Jump to content
Dogomania

Jak z kanapowca zrobić sportowca??


ozuzi

Recommended Posts

Cóż.. właściwie powiedziano tu już chyba wszystko, więc tak dla formalności poprę przedmówcow;)

Aha, i dodam, że agility tak naprawdę nie jest tylko głupim bieganiem po torze. To dużo ciężkiej pracy, cięższej niż mogloby się wydawać oglądając popisy psow, które ćwiczą agility od dawna i są w tym naprawdę dobre.
Ale podstawą tak agility jak każdego innego psiego sportu i wszelkich innych czynności jest więź łącząca psa i właściciela. Niestety, Tobie jak widać jej brakuje.

Poza tym agility to nie medale i zwycięstwa w zawodach, ale przede wszystkim przyjemność i radość z czasu spędzanego wspolnie z czworonożnym przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_19']a wiecie co ja myślę? że ta dziewczyna nawet tu nie zajrzy i nie przeczyta tych wsztkich szczerych słów. [/quote]
Też możliwe. W końcu niejedni tu już tacy byli... poczyta, poczyta, pomyśli, że na nią wjeżdżamy i tyle ją widziano.

Chociaż jestem raczej za tym, żeby poczekać na rozwój sytuacji. Ona to napisała dzisiaj, więc może jutro jeszcze zajrzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Madzia troche wiary w "10" latke:cool3::cool3::cool3::cool3:,
Jak nie zajzy jako ozuza to jako inny swoj klon ja w Nia wierze:razz::razz:[/quote]

madzika jak nie tam to tu no nie?? ...atakuja klony beda nas miliony:)

Link to comment
Share on other sites

no cóż :) macie racje :) poczekamy na rozwój sytuacji :) :) :)

szkoda tylko, żeby jej rodzice się zgodzili, a psiak biedny się zmarnował lub za pół roku się znudził i poszedł w odstawkę.... w końcu pies to nie zabawka, nie odstawisz na półkę jak Ci się znudzi zabawa... ach... szkoda, że są jeszcze ludzie, którzy tego nie rozumieją....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_19']no cóż :) macie racje :) poczekamy na rozwój sytuacji :) :) :)

szkoda tylko, żeby jej rodzice się zgodzili, a psiak biedny się zmarnował lub za pół roku się znudził i poszedł w odstawkę.... w końcu pies to nie zabawka, nie odstawisz na półkę jak Ci się znudzi zabawa... ach... szkoda, że są jeszcze ludzie, którzy tego nie rozumieją....[/quote]

byli są i niestety bedą.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']byli są i niestety bedą.....[/quote]
no niestety :roll: tylko czy w takich momentach można ich nazwać w pełni ludźmi... nie sądzę... :roll: Dla mnie osby, które potrafią wyrzucić, oddać, pobi, skatować... własnego psa to już nie ludzie... ani nawet zwierzęta... bo zwierzę nie byłoby zdolne do takiego zachowania... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Madzika"']CZyzby .... cos mi tak tu...... znowu klonikiem pewnej wieloosobowej pani zalatuje:cool3::cool3:

znow jeden post i cisza[/QUOTE]

A co Ty myślisz, że na świecie tylko jedna taka jest? Ich są miliony i ciągle się mnożą :mad:

Myślę, że jeśli nawet ozuzi tu zaglądnie to raczej nie będzie miała odwagi czegokolwiek napisać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']szkoda tylko ze o tej porze "10latki" juz spia w tym przypadku razem z ladna krowka w jednym lozku bo przeciez piesek z kanapy nie schodzi:p:p:p[/quote]

biedny piesek...tfu krówka chciałam powiedziec:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_19']no niestety :roll: tylko czy w takich momentach można ich nazwać w pełni ludźmi... nie sądzę... :roll: Dla mnie osby, które potrafią wyrzucić, oddać, pobi, skatować... własnego psa to już nie ludzie... ani nawet zwierzęta... bo zwierzę nie byłoby zdolne do takiego zachowania... :roll:[/quote]Jak ja mowie sa 3 gatunki czlowiekow;
Ludzie
parapety
i cos co nie jest ludziem ( homoniewiadomo- wpadka genetyczna):cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Jak ja mowie sa 3 gatunki czlowiekow;
Ludzie
parapety
i cos co nie jest ludziem ( homoniewiadomo- wpadka genetyczna):cool3:[/quote]
ta wersa lepsza, cudowna nawet powiem :cool3:

