Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Artemida']hahah dokładnie ja już mam je w głowie ustawione, mam całą wizje :D
Beatka szykuj się jutro na herbatkę :D Zdradzę nasz plan :będziemy robić wątek dla sportowej Lusi..:D[/QUOTE]

szykuję się szykują :loveu::loveu: Kasiu,pierwszy wątek,pierwsze koty za płoty :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']pa ................[/QUOTE]

tymuś spokojnie, nie jesteśmy przecież kółkiem wzajemniej adoracji i każdy ma prawo pomóc i Pegaza nie musi znikać z wątku, ostanie dni były dość nerwowe i może te emocje nam się udzieliły..
wszyscy mamy na uwadze dobro psiaków więc nie ma się co unosić :) a porozmawiać zawsze można i poznać różne punkty widzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']bezpłatny:)
jakie warunki tak przykładowo??[/QUOTE]
Np. że schronisko musi być powiadamiane o problemach zdrowotnych, wychowawczych - czy jakichś innych, które mają wpływ na kondycję psa.

Tak strzelam - bo Mysia pewnie od kilku dni główkuje nad umowami.

Asikowska, ja nawet musiałam się wspomagać cardiolem, bo też czuję agresję wobec wszystkich (nawet Bogu ducha winnych) :oops: Nie mogę się skupić na pracy, którą muszę w piątek oddać... :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']tymuś spokojnie, nie jesteśmy przecież kółkiem wzajemniej adoracji i każdy ma prawo pomóc i Pegaza nie musi znikać z wątku, ostanie dni były dość nerwowe i może te emocje nam się udzieliły..
wszyscy mamy na uwadze dobro psiaków więc nie ma się co unosić :) a porozmawiać zawsze można i poznać różne punkty widzenia[/QUOTE]

ja jestem spokojny ;) tylko czytałaś stronę poprzednią ?niop:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']ja jestem spokojny ;) tylko czytałaś stronę poprzednią ?niop:evil_lol:[/QUOTE]

czytałam i każdy chce dobrze dla psiaków a to najważniejsze i naprawdę każda pomoc się przyda i szkoda życia na takie nieporozumienia..gdybyście się spotkali na żywo to pewnie szybciej byście się dogadali :))

więc zapraszamy koleżankę i podajcie sobie wirtualne ręce na zgodę:)

Link to comment
Share on other sites

Pisałam i pisałam, po czym mi komp się zawiesił i wszystko straciłam :roll:

Jejku jak Wy się tu rozpisaliście, miło wiedzieć, że jak ja nie daje rady to i tak nasz wątek tętni życiem :)

Luty zaczął się dla nas bardzo źle... Botti, Tekila... a dzisiaj Tęczowy Most przeszedł staruszek Norman :-(:-(:-( do tego ta okropna sytuacja z Sako :-(
Już dawno nie czułam takiej bezsilności... Wszystko idzie nie tak jak trzeba :shake:
Dostałam dzisiaj kopniaka motywującego od Pani Dzidzi, że jak nie przestanę się przejmować, stresować i brać wszystkie na swoje barki to się na mnie wkurzy :roll:

Póki pamiętam... Jeśli znacie kogoś kto szuka maluszka to gdzieś za tydzień czy dwa tygodnie do adopcji będą już maleństwa od koszmarnie wychudzonej suczki, która została z nimi znaleziona na działce... Cała rodzinka mieszka już u nas trochę ponad tydzień, mamusia wygląda o niebo lepiej, a dzieciaczki zaczynają rozrabiać... Rozglądajcie się już za domkami, proszę. Jest czterech chłopców i dwie dziewczynki.

Do domków trafiły: Dżak, Eklerka i Irysek :) Adoptowana została kotka Flora, a kocur Pan mieszkał u Martusi (Szejlo) przez tydzień, bo był bardzo chory, ale na szczęście sie udało.. i teraz ma już swój własny, wspaniały domek u Madzi (Madziak25) :)
Jutro do domku ma trafić Apri...

O takim miejscu dla staruszków marzymy już od dawna, ale niestety walka o jakikolwiek teren do naszej dyspozycji to trochę jak walka z wiatrakami.. Tam gdzie postawiliśmy "wolontariat" i kojce z wybiegiem to jest ledwo "wyszarpane" i to też nie tak do konca... To nawet nie chodzi o kasę, tylko o to, że po prostu nie ma miejsca :-(
Nie wiem jak dzisiaj, ale na dzień 31 stycznia mieliśmy w schronisku 310 psów...

Agumko, o tym tymczasie wiemy, ale nie chcę zgadywać jakiego psiaka ewentualnie dziewczyny mogłyby tymczasować. Chcę je poznać osobiście i z nimi porozmawiać :roll:

A co do Eneja to on chyba nie ma zamiaru nigdzie wybierać się bez Weroniki :eviltong: Prawdziwa miłość.. Aż się wierzyć nie chce i napatrzeć się na nich nie mogę :eviltong: Weronika to ta dziewczynka, która wyszła z Enejem juz pierwszego dnia jak przyszła do schroniska... To wtedy kiedy Enej został uwieczniony na fotce Saraisy :) Niesamowite postępy uczynił od tego czasu, jest taki wesoły, no zupełnie inny pies... A w Weronikę patrzy jak w cud jakiś, biega za nią po całym schronisku, a on robi sobie z nim co chce :roll: Fajny duet z nich.. Weronika w ferie jest codziennie to i Enej prze szczęśliwy....

