Jump to content
Dogomania

Wystraszone malenstwo juz w nowym domku!!! :)


P78

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE="4"][COLOR="red"]Pomóżcie w poszukiwaniach Miłka!!!

Zaginął dzisiaj w Lesie Bielańskim! Pomóżcie w poszukiwaniach!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194360-W-wa-LAS-BIELAŃSKI!!!-Ludzie-do-pomocy-na-CITO-potrzebni!!-Miłęk-uciekł-z-DT!!!?p=15527440#post15527440[/url][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai'][B][SIZE="4"][COLOR="red"]Pomóżcie w poszukiwaniach Miłka!!!

Zaginął dzisiaj w Lesie Bielańskim! Pomóżcie w poszukiwaniach!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194360-W-wa-LAS-BIELAŃSKI!!!-Ludzie-do-pomocy-na-CITO-potrzebni!!-Miłęk-uciekł-z-DT!!!?p=15527440#post15527440[/url][/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

BONSAI!!! Ale się znalazł, nie?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Ok, wątek w sumie możemy już zamknąć - mamy dobre wieści :)! Kończymy sprawę :)[/QUOTE]
Paulina - nie przesadzaj, co to znaczy mamy dobre wieści?? Może coś napiszesz?? Ja rozumiem że wszystko tajne przez poufne ale jak są dobre wieści to naprawdę wypadałoby coś napisać.... Bardzo kibicuję tej suni a czuję się tak trochę zrobiona w balona....I myślę, że nie tylko ja.........

Link to comment
Share on other sites

Ojjj nie :) To tak na szybko pisane bylo :) Zaden balon! :) Znalazla sie osoba, ktora zaadoptuje sunie - wszystko jest na dobrej drodze :) Wstepnie wszystko jest ok, oczywiscie jeszcze nie bylo przekazania psa :), ale i na to przyjdzie pora :) Mam nadzieje, ze juz wszystko pojdzie jak po masle :) Watek chcialam usunac, ale chyba nie mozna, wiec mozna juz zamknac :) po prostu nie chce wiecej tu awantur itd. :)
Jezeli nie skonczyloby sie dobrze, na bank dalabym znac ;)
Dziekujemy wszystkim za kibicowanie :)!

Link to comment
Share on other sites

Paulina, przepraszam ale jesteś troszkę niepoważna....... Zakładasz wątek chcesz pomóc suczce - wszystko ok. Rozumiem nawet że przez pewien czas wiadomości były na PW - sama do Ciebie pisałam. Wiem, że nie zawsze wszystko idzie tak jak chcemy i czasem trzeba zachować tajemnicę...Ale teraz gdy - jak piszesz - wszystko jest na dobrej drodze Ty chcesz zamknąć wątek ...... [B]Wiesz to trochę tak jakby telewizja transmitowała maraton i kilometr przed metą przerwała transmisję - bo już się ludzie napatrzyli....[/B] Bądź konsekwentna i doprowadź wątek do końca tj. choć do umieszczenia suni w bezpiecznym miejscu. Daj nam wszystkim tą konkretną garść wiadomości. Nie wymagam żebyś go ciągnęła do znalezienia DS, choć tak byłoby najlepiej...A i przy ogłoszeniach mogłabyś liczyć na jakąś pomoc.....
A co zrobisz jak wątek zamkniesz a jednak sunia nie wyjdzie? Mam nadzieję że tak nie będzie ale co wtedy? Założysz nowy? Będziesz otwierać? [B]Zgromadziłaś na wątku kilka osób, które chcą pomóc ......nie zmarnuj tego kapitału bo jak nie tu to może kiedy indziej u innego psa pomogą... Któremu założysz watek...A jak nas traktujesz jak strażaków, przybyli - jest ok = dziękujemy......to nie wiem jak w przyszłości podejdą........[/B]

Link to comment
Share on other sites

Napisalam Ci przeciez dokladnie wszystko na PW :)

No co ja mam jeszcze pisac...? Sunia idzie do adopcji - nie znam tej osoby prywatnie, dostalam tylko informacje, ze jest taka osoba, bo megii ja polecila...
Co tu jest niepowaznego...? ;)
Jest dom, jest zgoda... O to nam chodzilo...

