Jump to content
Dogomania

Śliczności pomorskie; młode,małe,ładne pieski,wsio poszło do DOMU!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Matko już prawie becze (ze szcześcia oczywiście). Strasznie kibicowałam maleńkiej. Cieszę się że znalazła cudowny domek. Elikate jak już troche ochłoniecie z wrażeń to wstaw zdjątka swojej gromadki. Trzymaj się Bajeczko! wreszczie masz swojego ludzia :D :D :D Elikate wygłaszcz ode mnie Bajeczkę i pozostałą gromadkę oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia będą, ale nie trochę to ptrwa, byliśmy drugi raz na spacerze (40 min. po karmieniu), Bajka zna już drogę do domu. Teraz całe towarzystwo śpi.
Wygłaszczę małą i Czarusia (nie da rady inaczej, bo mały musi być głaskany jak głaszczę Bajkę) od jamagdy również -pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem Bajka bawiła się z Czarkiem w zapasy i jeszcze nieśmiało z malutkim misiem. Noc minęła bardzo spokojnie. Rano dłuuugi spacer, śniadanko, zabawa z Czarkiem na całego i z misiem, a potem mała przytuliła się do mnie. Ogonek powiewa jak pomponowa chorągiewka. Acha wybrała sobie spanko i rano też mnie witała machaniem ogonka, ale jeszcze z pewną nieśmiałością. Myślę, że teraz będzie już tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Brazowa, Bajka pokazała brzuszek do mizania i wskoczyła mi na kolana. Jest wielka pieszczochą. Czy słyszałyście jak Bajka szczeka, ten dzwięk jest nie do opisania. W domu nie szczeka tylko na spacerze na obcego psa jak stwierdziła, że ona nam zagraża (chyba?). Jest bardzo grzeczna i spokojna. Nie było mnie dziś w domu 3 godziny i zostałam pięknie przywitana. Mała dziś dużo śpi, chyba odsypia wszystkie stresy.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, potrzebujemy kogoś do wizyty przedadopcyjnej: Sierakowice, ok. godzina drogi od Gdańska, pół godzinki drogi od Kartuz lub Lęborka.
Dla Balbinki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195114-Mikrosunia-Balbinka-ca%C5%82a-w-loczkach-jak-baranek-szuka-domku-[/url]!!!
Bardzo proszę, podpowiedzcie coś ... jeśli się nie uda zorganizować wizyty przed 30 listopada to plan sterylkowo-transportowy z bezpłatnym DT u Madalleny szlag trafi ... i Balbinka zostanie w schronisku ...

Link to comment
Share on other sites

dostałam wiadomosc;
"Pieski niedaleko Elblaga prosza o pomoc!!!!
Ludzie majacy te pieski za nic maja los zwierzat.
Szczeniaki mają teraz ok 3 tygodnii Jest to 5 piesków i suczka. Wszystkie szczeniaki sa całe czarne,nie urosną duże ok 30-40 cm wysokości. Teraz są pod Elblągiem, jak się usamodzielnią tzn zaczną same jeść muszę je zabrać. Nikt nie uczy ich chodzić na smyczy, załatwiać się na dworze. Trzymane są w stodole gdzie ich matka się oszczeniła.
Ich matka jest mieszańcem golden retrivera i jakiegoś kundelka w każdym razie jest małym psem ( też ok 30 cm wysokości) a ojciec nieznany. Szkoda mi strasznie szczeniaków.
Jesli ktos chce pomoc pieskom prosze o kontakt pod numerem telefonu
[B]783680516 [/B]email
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

mam info z FB ;
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001320713456#%21/event.php?eid=149732665073577"]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001320713456#!/event.php?eid=149732665073577[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Trzymam kciuki za maluszki! Bajka zadomowiona, że hej. Sunia musiała być bez przerwy krzywdzona dlatego tak się zachowywała. Teraz jest zupelnie inny pies, bystry, śmiały i z charakterem. Kocha bezgranicznie Czarusia (też z dogo) i koty.Jak dobra mamuśka myje wszystkim zwierzakom modrki i uszy!. Na razie nie mam zdjęć, bo mieliśmy w rodzinie b. cięzką chorobę i pogrzeb, ale sesja foto na wiosnę będzie na pewno. Acha ,Bajka,im bardziej jest pewna swojego domku tym bardziej okazuje wrogość i niechęć do facetów i podrośniętych dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Bajeczka to mała łoboziara. Zazdrosna jest o Czarusia, o koty. Musi być wszędzie pierwsza, ale przestała obgryzać mi palce jak dostaje miesko z reki.Mała jest wielki pieszczoch, ładuje mi sie na kolana nawet jak siedze przy komputerze, no i oczywiście włazi na łóżko. Przytyła ma piekną, lśniąca sierść a ogon wygląda jak doczepiony biały pompon. Jest bardzo czyściutka. Ma już zaprzyjażnione psiaki do biegania. Do znajomych i obcych ludzi jest odnosi sie z dystansem ale już bez obawy, patrzy przy tym na mnie. Wszyscy mówią, że jest slicznym pieskiem, bo jest i mądrym i ślicznym, a przecież mam ja dopiero 3 m-ce w domu i nie widać u niej strachu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...