki ma stosunek do innych psiaków?
- jaki ma stosunek do ludzi? przyjacielski, otwarty czy trochę bojaźliwy?
- jest odrobaczony?
- jest zaszczepiony?
- jest wykastrowany?
- zachowuje czystość w kojcu/klatce/boksie, gdzie teraz siedzi? czy raczej trzeba go będzie jej w nowym domu dopiero nauczyć?
- umie chodzić na smyczy i w obróżce?

Sporo pytań, ale dla mnie w ogłoszeniu każda taka informacja jest cenna:cool3:

[B]No i najważniejsze - na kogo mobilnego podawać telefon w ogłoszeniach?[/B] To info warto też wpisać do pierwszego postu.

Jeśli psiak jest po opieką Fundacji LSOZ, to też ich konto i adres można podać w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

Bico specjalnie dla Ciebie;)
-jest zdrowy, pracujemy jedynie nad anemią spowodowaną nieodpowiednim żywieniem
-wiek został określony przez weta na 9 miesięcy
-w chwili przyjęcia ważył 2,8 kg więc nawet jeśli przytyje 3 kg w co szczerze wątpię to będzie jak klusek ale i tak zaliczony do małych psiaków
-jest obojętny do innych psów( po sąsiedzku w boksie są psy, nastawia tylko uszka jak szczekają)
-bojaźliwy(gwałtowne ruchy, zakładanie obroży), ale przyjazny biegnie za człowiekiem nie chce zostawać sam, merda nieśmiało ogonkiem, dostałam już nawet kilka buziaków:loveu:
-odrobaczony
-szczepienia w ciągu najbliższych dni
-kastracja przewidziana jak wyrówna mu się waga i dojdzie do siebie/ewentualnie już w nowym domu( zapis w umowie adopcyjnej)
-czystość hmmm... stał na łańcuchu, załatwia się w boksie, trzeba nad tym popracować
-potrafi chodzić na smyczy, nie szarpie podąża za człowiekiem
Dziękuję za chęć ogłaszania malucha.
Kontakt najlepiej na mnie, to ja się nim opiekuję wiec będę w stanie odpowiedzieć na największą ilość pytań. W ogłoszeniach które zrobiła as_ko jest już podawany tel. do mnie.
Dodam dane fundacji do pierwszego postu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...