Jump to content
Dogomania

Mały Rysio dostał sznasę.Kciuki za DOMEK!:)


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja jutro "małego" troszkę obfocę, faktycznie to nie kotek tylko kocisko ;
) jest teraz wielkości dużego kocura, mieszka z Pepkiem, który jest starym kocurem, a Rysiek ma go pod pantoflem, choć krzywdy nie zrobi :)
Jak daje miseczkę z jedzeniem, Rysiek biegnie do Pepka, łakpą go wali po głowie, a Pepek się odsuwa a Rysiek mu wsuwa jedzenie :) kabaret ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Moim zdaniem Rysia trzeba utemperować, takiego źle wychowanego kota nikt nam nie adoptuje!!! Powinien się nauczyć trochę pokory! Jest w hoteliku jakiś kot, który nauczyłby go moresu?[/QUOTE]
Kuchnia, u mojej Mamy Cita też rozrabia. Gryzie moją mamę po nogach:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Nikt z ogłoszeń nie dzwonił? Poproś Renatę, żeby wstawiła Citę i Salsę do siebie na stronkę - [url]www.dla-ciebie.eu[/url] sporo ludzi tam zagląda.[/QUOTE]
Jak się skontaktować?
Dzwoniła jedna babka z Lesnicy. Chce Kotke, bo poprzednia jej uciekła... No i nie godzi się na sterylkę:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Jak się skontaktować?
Dzwoniła jedna babka z Lesnicy. Chce Kotke, bo poprzednia jej uciekła... No i nie godzi się na sterylkę:([/QUOTE]

To odpada całkowicie, bez sterylki to 3 razy w roku miot, czyli więcej szkody niż pożytku.. Tu masz formularz kontaktowy [url]http://www.dla-ciebie.eu/kontakt[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Agusia wysyłam Ci Ryśkowe fotki :)

Chciałam dziada nagrać to mnie tak podrapał, że aż krew poszła z palca, mogłąbym zamknąć go z Ciapusiem, ale Aga to jest tak, że my tam nie siedzimy cały czas i jakby nie daj Bóg coś sobie zrobili, oko wydrapali ? ...[/QUOTE]
Niebezpieczne:( Kuchnia

Link to comment
Share on other sites

Nie mozna go wykastrowac, czy juz jest wykastrowany?
Kotu tak samo nie mozna pozwalac po samowolke jak psu. Czasami wystarczy przytrzymanie do ziemi, ale nie wolno puscic dopoki nie ulegnie. Nie pozwolilabym tez, zeby mlodszy kot tak sie zachowywal wobec starszego, tak samo go trzeba pacnac jak podskakuje do starszego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Nie mozna go wykastrowac, czy juz jest wykastrowany?
Kotu tak samo nie mozna pozwalac po samowolke jak psu. Czasami wystarczy przytrzymanie do ziemi, ale nie wolno puscic dopoki nie ulegnie. Nie pozwolilabym tez, zeby mlodszy kot tak sie zachowywal wobec starszego, tak samo go trzeba pacnac jak podskakuje do starszego.[/QUOTE]


Zdecydowanie Ulka18 ma rację! Pepe jest fajnym kotem, czego Rysio ma mu zatruwać życie?

Link to comment
Share on other sites

Ale to wiesz Agusia, wszystko mozna zrobic, tylko potrzeba czasu, a Kasia jest jedna, przeciez wszystkiego nie dopilnuje. Tylko widze to tak, ze jak Kasia ma malo czasu, to nawet najmniejsze zle zachowanie u psa czy kota, ktora zauwazy, powinno byc skorygowane od razu. Jak np.przy zabawie onka z Pixie,trzeba natychmiast reagowac. Bo tak to wyglada okiem widza, ze pies jeszcze zostal wyglaskany za niezbyt fajna zabawe z sunia, ktora juz ewidentnie nie chciala uczestniczyc i pokazywala juz uleglosc.
U mnie sa 2 psy i 2 koty, nie ma zadnych konfliktow. Reagujemy szybko, no moze oprocz mojej Mamy, ktora odwrotnie odczytuje sygnaly.

Rysiek ile ma miesiecy? Mozna juz od 5 miesiaca ciachac.

Link to comment
Share on other sites

Aga zdjecia Ryśka wysyłam Ci jeszcze raz, wczoraj nie przeszły...
Macie racje, ale ja nad 15 kotami nie zapanuję, Rysiek i tak ma niestety najgorzej, bo najczęściej dostaje burę... ale on jest najgorszy ze wszystkich kotów jakie mamy .... jakoś inne wcześniej nawet co były nie były takie dziki, że nawet na ręce ciężko nieraz wziąć, bo jak nie ugryzie to udrapie... a Pepkowi dokucza zwykle przy jedzeniu, bo Pepuś zwyczajowo sobie znajduje jakieś spokojne miejsce i drzymie wiekszość dnia, a Milka sobie nie da gnojowi podskakiwać, dlatego Rysiek jej nie zaczepia już ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...