Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT] [COLOR=green][B]Zapraszam na bazarek na Skarpetę Plaskatych :smile:[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218534-SREBRO-i-nie-tylko-na-Skarpet%C4%99-Plaskatych-28.11-09.12-22-00?p=18093268#post18093268"]http://www.dogomania.pl/threads/2185...8#post18093268[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie Kochane że tak późno ale od wczoraj mam ogromne problemy z logowaniem na dogo:angryy: cały czas serwer zajęty albo jak już udało mi się na chwilę zalogować to mnie wyrzucało:angryy:


[quote name='deer_1987']Co tam u Was?[/QUOTE]

[quote name='Chiquita&DeeDee']Jak tam przystojniak się miewa?:)
My dziś idziemy poznać koleżankę..;) 4 miesięczną buldożkę :D[/QUOTE]

Ach Neruś znowu dziś rano się dusil :shake:niestety nie wyszedl sam z ataku duszności. Musialam mu na siłę otworzyć szczękę żeby złapał oddech:-( Dość długo nie mial ataku i myslałam że juz bedzie ok. Boję sie o niego. Chyba pójde do jeszcze jednego weta chociaż bylam juz o trzech i kazdy mówil to samo - że nic więcej nie mozna zrobić. To co było mozliwe już zostało zrobione. Ale nie potrafię się z tym pogodzić. Tak bardzo chcilabym żeby juz sie nie dusił i wszystko było dobrze:-(

Koniecznie proszę o foteczki koleżanki buldożki:loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='unikatowydiament']witamy popołudniowo:)[/QUOTE]
Równiez witamy tylko że już wieczorowo. Pozdrawiam serdeczni i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Oscarka

[quote name='Nelka'][INDENT] [COLOR=green][B]Zapraszam na bazarek na Skarpetę Plaskatych :smile:[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218534-SREBRO-i-nie-tylko-na-Skarpet%C4%99-Plaskatych-28.11-09.12-22-00?p=18093268#post18093268"]http://www.dogomania.pl/threads/2185...8#post18093268[/URL] [/INDENT][/QUOTE]

Już pędzę zobaczyć!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam współczuję takich sytuacji. Też cieżko mi uwierzyć, że nic więcej nie można w tym przypadku zrobić ... mam nadzieję, że jednak jest jeszcze jakieś rozwiązanie aby ataki u Nera zniknęły, a jeśli nie to żeby przynajmniej znacznie ograniczyć ich występowanie.

A czy weci jednoznacznie stwierdzili, że główną przyczyną duszności jest podniebienie miękkie (jego przerost), czy coś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

A zdjęć jeszcze nie mam, mała boi się strasznie, więc to było szybkie spotkanko;)[/QUOTE]


Tak boi sie ale w domku już powoli dokazuje :))) Witam to my jesteśmy kumpelami o których mowa :))założyłam już Tosi temat na waszej stronce ale jakos chyba nie moge wkładać zdjątek :(((


Bardzo wspólczuje Nerusiowi tych ataków i trzymam kciuki że znajdzie się na nie jakaś rada ....

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wszystkim za słowa otuchy :loveu::loveu::loveu: Ktoś kto nie kocha psiaków tak jak Wy nie zrozumie
[quote name='nana11']Bardzo Wam współczuję takich sytuacji. Też cieżko mi uwierzyć, że nic więcej nie można w tym przypadku zrobić ... mam nadzieję, że jednak jest jeszcze jakieś rozwiązanie aby ataki u Nera zniknęły, a jeśli nie to żeby przynajmniej znacznie ograniczyć ich występowanie
A czy weci jednoznacznie stwierdzili, że główną przyczyną duszności jest podniebienie miękkie (jego przerost), czy coś jeszcze?[/QUOTE]
Jeden z nich podejrzewa, że może byc to jeszcze jakaś wada genetyczna ukladu oddechowego, która nie jest widoczna na rtg i podczas badań. Ale dwóch innych tego nie potwierdziło. Wszyscy natomiast zgodnie twierdzą, że często zabieg skrócenia podniebienia pomaga ale do końca nie rozwiązuje problemu :-(

[quote name='Chiquita&DeeDee']Monia tak mi przykro:shake:
Mam nadzieję, że będzie jakiś sposób na zmniejszenie tych ataków..

A zdjęć jeszcze nie mam, mała boi się strasznie, więc to było szybkie spotkanko;)[/QUOTE]

Dziękuję. Ach, ja też mam cały czas taką nadzieję

[quote name='KASIA&TOSIA']A zdjęć jeszcze nie mam, mała boi się strasznie, więc to było szybkie spotkanko;)[/QUOTE]


Tak boi sie ale w domku już powoli dokazuje :))) Witam to my jesteśmy kumpelami o których mowa :))założyłam już Tosi temat na waszej stronce ale jakos chyba nie moge wkładać zdjątek :(((


Bardzo wspólczuje Nerusiowi tych ataków i trzymam kciuki że znajdzie się na nie jakaś rada ....[/QUOTE]

Witam serdecznie nową bulwofankę:loveu: Pamiętaj buldogi uzależniają:loveu:
Zdjęcia chyba mozesz wkładać dopiero po napisaniu 3 postu czy jakoś tak. A tu link do programu przez który mega prosto wkleja się zdjęcia
[url]http://pl.tinypic.com/[/url]
najpierw wybierasz zdjęcie przez przycisk przeglądaj, poźniej w resize wybierasz rozmiar zjęcia max640x480 (bo przy większych forum się rozjeżdża) poźniej klikasz upload now, wpisujesz kod z obrazka. Jak się załaduje to kopiujesz link do forum i jak zatwierdzisz odpowiedz to masz wstawione zdjęcie :p
Juz nie mogę sie doczekać zdjęć Twojego cuda! łapeczka od Nero

[quote name='FredziaFredzia']Witam nową miłośniczkę buldożków! :loveu:
A co do Nerusia, widzę że to podniebienie to częste zjawisko u BF... Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.[/QUOTE]

Dziękuję, ja tez mam taką nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

na 10 wybieramy sie do weta na badania ...zobaczymy co powie....potem Tosia zobaczy moja pracę bo jakiś upierdliwy klient zmusił mnie do odwiedzenia tego miejsca w urlop wrrrrrrrr..... a potem na pewno opanuję te zdjątka ...już ich troszke powstało:))))

a potem dalszy ciąg do przyzwyczajania psiki że czasem będzie sama w domku na chwilę....


a to że bulwy uzalezniają już wie najlepiej Pan Tosi bo się w niej zakochał bez pamięci:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KASIA&TOSIA']na 10 wybieramy sie do weta na badania ...zobaczymy co powie....potem Tosia zobaczy moja pracę bo jakiś upierdliwy klient zmusił mnie do odwiedzenia tego miejsca w urlop wrrrrrrrr..... a potem na pewno opanuję te zdjątka ...już ich troszke powstało:))))

a potem dalszy ciąg do przyzwyczajania psiki że czasem będzie sama w domku na chwilę....


a to że bulwy uzalezniają już wie najlepiej Pan Tosi bo się w niej zakochał bez pamięci:)))[/QUOTE]

koniecznie od pierwszych dni w domu trzeba przyzwyczajać psiaka, ze będzie sam w domu. Neruś od pierwszych dni zostawał sam i nie ma z nim najmniejszego problemu pod tym względem. Koniecznie czekamy na zdjęcia ślicznotki w wieści od weta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...