Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='Alicja']czyli jesteś zdania że u nas nie wolno kopiować , tudzież krzywdzić jak to zwą , a gdzie indziej tak i wtedy to ci nie przeszkadza :) [/QUOTE]

Przeszkadza mi to bez względu na to gdzie to się dzieje. Ale nie można rządać od innego kraju, żeby zmienili prawo, tylko dlatego, że w PL kopiowanie jest (będzie, bo to od nowego roku) zakazane. A jeśli gdzieś [B]tam [/B]prawo na to pozwala, to sorry, ale Polsce nic do tego! Równie dobrze, jakiś inny kraj może rządać, żeby były wystawiane tylko kopiowane psy. I wtedy też byłaby to dyskryminacja tych niekopiowanych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Przeszkadza mi to bez względu na to gdzie to się dzieje. Ale nie można rządać od innego kraju, żeby zmienili prawo, tylko dlatego, że w PL kopiowanie jest (będzie, bo to od nowego roku) zakazane. A jeśli gdzieś [B]tam [/B]prawo na to pozwala, to sorry, ale Polsce nic do tego! Równie dobrze, jakiś inny kraj może rządać, żeby były wystawiane tylko kopiowane psy. I wtedy też byłaby to dyskryminacja tych niekopiowanych.[/QUOTE]

nadal Cię nie rozumie...

no nic kończę rozmowe bo widzę że do niczego nie prowadzi ...


[B]Miłej niedzieli Oskarkowa rodzinko :hand:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"]Dla Ciebie Kochany Michałku[/SIZE]:loveu::loveu::loveu:

[COLOR="red"]Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą
chwała górnikom dzielnym wytrwałym.[/COLOR]


[COLOR="green"]Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą
chwała górnikom dzielnym wytrwałym.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#ff00ff"]Przecież Oscar miał doskonałą socjalizację(przyłożyliśmy się do niej wszyscy),a ostatnio
podczas rannego spacerku(05.00)Synek zjeżony i z postawionym ogonem i warczeniem rzucił się na bezdomnego,a ledwością go powstrzymałam.
Nie wiem co mu się stało,Książę przecież lubi ludzi,nawet tych co sa po piwie(zawsze cieszy się jak głupi,i buziole rozdaje na lewo i prawo).Ten Pan go nawet nie wystraszył,tylko blisko Nas przechodził.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament'][COLOR="#ff00ff"]Przecież Oscar miał doskonałą socjalizację(przyłożyliśmy się do niej wszyscy),a ostatnio
podczas rannego spacerku(05.00)Synek zjeżony i z postawionym ogonem i warczeniem rzucił się na bezdomnego,a ledwością go powstrzymałam.
Nie wiem co mu się stało,Książę przecież lubi ludzi,nawet tych co sa po piwie(zawsze cieszy się jak głupi,i buziole rozdaje na lewo i prawo).Ten Pan go nawet nie wystraszył,tylko blisko Nas przechodził.[/COLOR][/QUOTE]
Może próbowal Cię bronić albo się wystraszył???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament'][COLOR="#ff00ff"]Przecież Oscar miał doskonałą socjalizację(przyłożyliśmy się do niej wszyscy),a ostatnio
podczas rannego spacerku(05.00)Synek zjeżony i z postawionym ogonem i warczeniem rzucił się na bezdomnego,a ledwością go powstrzymałam.
Nie wiem co mu się stało,Książę przecież lubi ludzi,nawet tych co sa po piwie(zawsze cieszy się jak głupi,i buziole rozdaje na lewo i prawo).Ten Pan go nawet nie wystraszył,tylko blisko Nas przechodził.[/COLOR][/QUOTE]

Może coś go zaniepokoiło w zachowaniu tego człowieka. Moja bokserka też kocha wszystkich ludzi, ale kilka razy któs jej się nie spodobał i próbowała mnie bronic.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#8b0000"]Cześć Wszystkim:)[/COLOR]

Oscarkowi już kilka razy tak się zdarzyło,boję się aby następnym razem Oscar kogoś nie ugryzł:(
wiem że Książe powinien chodzić w kagańcu,ale My mieszkamy w dośc niebezpiecznej dzielnicy,i dlatego Książę nie chodzi w nim


[COLOR="#006400"]Synek:)[/COLOR]

[IMG]http://i44.tinypic.com/2m7evq1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I ja uważam, że pies mógł wiedzieć/ widzieć/ wyczuć coś, czego Wy nie zauważyliście...
Atos też jest cięty na paru ludzi.
Co do kagańca, jeżeli mogę coś doradzić...
Ja specjalnie kupiłam mojemu DON-owi kaganiec metalowy. Jest ciężki- fakt i to jego wada, ale napastnikowi psiak podczas ataku może siniaka nim zrobić. No i jest solidny i łatwo go czyścić. Może się w nim bronić i dlatego poleciłabym go w przypadku Oscarka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Witamy wieczorkiem :)[/QUOTE]

oj witamy się także:)

[B]Oscar zadowolony,leży sobie i wcina gicz cielęcą:)

a Pańcia ma złamane serce,bo Mariusz ma żonę:(
dziewczyny mnie wkręćiły,miał być to żarcik,ale im kompletnie nie wyszedł
a najgorsze jest to że będziemy się z Mariuszem często widywać,bo pracujemy koło siebie:(

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...