Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='campanulla']prosze bardzo. :p alez slusznie slusznie! :evil_lol: moze dzieki temu znajdzie sie wiecej pieknych Wikalców! :loveu:[/quote]
no mam tez taka nadzieję, chociaz Wikalce do pięknych nie należą i do precyzji biegu tez im dużo brakuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']dzieki :loveu: staralem sie... :p

p.s. pytanie do piotra co robimy z prezentacja...?[/quote]
Witaj
Łukasz dopiero wróciłem do domu,odezwe sie na twoj prywatny adres,ale jestem szczesliwy że do nas przyjechałeś , przegladam te zdjęcia,chodziłem dzisiaj jak struty po placu,jakoś chyba do mnie nie dociera że to juz za nami.
Docierają do nas opinie ludzi nie zwiazanych zagility,zwykłych kibiców to wszystko sie potwierdza że naprawde było wyjechane to piknikowanie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']Witaj
Docierają do nas opinie ludzi nie zwiazanych zagility,zwykłych kibiców to wszystko sie potwierdza że naprawde było wyjechane to piknikowanie!!!![/quote]
no masz racje piknikowanie było wyjechane na maxa :cool3:
prosze o więcej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_W']no masz racje piknikowanie było wyjechane na maxa :cool3:
prosze o więcej :diabloti:[/quote]
Mam taką o to informację. Czasopismo "Mój Pies" dziisaj zwróciło sie do nas o info o "Wielkim Biegu" oraz zdjęcia.
Niestety nie robiłem zdjęć i nie mam skąd ich wziąść.Co robić,skąd mam wytrzasnąć te zdjęcia??? Pomocy!!!!!!
Musimy szybko działać.
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']Musimy podac kilka zdjęc wysokiej jakości.Prosze o pomysły.[/quote]
Wiesz najlepsze zdjęcia jakie tutaj widziałam to były Łukasza :loveu:
bez obrazy dla innych fotoreporterów :loveu:
ja sama nie mam zadnych fotek, więc musisz chyba prosic o pomoc w.w :evil_lol: czyli Łukasza, a on napewno coś znajdzie w swojej kolekcji :multi:

Link to comment
Share on other sites

Uffff ...
Dopiero teraz udalo mi sie nadrobic cale zaleglosci z Bialego :cool3: Wszystkim mocno gratuluje wspanialych wynikow, w bardzo, bardzo goracej atmosferze :loveu:
Jak widze organizatorzy spisali sie na medal, uczestnicy dopisali iloscia i swoim humorem, a my zapracowane ludki, ktorzy nie mogli dojechac na Zawody, dzieki wspanialym fotoreporterom i sprawozdawcom moga poczuc sie jakbysmy tam byli :multi: Dzieki za to ogromne, bo przez moment poczulam cala atmosfere Zawodow i musze przyznac, ze szczerze sie ubawilam widzac jakie wspaniale mieliscie przebrania i kostiumy :multi:

Jestescie wielcy :loveu: Jeszcze raz gratuluje Organizatorom, Zawodnikom i Waszym wspanilym psom!

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Olu, czy mozesz wzglednie napisac jakie psy beigaja w ktorej?? Bonie chce wszystkich sciagac, ale swoja zoaczyc bym chciala ;)[/quote]

te w których biegały psy FORTowe
oprócz sztafety1 bo tam są najszybsi:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black&white']Ola bardzo dziekujemy za wszystkie filmy z Blekim:multi:
[/quote]

spoko
jeszcze są filmiki z niedzieli ale nie mam kiedy ich obrobić - postaram sie jutro