A co do tematu, dziecku sie pewnie nudzilo w domku, wiec musiala cos napisac :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ozuzi']Ale jak przekonac rodzicow i jaka rase wybrac (mozna ja wykozystakc w agility i jest raczej z durzych psow) myslalam nad beuceronem ale rodzice mam juz psa ale jest to wielka leniwa rozpasiona stara krowa i meczy sie wstaniem z kanapy chce psa i nie chce go "zmarnowac" ma kotos pomysl jak przekonac rodzicow ???? prosze pomozcie :grab: :madgo:[/quote]
taa, a ja chcę willę z basenem, stadnine koni i Brada Pita za męża:evil_lol: :evil_lol:
Ja mam dwa psy, jeden kundelekma 11 lat i nie powiem, ze należy do najchudszych:oops: , ale ze wzgędu na kłopoty zdrowotne, nie może sobie pozwolić na codzienne dalekie spacerki:shake: ale w życiu nie napisałabym o nim takich słów, mimo, ze jako "starzejący się młodzieniec";) :razz: zrobił się nie posłuszny do granic możliwości, ale co tam i tak go koffam:roll:

Link to comment
Share on other sites

zwrot ,,chce psa ,,-bardzo duzo mowi o tobie:cool1: -zachowujesz sie jak 3 letnie dziecko ,ktore rzuca sie na podloge w sklepie z zabawkami ,bo mamusia nie chce kupic nastepnej zachcianki-naucz sie jeszcze prawidlowej konstrukcji zdania w jezyku polskim:mad: :placz: :placz: :placz: -przykro sie czyta takie posty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']No wiesz co, takiego starucha? Już lepszy Zakościelny - młodszy i na dodatek polski :lol:[/quote]
oj dobra, dobra:lol: nie czepiać sie szczegółów:evil_lol:
My tu lepiej piszmy koleżance jakiego psa ma brać, bo przecież dziewcze nie będzie się pokazywało ,,ze starą, zapaśoną , a na dodatek zmarnowaną krową":evil_lol: :evil_lol: oj brak słów, brak słów:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bellatriks może mieć 5, 7, 9, 12 a nawet 18 - różne jest pojęcie starości, a tymbardziej u takiej osoby jaką jest twórczyni tematu. Jedno wiem napewno - ten pies ma bardzo mało miłości, przynajmniej ze strony [B]ozuzi[/B] :mad:[/quote]
Miejmy nadzieję, że tylko z jej strony ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bellatriks może mieć 5, 7, 9, 12 a nawet 18 - różne jest pojęcie starości, a tymbardziej u takiej osoby jaką jest twórczyni tematu. Jedno wiem napewno - ten pies ma bardzo mało miłości, przynajmniej ze strony [B]ozuzi[/B] :mad:[/quote]
tak, i wlaśnie dlatego na to zwrociłam uwagę. Pies np. siedmioletni, jeśli tylko jest w dobrej kondycji i jest zdrowy, to przecież jak najbardziej może uprawiać agility rekreacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

mMam pomysl nie do odrzucenia przeciez sa tzw gry sym,ylujace zycie codzienne ( simsy itp) moze jest taki prog pt " zaadoptuj sobie psa" tamagotchi bedzie miec dziecko psa z ktorym moglaby uprawaic agility( jesli taka funkcja bedzie w grze), friessbe itp a przy okzaji moze zauwazylaby ze zwierzak jest taki jakiego sobie wychowamy:mad::mad: A nie wiem czy u niej te tamagotschi by przezylo:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...