Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

Niestety wielką imprezę urodzinową pokrzyżowało nam samopoczucie Neronka. Wczoraj na spacerze bawił się wielkim badylem i chyba podjadl trochę kory bo dziś wymiotował. Także z całej torby smakołyków mógł dostać dziś tylko jeden krokodylka (na zdjęciu już bez głowy:evil_lol:) No i prezent dla solenizanta (nowe posłanie) nie dotarł na czas:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o nie, a ja przegapiłam :placz::placz::placz:


:tort::tort::tort::tort::tort:


spóźnione ale baaaardzo szczere życzonka - wszystkiego najlepszego Nerusiu, dużo zdrówka, smakołyków, zabawek, nowych posłanek do niszczenia, spacerków nad Wartą i przytulanek z pańcią i pańciem i z kim tam jeszcze popadnie :evil_lol:


:BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG:


100 lat!!!


:laola::laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']No proszę :) Ale już dorosły chłopaczek:loveu::loveu: Wszystkiego najlepszego życzymy ja i moje ogonki!:Rose::Rose::Rose::new-bday:

Spanko na pewno dotrze i wtedy chcemy zobaczyć zdjęcia w nowym posłaniu :)[/QUOTE]

Dziękuje w imieniu Nerusia! Zdjęcia oczywiście będą jak tylko dotrze posłanko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']o nie, a ja przegapiłam :placz::placz::placz:


:tort::tort::tort::tort::tort:


spóźnione ale baaaardzo szczere życzonka - wszystkiego najlepszego Nerusiu, dużo zdrówka, smakołyków, zabawek, nowych posłanek do niszczenia, spacerków nad Wartą i przytulanek z pańcią i pańciem i z kim tam jeszcze popadnie :evil_lol:


:BIG: :new-bday: :BIG: :new-bday: :BIG:


100 lat!!!


:laola::laola::laola:[/QUOTE]

Serdeczne podziękowania od Neronka Pieronka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nieładnie... Ale bądźmy dobrej myśli :)

Jejku Nero sam do wody wchodzi?:) moje dziewczyny wchodzą tylko jak mam coś pysznego, albo jak wodę mają po kostki;)[/QUOTE]

wchodzi sam ale trzeba go pilnować bo stał się za bardzo odważny. Jak widzi w wodzie jakiś kijaszek albo korzeń, który może sobie pogryźć to leci i nie zastanawia się czy ma grunt czy nie :\

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']No to niezły łobuziak, ale chyba pływać umie? ;) super macie tereny spacerowe... zazdroszczę:)[/QUOTE]
pływać to trochę za dużo powiedziane;) utrzyma się na płytkiej wodzie ale nie próbowaliśmy dalej bo ja mam zbyt wielkiego stracha! Jeśli chodzi o tereny spacerowe to nie narzekam :) Trzeba tylko dobrze Nerona zabezpieczyć przed kleszczami bo to konkretne lasy są :) dostaje regularnie specyfik i odpukac w tym roku żadnego kleszcza nie złapał.

Link to comment
Share on other sites

a to mała zachęta dla mieszkających w Poznaniu lub okolicy aby przyjechać do Puszczykowa (Zakole Warty) to jedna z dwóch ogromnych polan na której można pobiegać z psem :) (druga jest z czymś w rodzaju malutkiej plaży)
[IMG]http://i51.tinypic.com/opn6hc.jpg[/IMG]
takie widoki też są
[IMG]http://i52.tinypic.com/noy89f.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/qzrj15.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...