Jump to content
Dogomania

KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?


INA

Recommended Posts

Co mnie podkusilo pochwalic sie dobrym samopoczuciem Misia, paskudny los zaraz postanowil to zmienic , zeby przypadkiem , nie bylo w zyciu zbyt dobrze. Misio juz w nocy zle sie czul, kaszlal i mial dreszcze , ale rano zrobilo sie tak ladnie , ze w dzien pojechalismy na dzialke i nawet przez chwilke chcial sie tam bawic , ale byl niespokojny i nie mogl sobie znalezc miejsca , jak wrocilismy dostal strasznych bolesci i dreszcy , dyszal i trzasl sie caly , plecy wygiete do gory, brzucha i bokow nie mozna dotkanc . Cale szczescie, ze mam w domu strzykawki z metacamem , od razu dostal dawke i chociaz wyraznie poczul sie lepiej , ale nadal jest niespokojny. Rano jedziemy do weta. Raczej to nie nerki, bo oddech ma zupelnie czysty , wyglada na kolke od prostaty, ale skad to pokaslywanie, moze to przypadkowy zbieg roznych dolegliwosci. Boje sie, ze leki na prostate znowu podraznia nerki .

[B]sylwiasong[/B]- z cieczka nie ma co badac moczu, to tak jak u ludzi :D

Link to comment
Share on other sites

[B]Aniu[/B] dziekuje za dobre slowo :)
Misiowe wyniki sa lepsze , co prawda mamy troche inna sytuacje z mocznikiem bo zawsze byl badany BUN a teraz mocznik i nie wiem jak to mozna porownac , ale kreatynina jest lepsza , bylo 7,2 jest 4,51 , poprzedni BUN byl 93 teraz mocznik jest 187 , ale nie wiem jak to przeliczyc . Doktor to zrobi w przyszlym tygodniu. Ten bol byl prawdopodobnie od prostaty do tego doszlo zle samopoczucie od serducha , bo byla duza zmiana cisnien . Jak bylam z nim w czwartek to juz czul sie dobrze i ogolne badanie nie moglo wykazac , co bylo przyczyna w 100 % , ale mozna sie domyslac. Wazne , ze w tej chwili czuje sie dobrze, kazdy dzien dobrego samopoczucia to wygrana z ktorej bardzo sie cieszymy .
Aniu a jak u Milvy ?
A inne psiaki jak sie czuja ?
Pozdrawiam wszystkich !!

Link to comment
Share on other sites

Neris-nasza kobitko o wielkim sercu:)
Twoje wpisy sprawiaja ,ze odzywa we mnie nadzieja:) Ale niestety przy tak wysokiej kreatyninie nie jestesmy na prawde w stanie nic zrobic. Ja jestem w pełni swiadoma tego co nie uniknione, choc i tak nie moge sie z tym pogodzić. Dlatego ciesze sie jak głupia gdy sa takie dni jak te ostatnie , gdy Milvunia chce sie bawic i domaga sie pieszczot:)
Moze jak wróce od Tz -ta 5 maja i nic sie nie zmieni, to pomysle o tym wyjeździe na usg-bede wtedy tez przy gotówce:)

Link to comment
Share on other sites

Witam spać nie mogę więc pisze.
Jak mają się Wasze psiaczki ??
My jesteśmy w trakcie załatwiania wysyłki krwi do Niemiec
Mam problem muszę Sabrze zrobić USG ale nie wiem gdzie chodzi mi o bardzo dobrze wykonane badanie- nie musi być w Krakowie ew. Warszawa gdzie robią dobrze ??
Jak by to się jeszcze dało zgrać z pulmunologiem i kardiologiem to by było super.
Pozdrawiam Beata

Link to comment
Share on other sites

Na Gagarina albo w swojej klinice na Pradze. Ja za USG macicy płaciłam 35 złotych, za jelita 40, ale pewnie ceny są różne. Radzę pojechac do jego przychodni (maleńka), bo tam nie ma tłoku i jest przytulniej.
Poszukam zaraz namiarów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Na Gagarina albo w swojej klinice na Pradze. Ja za USG macicy płaciłam 35 złotych, za jelita 40, ale pewnie ceny są różne. Radzę pojechac do jego przychodni (maleńka), bo tam nie ma tłoku i jest przytulniej.
Poszukam zaraz namiarów.[/quote]

Czekam na namiary.
Spałam aż 3 godziny.:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Witam spać nie mogę więc pisze.
Jak mają się Wasze psiaczki ??
My jesteśmy w trakcie załatwiania wysyłki krwi do Niemiec
Mam problem muszę Sabrze zrobić USG ale nie wiem gdzie chodzi mi o bardzo dobrze wykonane badanie- nie musi być w Krakowie ew. Warszawa gdzie robią dobrze ??
Jak by to się jeszcze dało zgrać z pulmunologiem i kardiologiem to by było super.
Pozdrawiam Beata[/quote]

ja robiłem w Krakvecie, opinie maja chyba niezłą. Możesz porozmawiać na ich forum z wetem który by to usg robił. Koszt koło 40 PLN.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kurde cos z Milva jest nie tak chyba......cos straciła apetyt i leży dużo:-(
Dostała w czwartek zastrzyk antykoncepcyjny- czy to może byc od tego?
A ja w piatek jade do tego londynu jak na złość-juz jestem cała w nerwach....nie wybaczyłabym sobie gdyby cos sie stało pod moja nieobecnosc:placz:[/quote]

Może przez to a może pogoda .....
Będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój pobyt w Londynie był srednio szczesliwy....Milva nie chciał jesc rodzicom i cały czas była na serkach homogenizowanych...wymiotowała....
Jak ja dzis zobaczyłam to sie załamałam:-(:-(:-(:-(:-(
Wygląda źle...bardzo źle...schudła i jest bardzo zmęczona.
śpi cały czas-dzis nic nie jadał.....rycze cały czas, bo nie wiem co robic. Ten tydzien to chyba nasze ostatnie dni:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Mój pobyt w Londynie był srednio szczesliwy....Milva nie chciał jesc rodzicom i cały czas była na serkach homogenizowanych...wymiotowała....
Jak ja dzis zobaczyłam to sie załamałam:-(:-(:-(:-(:-(
Wygląda źle...bardzo źle...schudła i jest bardzo zmęczona.
śpi cały czas-dzis nic nie jadał.....rycze cały czas, bo nie wiem co robic. Ten tydzien to chyba nasze ostatnie dni:placz::placz::placz:[/quote]

Kurcze nie wiem co powiedzieć może Milvunia źle rozłąke zniosła ??
Daj jej troszke czasu może się poprawi
jezeli nie ......... bedziesz wiedziala co robić
Jestem z Wami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...