Jump to content
Dogomania

SUNNY - cudowny golden retriver już MA DOM!


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mamanabank']Dobrze, najpierw chciałabym dać mu trochę czasu na odpoczynek i diagnozę wet., żeby było wiadomo ile ma lat, czy jest chory, czy po prostu wymęczony tak bardzo. Łowiczanki, co o tym myślicie? Ale zginąć mu nie pozwolimy na pewno![/QUOTE]
Ale to nie zaszkodzi, im szybciej znajdzie się DT tym lepiej, nie ma na co czekać.
O domowy DT przecież wcale nie tak łatwo, więc to może potrwać.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5f2a08a5d7c4249116d8e025d930dd46,10,19,0.jpg[/IMG]
San w sobotę.Mamanabank,jak jutro ustalisz więcej szczegółów na temat jego zdrowia.Ja postaram się dowiedzieć czegoś więćej na temat okoliczności wyłapania(?).Dom tymczasowy potrzebny od zaraz.Po diagnozie lekarskiej jestem za tym,zeby jak najszybciej znalazł dom tymczasowy.Choćby po kwarantannie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Jest w Łowiczu, jutro będę w lecznicy współpracującej ze schroniskiem, zapytam o Sana.[/QUOTE]

Bardzo, bardzo niecierpliwie czekamy na kazda wiadomosc o psiaku. Przepraszam ze pytam ale sie nie orientuje, czy tam na miejscu sa wolontariusze, ktorzy moga bezposrednio kontaktowac sie z psem, wyprowadzic go z wybiegu, itp?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaRa']Bardzo, bardzo niecierpliwie czekamy na kazda wiadomosc o psiaku. Przepraszam ze pytam ale sie nie orientuje, czy tam na miejscu sa wolontariusze, ktorzy moga bezposrednio kontaktowac sie z psem, wyprowadzic go z wybiegu, itp?[/QUOTE]
Przy łowickim schronisku działają najwspanialsze psie ANIOŁY. Nie pozwolą, by Sanowi stała się jakakolwiek krzywda.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,rozmawiałam dziś z Mamnabank(zjawi się na wątku wieczorem)ale wiem na pewno,ze San leczony jest intensywnie na jakąś chorobę skóry,przyjmuje leki i reaguje na nie bardzo dobrze.Więcej wieczorem Mamanabank,która dziś rozmawiałą z doktor Mają.Mnie bardziej zastanawia w jakich warunkach mieszkał San,ze jest tak potwornie zaniedbany.W kojcu i w budzie?Trudno mi sobie to wyobrazić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Przy łowickim schronisku działają najwspanialsze psie ANIOŁY. Nie pozwolą, by Sanowi stała się jakakolwiek krzywda.[/QUOTE]

Super! To dobry znak :)

[quote name='Romka']Mnie bardziej zastanawia w jakich warunkach mieszkał San,ze jest tak potwornie zaniedbany.W kojcu i w budzie?Trudno mi sobie to wyobrazić.[/QUOTE]

Moze dlugo sie blakal? Moze zwial lub zostal wyrzucony z jakiejs pseudohodowli? Moze ktos go kiedys ukradl, gdzies przetrzymywal, w koncu wyrzucil? Nikt nam tego nie powie.
Czy to ucho wyglada na poranione teraz czy to jakis stary uraz? Ma jakies inne blizny na ciele?

Link to comment
Share on other sites

San został przywieziony przez p.wet i przez jakiś czas przebywał w lecznicy na leczeniu, teraz jest już lepiej, bo wyglądał dużo gorzej, ma 7-9 lat, choroba skóry to nużyca albo świerzb, albo jedno i drugie, jego skóra jest lepka w dotyku i pokryta czerwonymi rankami, tylko na głowie, oczy ma przymknięte, bo skóra na głowie jest tak opuchnięta. San jest w trakcie leczenia, jego kondycja poprawiła się na tyle, że już wczoraj został skierowany na kastrację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...