Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='myriad']Ja znalazlam tylko termin i informacje o nagrodach w dziale aktualnosci (bardzo imponujace!). Piotrku, Alino, powiedzcie do kogo i do kiedy nalezy sie zglaszac?[/quote]
Witaj!
dopiero wróciłem z W -wy,jestem troche zmęczony ,więc pozwolę sobie odpisać na wasze pytania póżniej. Już na dniach umieszczę info ogólne. Nagrody hmm, no to zbiera sie tego trochę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamer']My też najprawdopodobniej jesteśmy, tylko będą mi potrzebne namiary na przyzwoite i niedrogie noclegi...[/quote]
Noclegi -Wszystko umieszcze w info!!!
Ale juz dzisiaj moge powiedzieć że jest bezpłatny nocleg na naszym placu.Pole namiootowe do waszej dyspozycjii, wbijajcie karawanningami z campingiem i całymi rodzinami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']Ja napadłam:cool3: Piotra w Pęcicach i dowiedziałam się dwóch rzeczy - że zawody będą towarzyskie, a nagrody niesamowite!;)[/quote]
Witaj!
Dokładnie!!!!
Zadbam o to żebyśmy sie nie pozarzynali.Zależy mi na popularyzacji tego sportu,adrenalina,bedzie bo byc musi!!! Jednak musimy pamietać że robimy to dla psów, to ich frajda!!!! Ale damy RADE!!!!!!!
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']My jedziemy na pewno :lol: I to do tego całą rodziną w dwa mamuty:eviltong: Ale w sumie drugi mamut wraz z rodzina na czas zawodow zostana w domu, jakoze ja jestem z Białego i prawie całą rodzinkę tam mam:cool3:[/quote]
Witaj wdomu bracie.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, dzieki :lol:
W sumie to nawet od jakiegos juz czasu probuje namowic rodzinke z ich malamutoONką na szkolenie u Was, i z kundelką podrzutką na agility (mala jest super, wiem bo probowalam :lol: ), ale na razie czarno to widze niestety bp nikt nie ma na to czasu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']juz daje..zaraz wysle do ciebie kuriera.

Niua metrialistko siemensy Ci po glowie chodza...nonono:)[/quote]
No to spóźniłam się, Leon też nie pogardziłby odrobiną świeżyzny :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...