Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[COLOR="#00ffff"]Cześć Sobotnio[/COLOR]

Oscar wygłaskany:)

Ja myślałam nad tym mięsem,dlatego że Książę często połyka jakieś świństwa,i czytałam w necie że mu brakuje bakterii w jelitach.Oscar nie lubi ani jogurtu ani kefiru(a one są właśnie dobre na jelita),no i znalazłam te mięso.Jeżeli właśnie ono jest lekko trącące,to ma w sobie sporo bakterii,i jak pies wcina je od czasu do czasu,to ma pomem właśnie niczego sam nie szukać.
a czy te żwacze też mają takie zastosowanie,jak mięso?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']na razie podam Oscarkowi te mięso,i zobaczę czy zje,i czy mu bedzie służyć

a Oscar też lubi takie kości,tylko ze mu wiele nie pozwalam jeść,bo jak naje się za dużo to ma zatwardzenie i się potem męczy:([/QUOTE]

na mięsko mówi sie że nadpsute , ale musi to być mięso np takie 2-3 dniowe , sprawdzone ,z wiadomego źródła , no i też nie mozesz mu rozpocząć podawania z ,,grubej rury ,,, bo uzyskasz piorunujący efekt , zaczynasz od małego kawałka , poza tym warto kupować żwacze , niekoniecznie mielone w końcu Oskar ma zęby i kupuj mu śmierdziele w kawałkach , mozesz też kupić tabletki Rumen Tabs , bo to właśnie uzupełniacz do karmy ze żwaczem
[url]http://www.krakvet.pl/mikita-rumen-tabs-100tab-p-421.html[/url]

kości nie radzę dawać za często , można większo krzywdę psu zrobić niż przyjemność

[quote name='magdabroy']Przykro mi, ale mnie ta petycja nie przekonuje :(

[/QUOTE]

petycja jest bardzo czytelna ... i zawiera słuszne treści , hodowcy walczą o to by do wystaw nie były dopuszczane wszystkie psy kopiowane a nie tylko te urodzone czy kupione w Polsce ....mnie to przekonuje jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']petycja jest bardzo czytelna ... i zawiera słuszne treści , hodowcy walczą o to by do wystaw nie były dopuszczane wszystkie psy kopiowane a nie tylko te urodzone czy kupione w Polsce ....mnie to przekonuje jak najbardziej[/QUOTE]

Nie jestem zwolennikiem kopiowania, tak woli wyjaśnienia ;)
Tylko że nie można zabronić psu wystawiania jeśli pochodzi z innego kraju, tylko dlatego, że tam jest to dozwolone. To jest dyskryminacja psów z innych krajów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Nie jestem zwolennikiem kopiowania, tak woli wyjaśnienia ;)
Tylko że nie można zabronić psu wystawiania jeśli pochodzi z innego kraju, tylko dlatego, że tam jest to dozwolone. To jest dyskryminacja psów z innych krajów.[/QUOTE]

czyli jesteś zdania że u nas nie wolno kopiować , tudzież krzywdzić jak to zwą , a gdzie indziej tak i wtedy to ci nie przeszkadza :)

ja się przyznaję ze kopiowanie mi nie przeszkadza a nawet niektóre rasy wolę kopiowane ....sama miałam psy niekopiowane ale to już inna historia , z tym że skoro jest ustawa i dotyczy też wystawiania to takie prawo powinno dotyczyć wszystkich na tej wystawie

Przykladem sa Czechy ...tam kopiowane amstafy nie maj szans

Link to comment
Share on other sites

[B]Alicja[/B]
dziękuję za radę:)

Ja już podpisałam petycję,chociaż mam kundelka,ale się z właścicielami i hodowcami zgadzam,prawo powinno wszystkich jednakowo dotyczyć,a nie robić jakieś wyjątki

a muszę napisać cz wujo przywiózł specjalnie dla Księciunia mięso z dzika,a młody wcinał aż się mu uszy trzęsły:)

Link to comment
Share on other sites

Taki duży a z misiem śpi ;)
[URL]http://img4.imageshack.us/img4/113/kurde3.jpg[/URL]

[quote name='unikatowydiament'][COLOR=#a0522d]tak,Oscar już całkowice zdrowy:)[/COLOR]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/804/3002b.jpg/"][/URL][/QUOTE]

To super :multi:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament'][B]Alicja[/B]
dziękuję za radę:)

Ja już podpisałam petycję,chociaż mam kundelka,ale się z właścicielami i hodowcami zgadzam,prawo powinno wszystkich jednakowo dotyczyć,a nie robić jakieś wyjątki

a muszę napisać cz wujo przywiózł specjalnie dla Księciunia mięso z dzika,a młody wcinał aż się mu uszy trzęsły:)[/QUOTE]

no to niech mu służy na zdrówko :)

a ten Rumen Tabs sobie kup , one kilka złotych kosztują a od czasu do czasu dobrze podać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...