Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysiu, przydaloby sie zaktualizowac pierwsza strone:

Adibu, Agdan, Bari, Bizon, Kora, Sako - za TM
Kiara, Ludwiś, Lusia, Najka, Orion, Grina - mają dom
Zdziś - ma nowy wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228750-ZDZI%C5%9A-pies-marzenie%21%21%21-wci%C4%85%C5%BC-czeka-na-sw%C3%B3j-dom"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228750-ZDZI%C5%9A-pies-marzenie!!!-wci%C4%85%C5%BC-czeka-na-sw%C3%B3j-dom[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wacław i Wiktor przypominają, że są psami i proszą o nie noszenie na rękach :evil_lol: proszą, żeby im wstydu nie robić, bo może i starzy są, ale jeszcze w formie :razz:

[video=youtube;pMkDWNSsOYc]http://www.youtube.com/watch?v=pMkDWNSsOYc&feature=plcp[/video]


[quote name='agumka']Mnie chodzi o osobisty wątek Majka.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/26257-Majk-szortkowA-osa-piAE-knoA-AE-wegetuje-w-schronie[/URL] 1sza strona, 1szym poście, pierwsze i ostatnie zdanie :)

Mysiu były jakieś telefony w sprawie tych psiaków z tablicy ? najbardziej interesuje mnie Flap, Obsesja, Odin, Derta, Enej i Berno ;)[/QUOTE]

nie było :roll:

[quote name='agumka']Duduś na niektórych zdjęciach, przypomina psa z bajki, trochę jak Reksio, nie wiem czy Wam też, ale mnie tak :D



W ogóle, oglądając wczoraj mecz, odkryłam, że imiona/nazwiska piłkarzy wspaniale nadają się na psie imiona :) np. Messi, Alba, Iniesta, Buffon, Alonso, Fabregas, Torres, Xabi, Pepe, Costa, Nani, Fabio, Bruno, Hugo itd :)[/QUOTE]

właściwie już większość mieliśmy :razz: Chyba oprócz tych trzech: Iniesta, Alonsoi Fabregas

[quote name='agumka']Uefa też może być, hahaha :cool3:

[B]Mysiu[/B], kiedy Tela ma sterylkę i kiedy idzie do adopcji ?[/QUOTE]

już po sterylce i adopcji :)

[quote name='Bjuta']A no tak! A to?

[CENTER][/QUOTE]
[/CENTER]
[LEFT]Albina wyrzucona pod schroniskiem w bardzo złym stanie....[/LEFT]

[QUOTE=ania >;19304445]Mysiu, przydaloby sie zaktualizowac pierwsza strone:

Adibu, Agdan, Bari, Bizon, Kora, Sako - za TM
Kiara, Ludwiś, Lusia, Najka, Orion, Grina - mają dom
Zdziś - ma nowy wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228750-ZDZIŚ-pies-marzenie!!!-wciąż-czeka-na-swój-dom[/URL][/QUOTE]

dzisiaj już chyba nie zdążę, jak coś to mi przypominaj jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Wacław i Wiktor przypominają, że są psami i proszą o nie noszenie na rękach :evil_lol: proszą, żeby im wstydu nie robić, bo może i starzy są, ale jeszcze w formie :razz:[/QUOTE]

Hahaha, w końcu to 100% mężczyzni :D Czy to Wacek taki rozszczekany :>
Machnę mu ogłoszonka :)

[quote name='Mysia_']nie było :roll:[/QUOTE]

to smuteczek :-(

[quote name='Mysia_']właściwie już większość mieliśmy :razz: Chyba oprócz tych trzech: Iniesta, Alonsoi Fabregas [/QUOTE]

No to w sam raz na kiedyś :D
Fifa, Uefa, Tytoń też już były :-o [B]__Lara[/B] musimy obmyślić inne imionka...

[quote name='Mysia_']już po sterylce i adopcji :)[/QUOTE]

Aaa, to super! Szczęścia życzymy ! :-)

Aha, ogłosiłam na tablicy.pl też Kato, bo na tego faceta/jego rodziców to próżno czekać :/

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Co stosujecie na kleszcze dla waszych podopiecznych?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czy wywołują jakąś reakcję alergiczną?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czy ktoś z Was ma psa/kota alergika skórnego - co mu podajecie?[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