[quote name='black&white']ciagle marudził że ma najwolnejszego bordera;-)[/quote]

i dlatego wszystko powygrywał;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']spora grupa kibiców byla bardzo zadowolona także zkomentarza Roberta,zdecydowana ilośc kibiców nie miała pojęcia jaki jest regulamin agility.Myślę że tez wywiazałeś się na medal.
piotr[/quote]Co? Chyba Marzeny vel Majki J.?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie Robert ,Majka zrobila swoje bardzo zawodowo , ale Ty byles dobrym duszkiem ,ktory tlumaczy regulamin i za to sie naleza slowa uznania .Calosc wspierala sie znakomicie
pozdrawiam Alina
-----------------------------
klub agility ALPI [url]www.alpi.piasta.pl;[/url])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobek']Nie, nie Robert ,Majka zrobila swoje bardzo zawodowo , ale Ty byles dobrym duszkiem ,ktory tlumaczy regulamin i za to sie naleza slowa uznania .Calosc wspierala sie znakomicie
pozdrawiam Alina[/quote]Dziękuję :) Starałem się dokładnie wytłumaczyć niektóre decyzje, żeby nie było nieporozumień... Czasem, zwłaszcza początkujący zawodnicy, podchodzą po zawodach i pytają się, a dlaczego jej/jemu psu tak sędziowałem? Ponieważ po jakimś czasie zwyczajnie wszystkie psy i ich przebiegi mieszają się w głowie :shake: i trudno sobie przypomnieć jakiś konkretny przypadek, to zawsze wolę wszystko wyjaśnić i uzasadnić swoje decyzje na bieżąco.
Zresztą na tych zawodach raz się zdarzyło, że popełniłem błąd (pewnie popełniłem ich więcej, ale 1 zauważyłem i dlatego zapamiętałem) przy slalomie i nie wyjaśniłem tego przez mikrofon. I co było dalej? Oczywiście zawodniczka podeszła do mnie po wszystkich przebiegach i spytała, dlaczego tam właśnie tak posędziowałem. Wszystko wyjaśniłem, ale… przecież powinienem był zrobić to od razu i nie byłoby wątpliwości. Nawiasem mówić zawsze uważałem, że slalom jest bardzo trudną przeszkodą, nie tylko dla psa, ale również dla sędziego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Zresztą na tych zawodach raz się zdarzyło, że popełniłem błąd (pewnie popełniłem ich więcej, ale 1 zauważyłem i dlatego zapamiętałem) przy slalomie i nie wyjaśniłem tego przez mikrofon. I co było dalej? Oczywiście zawodniczka podeszła do mnie po wszystkich przebiegach i spytała, dlaczego tam właśnie tak posędziowałem. Wszystko wyjaśniłem,[/quote]

:lol: a nawiasem mówiąc na tablicy i tak "wisiałam" z dwoma odmowami a nie z błędęm i odmową:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black&white']ŁUKASZU bardzo diękuję za zdjęcia Bleka:multi: :multi: warto było tyle czekać są poprostu CUUUUDOWNE:lol: :lol: :lol:
a już zdjęcia ze sztafety to poprostu miodzio:lol:[/quote]

ciesze sie ze sie podobaja... :p jak pies fotogeniczny to i zdjecia ladne... ;) bedzie jeszcze black na superweavie...

[quote name='Asia_W']jak bys znalazł gdzieś jeszcze mojego Wikalca? to bardzo prosze[/quote]

jak znajde to wstawie jutro... bo dzis niesetety sie musze meczyc na laptopie i nagralem sobie na plytke tylko superweave'a a reszta fotek zostala na dysku w warszawie...


[quote name='Chevers']Mam taką o to informację. Czasopismo "Mój Pies" dziisaj zwróciło sie do nas o info o "Wielkim Biegu" oraz zdjęcia.
Niestety nie robiłem zdjęć i nie mam skąd ich wziąść.Co robić,skąd mam wytrzasnąć te zdjęcia??? Pomocy!!!!!!
Musimy szybko działać.
piotr[/quote]

ja jestem chetny do wspolpracy... :p

[quote name='Chevers']Musimy podac kilka zdjęc wysokiej jakości.Prosze o pomysły.[/quote]

pomysly by sie przydaly... moglibyscie rzucic kilka propozycji ktore ze zdejc umieszczonych do tej pory nadaja sie wg was do zilustrowania artykulu w moim psie... :p co wy na to...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...