Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak jesteśmy w pracy to podejrzewam, że śpi - ale kto go tam wie :) jak tylko wezmę komputer to Neruś odrazu pcha się na kolana:diabloti: i obserwuje co tam na forum wypisuje :) bawi się swoimi zabawkami, czasami jak ma ochotę na psoty to porywa skarpetki Tz-ta lub sprawdza kosz w łazience czy nie ma pustych rolek po papierze toalt. Jak są to rozrywa je z pasją na strzępy. Jak robi sobie drzemkę to koniecznie musi dotykać któregoś z nas więc albo ładuje sie moje kolana i 15 kg odcina mi dopływ krwi do stopy :) albo idzie do tz-ta i przytula się do niego i zasypia przy nim na kanapie. Jak chce się bawić z którymś z nas to usiądzie patrzy głęboko w oczy i stęka :) Jak w końcu będzie miał siostrzyczkę to myślę, że opowieści będą bardziej fascynujące :)

ogólnie to Nero nie musi nic robić - wystarczy że jest! Kiedy spojrzy na mnie tymi oczkami jak węgielki, zrobi swoją minkę to odrazu się buzia mi się śmieje. Kiedy jestem poza domem to tesknie za tym małym diabełkiem i chcę jak najszybciej wrócić do domu do moich dwóch wspaniałych mężczyzn :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Haha, dobrze że mam zamykany kosz w łazience, bo kto wie, co Franek rozrywałby na strzępy. :evil_lol:
Ale to fakt, buldogi mają taką specyficzną mimikę - jedna mina i koniec. :lol: I są przy tym tak śmieszne, że nie można być smutnym przy takim psiaku.[/QUOTE]
to fakt nie można się smucic przy Nerusiu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...