AKTUALNOŚCI 22-28.06.2012


Do schroniska przyjęliśmy 9 piesków - wszystkie z interwencji.
Z interwencji przyjechały do nas: suczka w typie amstaffa brązowa pręgowana z Placu Wolności, suczka duża brązowa pręgowana z stojącymi uszkami z ul. Cmentarnej, suczka z pieskiem z ul. Nowodworskiej, piesek mały-czarny-podpalany szorstkowłosy z kanału na ul. Bytomskiej pomiędzy Zabrzem a Bytomiem, piesek mały czarny-podpalany z smyczą przy szyi z ul. Leszczynowej, pies brązowy Golden retriever z ul. Krakowskiej i dwie suczki (matka z córką) brązowe kudłate z ul. Pośpiecha.
Do swoich właścicieli wróciło, aż 5 piesków :) Kora (7997), która trafiła z ul. Cmentarnej; Zołza (7996), która trafiła z Placu Wolności; Misiu (7989), który trafił z ul. Hagera, Tajger (7995), który trafił z ul. Wolności i golden Nestor, który trafił z ul. Krakowskiej.
Do nowych domków trafił 10 naszych psich podopiecznych :) Typek (7963) i Tela (7982) trafiły do mieszkań w Zabrzu, a Demon (7940) i Simba (7783) do domów z ogrodami też w naszym mieście. Ika (7966) trafiła do mieszkania w Tarnowskich Górach, Rymuś (7976) do domku z ogrodem w Piekarach Śląskich, Nava (7920) do mieszkania w Knurowie, Bankuś (7696) do domku z ogrodem w Gliwicach, Oyka (7904) do domku z ogrodem w Zawadzie Książęcej, a nasza Kiara (4052) po 7 latach w schronisku zamieszkała w domku z ogrodem pod Warszawą :)))
Niestety za Tęczowy Most odeszła nasza staruszka Edzia (7975), którą męczyło wiele zmian nowotworowych :-(
Do schroniska przyjęliśmy 6 kociaków: kocurka czarnego z białymi dodatkami z ul. Brodzińskiego, kotkę i kocurka znalezionych pod Centrum Handlowym Platan oraz szóstkę kociaków (5 kocurków + jedna kotka) z ul. Roosevelta.
Nowe domki znalazły tylko dwa kotki: jeszcze bezimienna kicia (k-1931) została adoptowana do mieszkania w Zabrzu i tak samo Bajuś (k-1913) zamieszkał w Zabrzu :)
Odwiedzili nas uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Siemoni, uczniowie klas szóstych z Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 28 w Zabrzu. Nasz psiaki bardzo dziękują za odwiedziny, wszystkie prezenty i wspólne spacerki :))
Bardzo dziękujemy również za przywiezione dary: Pani Monice, Panu Marcinowi, Pani Lidii oraz Szkole Muzycznej w Zabrzu :)

Link to comment
Share on other sites

"[COLOR=#000000]suczka w typie amstaffa brązowa pręgowana z Placu Wolności"[/COLOR]
[B]Mysiu[/B], gdzieś ostatnio widziałam ogłoszenie, że w Zabrzu zaginęła GRUBA suczka amstaffa

A golden jest oddany czy przywieziony z interwencji ?
Może dodam go na goldenie grupy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']"[COLOR=#000000]suczka w typie amstaffa brązowa pręgowana z Placu Wolności"[/COLOR]
[B]Mysiu[/B], gdzieś ostatnio widziałam ogłoszenie, że w Zabrzu zaginęła GRUBA suczka amstaffa

A golden jest oddany czy przywieziony z interwencji ?
Może dodam go na goldenie grupy ?[/QUOTE]

Do swoich właścicieli wróciło, aż 5 piesków :smile: Kora (7997), która trafiła z ul. Cmentarnej; [B]Zołza (7996), która trafiła z Placu Wolności[/B]; Misiu (7989), który trafił z ul. Hagera, Tajger (7995), który trafił z ul. Wolności i [B]golden Nestor, który trafił z ul. Krakowskiej.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Do swoich właścicieli wróciło, aż 5 piesków :smile: Kora (7997), która trafiła z ul. Cmentarnej; [B]Zołza (7996), która trafiła z Placu Wolności[/B]; Misiu (7989), który trafił z ul. Hagera, Tajger (7995), który trafił z ul. Wolności i [B]golden Nestor, który trafił z ul. Krakowskiej.[/B][/QUOTE]

Dzięki, nie doczytałam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gudzik']Witam, mam pytanie dotyczace Horacego (poniewaz prosiła mnie para której wpadł w oko;) ) - ile mniej wiecej ma lat? 5-10 ?? Czy nadaje sie do mieszkania wewnątrz? I czy lubi długie spacery? Baaardzo ładnie dziekuje ;)[/QUOTE]

Myślę, że tak z 5 latek, ale w razie co dopytam dokładniej.... Może być jak najbardziej w mieszkaniu - tylko trzeba uważać, bo potrafi otwierać niektóre drzwi ;) ale to zazwyczaj jak jest przed spacerem, albo jest głodny ;) uwielbia spacery i zabawy, trochę boi się obcych osób, ale łatwo można go do siebie przekonać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tala24']witam ja tylko z małym pytaniem :p, Wy jesteście wolontariuszami w schronisku czy pracujecie normalnie w nim ?;)[/QUOTE]

Spotkasz tutaj pracowników i wolontariuszy :)

[quote name='tymuś']dziewczyny w albumiku Florka są trzy foty Fiodora ...................:roll:[/QUOTE]

Sprawdzę i poprawię ;)

edit: Przeniesione ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...