Link to comment
Share on other sites

[B]Moze megii wskoczy na watek i opowie o tym swiatelku wiecej[/B] :)

To zamkniecie zupelnie nie mialoby byc przeciw zablokowaniu dalszej informacji. Wiem, z sporo osob pisalo i kibicowalo i pisze tu caps lockiem, ze BARDZO DZIEKUJE :loveu: i nikogo za strazaka nie mam :)
Jak megii znadzie chwile to mze cos skrobnie... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tylko, ze ja nie wiem co mogę napisać. Sunią zaopiekuje się Gosia - super dziewczyna , która jest tez na dogomanii. Znamy się już trochę i bardzo lubimy. to bardzo dobry, ciepły spokojny człowiek i na pewno poradzi sobie z Glorią:) Gosia umieszczała u mnie w hoteliku bezdomne psiaki ze swojej i tym samym mojej okolicy i mamy ze sobą stały kontakt. W niedzielę spotkałyśmy się i opowiedziałam o sytuacji Glorii, Gosia poprosiła o pokazanie wątku ... i dalej już poszło:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']to chociaz na PW napisz zainteresowanym te dobre wiesci ;) :multi:
a mi to juz koniecznie :evil_lol:[/QUOTE]
Beatko :) - juz w sumie napisalam ile wiedzialam :)
Jestem z lekka dzis zakrecona, bo niedlugo przyjezdza do mnie kolejny szczenior :) - bida mial trafic dzis do Klembowa :(, ale udalo sie go uratowac i biegam po domu, sprzatam, szykuje sie na nowego tymczasowicza :) Dowiedzialam sie z rana, ze Go biore :D
Watek psiula jest na 1-szej stronce chyba nawet :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Paulinko - my spokojnie poczekamy jeszcze tylko na jedno zdanie - SUNIA [B]POSZŁA[/B] DO ADOPCJI. Nawet długo poczekamy ale chcemy to wiedzieć........
Bardzo dziękuje za PW, czasem to gapa jestem........[/QUOTE]
O megii - dobrze, ze tez jestes :)
Te pare zdan tez cos wnosi :)

Alfa spoko, ja nie z tych histeryczek co zaraz dymia na watkach ;) Agresywnosc zero :)

Dobrze, ze juz rozmiesz :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę że zamiast zamykać wątek jak już sunia pójdzie do adopcji, można go przenieść do działu Już w swoim domu i tam może nowa właścicielka skrobnie co jakiś czas jak tam postępy w socjalizacji suni :) Na pewno będą to wiadomości, które wszystkie cioteczki przeczytają z przyjemnością :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, nie zamykam,..., na spokojnie :)
Ale z drugiej strony juz cos naskrobalam adminowi wczesniej (to nie miejcie pretensji) :) - moge naskrobac drugi raz :)...
[B]
BTW...
Prosze o zajrzenie na watek, ktory zalozylam, prosila mnie kolezanka:[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194431-quot-To-tylko-pies-najwyzej-zdechnie-quot-!-POMOZCIE-ODEBRAC-PSY-SADYSCIE-!!!-Cala-Polska[/url]!

Wierze jednak, pomimo pierwotnego niezrozumienia :D mnie przez AlfeS :), ze nie porzucicie mej skromnej osoby, hehe i jak poprosze to zajrzycie tez na inne watki, bo na tym chyba do cholery :) ma polegac Dogomania :)
Trzeba nam kogs z okolic Lipska albo kogos mobilnego ... Straszne rzeczy dzieja sie tam szczenietom!!!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[B]Drogie ciotki i wujkowie!!![/B]

Oglaszam jak tylko sie dowiedzialam, ze moge spokojnie napisac zdanie, ze...
ktos maly i zastraszony grzeje juz swoj wystraszony tyleczek w ...
[B]nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B]
AlfaS :) prosilas o to zdanie i moglam dzis je napisac :)!
Juz bezpieczna! I wszystko sie udalo, to najwazniejsze! Sunia zaadoptowana!


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, ratunku!!!! [B][COLOR=Red]UMIERAJĄ MALUCHY[/COLOR][/B] :( już w dt, ale kasa na minusie, 300 zł potrzebne na transfuzję... już 1 sunia nam odeszła, kolejna jest w drodze na TM :( 2 kolejne też chore... potrzebne wsparcie!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/193615-PMOCY-BABESZJA!!!-5-maluszk%C3%B3w-b%C5%82aga-o-wspatrcie-na-leczenie!!-Jeden-ju%C5%BC-za-TM-%28/page33[/url]

:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78'][CENTER]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[B]Drogie ciotki i wujkowie!!![/B]

Oglaszam jak tylko sie dowiedzialam, ze moge spokojnie napisac zdanie, ze...
ktos maly i zastraszony grzeje juz swoj wystraszony tyleczek w ...
[B]nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B]
AlfaS :) prosilas o to zdanie i moglam dzis je napisac :)!
Juz bezpieczna! I wszystko sie udalo, to najwazniejsze! Sunia zaadoptowana!


[/CENTER][/QUOTE]
Bardzo się cieszę, ze mogłaś to jedno zdanie napisać :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...