Czy ktoś pytał o co, a ja pominęłam? Z góry przepraszam... i proszę o przypomnienie ;)

Link to comment
Share on other sites

"koleżanka" nie ma zielonego pojęcia już na wstępie a mądrować tylko umie, i ręki nie podam komuś kto mnie wyśmiewa nie wiedząc o mnie nic:lol: .to tyle kończę odpowiedzi w tej kwestii definitywnie bo to nie wątek na takie dooperele Bjutka ma rację.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Np. że schronisko musi być powiadamiane o problemach zdrowotnych, wychowawczych - czy jakichś innych, które mają wpływ na kondycję psa.

Tak strzelam - bo Mysia pewnie od kilku dni główkuje nad umowami.

Asikowska, ja nawet musiałam się wspomagać cardiolem, bo też czuję agresję wobec wszystkich (nawet Bogu ducha winnych) :oops: Nie mogę się skupić na pracy, którą muszę w piątek oddać... :mad:[/QUOTE]

OKEJ, no jasne, pewnie takie oczywiste, dla bezpieczenstwa psiaka :)
Aleksandra przyjedzie prawdopodobnie z moimi znajomymi z piątek zobaczyć psiaki, a zabierze któregoś w niedziele, gdy kupi odpowiednią wyprawkę dla swojego nowego przyjaciela i wrócą do Wrocławia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Luty zaczął się dla nas bardzo źle... Botti, Tekila... a dzisiaj Tęczowy Most przeszedł staruszek Norman :-(:-(:-( do tego ta okropna sytuacja z Sako :-(

Agumko, o tym tymczasie wiemy, ale nie chcę zgadywać jakiego psiaka ewentualnie dziewczyny mogłyby tymczasować. Chcę je poznać osobiście i z nimi porozmawiać :roll:

A co do Eneja to on chyba nie ma zamiaru nigdzie wybierać się bez Weroniki :eviltong: Prawdziwa miłość.. Aż się wierzyć nie chce i napatrzeć się na nich nie mogę :eviltong: Weronika to ta dziewczynka, która wyszła z Enejem juz pierwszego dnia jak przyszła do schroniska... To wtedy kiedy Enej został uwieczniony na fotce Saraisy :) Niesamowite postępy uczynił od tego czasu, jest taki wesoły, no zupełnie inny pies... A w Weronikę patrzy jak w cud jakiś, biega za nią po całym schronisku, a on robi sobie z nim co chce :roll: Fajny duet z nich.. Weronika w ferie jest codziennie to i Enej prze szczęśliwy....[/QUOTE]

Co z Tekilą ?! :O

No to Ola przyjedzie w piątek, będziecie się mogły poznać :)

No z Nami Enej też był 2 razy :) super że ma Weronikę !!

Link to comment
Share on other sites

:( Za dużo psiaków odeszło w tak krótkim czasie...
Mysiu, naprawdę musisz przystopować, wykończysz się, a co my bez Ciebie zrobimy?
Sprawa z Shetanim, potem Sako... jakie to wszystko dobijające :placz:

Schronisko ma bardzo mały teren... Nam (tzn Kasi i mi) marzyłby się ogrodzony teren z jakimiś przeszkodami do agility, z miejscem gdzie swobodnie można by puścić psa ze smyczy i porzucać mu piłeczkę... :loveu: i nie martwić się, że nawieje...
Ale to tylko marzenia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

BUMER, numer 4005, od siedmiu lat czeka na adopcję w zabrzańskim azylu „Psitul mnie”. To smutne, że ten kundelek zna tylko schroniskowy boks, trafił bowiem do schroniska jako szczeniak. Ten mały, radosny, energiczny mieszaniec o czarnym umaszczeniu uwielbia chodzić na spacery, bawić się i przytulać. Jest bardzo łagodnym, zdrowym, sympatycznym psiakiem, darzącym ludzi ogromną sympatią. Potrafi chodzić na smyczy, utrzymuje czystość w boksie, niczego nie niszczy, lubi pływać. Posiada wszystkie szczepienia.Ma ulubione wolontariuszki i ciekawe pomysły, jak je rozbawić.Wystarczy mu mały kąt, pełna miska i Twoje kochające serce. Kontakt: [email][email protected][/email] , telefon 692 581 343 i gg: 4913896; Bumerek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt *Psitul mnie* ul. Bytomska 133 41-800 - Zabrze-Biskupice tel. (32) 271-47-97 Godziny pracy: poniedziałek- piątek: 10.00 - 17.00 sobota, niedziela, święta: 10.00 - 15.00 Email: [email][email protected][/email]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-joaf7nWRQFg/Tep_AZb_RAI/AAAAAAAABPI/Ue528SrTqpI/s620/P6040245.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-56uRz9Hoc6s/Tep-0B_JugI/AAAAAAAABN0/FZL2gT6KCrs/s640/DSC_0390.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wf_YOpmWNUg/Tep-0j16n3I/AAAAAAAABOA/EUqep4RbNPQ/s640/DSC_0437.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-w5YHbpiep00/Tep_AOUok2I/AAAAAAAABPE/8-QCtTdm27s/s620/P6040244.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GnOO4hL0PUc/Tep_BQTE0zI/AAAAAAAABPM/Xjfy7gx4ULs/s620/P6040307.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Bt14e7Xjk1E/Tep_BvBloJI/AAAAAAAABPQ/6fzH9PjHgSI/s620/P6040313.jpg[/IMG]



[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...