Jump to content
Dogomania

Kora - młoda ONka z Wielunia- za TM. Zgineła otruta na górskim szlaku !


bela51

Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='bela51']Niestety, tak mam. Ale to przez Lore... :-([/QUOTE]
Wiem Bela. To przykre co nas w życiu czasem spotyka :-(

[quote name='Czarodziejka']Najnowsza wieść. Kora wyszła zjeść kolację [/QUOTE]
Moja Oneczka po sterylizacji też tak miała że nie chciała w ogóle ze mną "gadać". Z dnia na dzień będzie coraz lepiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Belu, jakże ona ma dochodzić, skoro codziennie jej zastrzyk w kark funduję...Apetyt na szczęście ma niezły ;) Nadęta jak bąk.[/QUOTE]
To ja się zastanawiam czy to dobry pomysł żeby ona biedna u Ciebie siedziała skoro Ty ją tak maltretujesz Czarodziejko :evil_lol:
Przejdzie jej :lol: Moja onka jak widziała weta w drzwiach, to już się doopką odkręcała że niby jej tam nie ma i nigdy nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

No dobra to znowu ja :)
WIem, ze mam niezla szybkosc. No zaczne od poczatku. Tak jak obiecalam wyslalam zdjecia Kory domkowi w 2 mailu. Najbardziej spodobala sie Rosa z pierwszego maila ale dziewczyny z Jedrzejowa jakos sie nie umieja dogadac i zgrac nawet nie wiedza czy jako wolontariuszki musza zaplacic za psa.

Ja nie mam czasu na takie "klopoty" i tego typu rozterki. WIec jako ze Kora byla zaraz nastepna to ona zdobywa glowna nagrode :D czyli nowy staly dom :)
jesli tylko wam to odpowiada!!!!!!!!????????

DOm jest w Miliczu to jest kolo Wroclawia czyli dolnoslaskie. Gdzie teraz jest Kora?? Czy mozecie ja dowiezc??? No i jakie sa potrzeby finansowe np do transportu.
Dom jesli sie zgadzacie zostanie sprawdzony w najblizszym czsie. OD razu powiem ze to dom ktory w jakis sposob jest znany bo matka tego Pana i jego siostra braly od nas juz suczke kiedys. I sunia ma sie swietnie.
No ale zasady sa po to zeby je stosowac wiec wizyty sie odbeda!!!

CO WY NA TO????

Link to comment
Share on other sites

Dom wie, ze Kora to strachulec. Moge to jeszcze raz powiedziec :)
I wizyta przedadopcyjna bedzie zrobiona oczywiscie przez ELze bo ten gosc to od niej. Wszystkie wyadoptowywane ONki do Milicza ida ze tak powiem przez nas :) bo jak wiecie Elza to sie specjalizuje w bernenczykach jak slyszy ONek to daje moj numer. Dlatego w Miliczu juz mowia ze sa tylko dwa rodzaje psow bernenczyki i Owczarki Niemieckie :D no ale to chyba dobrze ;)
Ta suka o ktorej pisalam ze poszla do matki tego Pana to tez " nasza" adopcja.

Czy chcesz sama dzwonic do Elzy czy ja jej mam jutro powiedziec jak bedzie dzwonic????

No i nadal nie mam odpowiedz na wczesniejsze pytania :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem jak najbardziej za stałym domkiem dla strachulca zwanego Korą, ale mija tydzień po sterylce, która była przeprowadzona na początku rujki, więc spadek hormonów wpływa bardzo na psychikę i samopoczucie Kory. W dodatku muszę jej codziennie robić bolesny zastrzyk - dziś ostatni, po którym Kora jeszcze bardziej się chowa w przepastnej budzie. Nie chce wychodzić, nie reaguje na komendy, boi się, bo każde wyciągnięcie, to podejrzenie kłucia, wpychania czegoś do pyska, lub obmacywania...I ja temu winna niestety. Kora zaczęła porządnie jeść - Bogu dzięki i mam nadzieję, że dojdzie do siebie. Czy jest możliwość odwiedzenia nas u mnie pod Łodzią? To jakieś 45 km od Wielunia po prostej, więc niedaleko. Nowi właściciele mogliby dać się troszkę Korze poznać, bo ona panicznie boi się samochodów i nowych ludzi. Szczególnie po sterylce....

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie tydzień na powrót do zdrowia wystarczy :) Tylko trochę wiecej uwagi jej poświęcić :)
Jeżeli "nowe" właścicielki mają niedaleko i mogą podjechać zobaczyć sunie to jest najlepszy pomysł. Zawsze to inaczej psa widzieć na zdjęciu a na żywo.
Może akurat przypadną sobie do gustu :) Jeżeli domek sprawdzony, psy szczęśliwie tam żyją to nie można odbierać Korci szans na tak wspaniałą przyszłość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']
jesli tylko wam to odpowiada!!!!!!!!????????
CO WY NA TO????[/QUOTE]
To ja może powiem coś od siebie w tym temacie.
Jako że Graynew pomagała mi przy problemach mojej Onki a o ElzieMilicz nie wspomnę tylko od razu rzucę się u stóp O PANI ! DZIĘKI CI ! :evil_lol: brałabym ten domek w ciemno.
Proszę Was dziewczyny nie zmarnujcie tej szansy. WIEM że to będzie wspaniały domek dla Kory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']...Dlatego w Miliczu juz mowia ze sa tylko dwa rodzaje psow bernenczyki i Owczarki Niemieckie :D no ale to chyba dobrze ;)...
[/QUOTE]

Sprostowanie. :eviltong:
W Miliczu mówią, że są tylko trzy rodzaje psów : Berneńskie Psy Pasterskie, Owczarki Podhalańskie i Owczarki Niemieckie. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...