Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='M&S']Miałam rosół, a teraz jest pomidorowa;)

hej wieczorkiem.[/QUOTE]
witamy się popołudniem:)

[quote name='monia&nero']super że nie będziesz musiała oglądać onkologa! zjesz tableteczki i będziesz zdrowiutka! Kuruj się :)
domowy makaron - mniam mniam[/QUOTE]
rosół dobry na wszystko:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Witamy się :)[/QUOTE]

hej:)

dzisiaj byłam tylko na pół godzinnym spacerku,nie ma siły
aha a Synek dzisiaj w kuchni zrobił mi wielką śmierdzącą niespodziankę:diabloti:,nie przyszedł się jak zawsze przywitać,kiedy wracam z pracy,wiec mnie natchnęło że zaś mam coś,w kuchni jak zwykle przy zmywarce wielkie kupsko,a Oscar co?Leży na łóżku z miną "nie mam pojęcia z kąt to się wzięło":angryy:a wiem że mamcia wzięła go na spacer,i tam kupę też zrobił.Z Nim nudzić się nie da:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Sonia to zawsze w tym samym miejscu przy balkonie robi , ale to naprawdę rzadko jej się zdarza ;)[/QUOTE]
Oscar to taki pies specjalnej troski,albo narobi kupsko w kuchni albo potrafi nasikać do łóżka(nie chodzi mi o pod sikanie),albo przesadzi wszystkie kwiatki.Mam tylko obecnie kilka kwiatów,głównie kaktusy na parapecie,do nich Oscar ma respekt,kiedyś chciał jednego sobie zjeść:diabloti:,kilka dni miał potem problemy z jedzeniem i piciem,to po skutkowało,więcej nie chce.Buty też muszę chować,inaczej by mi je "ulepszył":angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Oscar to taki pies specjalnej troski,albo narobi kupsko w kuchni albo potrafi nasikać do łóżka(nie chodzi mi o pod sikanie),albo przesadzi wszystkie kwiatki.Mam tylko obecnie kilka kwiatów,głównie kaktusy na parapecie,do nich Oscar ma respekt,kiedyś chciał jednego sobie zjeść:diabloti:,kilka dni miał potem problemy z jedzeniem i piciem,to po skutkowało,więcej nie chce.Buty też muszę chować,inaczej by mi je "ulepszył":angryy:[/QUOTE]

To Oskarek jak szczeniak się zachowuje , a jest o rok młodszy od Sonki :diabloti: nam to Sonia gryzła buty jak była szczeniakiem ,a teraz to nie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']To Oskarek jak szczeniak się zachowuje , a jest o rok młodszy od Sonki :diabloti: nam to Sonia gryzła buty jak była szczeniakiem ,a teraz to nie ;)[/QUOTE]
Z Oscarka to czubek:diabloti:,dzisiaj spadł ze schodów,chciał się podrapać jak z nich schodził,na szczęście nic mu się nie stało,a Ja o mało na zawał nie zeszłąm:crazyeye:

[quote name='Besti']Oj tam, nie da Ci się nudzić i tyle. Ale reakcja psów jak coś zrobią jest najlepsza- udają że niby nic, że to nie one ale i tak inaczej się zachowują:diabloti:[/QUOTE]
no właśnie

[quote name='Izabela124.']Jak tam Twoje zdrowie?[/QUOTE]
przeziębienie mi dokucza

[quote name='marta.k9080']ach Księciuniu ty wariacie :evil_lol:[/QUOTE]
oj masz całkowitą rację,wariat z niego nie z tej ziemi

[quote name='Ptysiak']Masz przekichane z tym Oscarkiem :evil_lol:[/QUOTE]
niestety

[quote name='M&S']Cześć Oskarki:)[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Cześć :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

Witamy się urodzinowo:)
za raz mam w domu małą imprezkę,tort i ciasto już odebrałam,kanapeczki już są,jeszcze pizza i coś do pochrupania,ma siostra kupić,i znjomi coś mają dowieść.
W końcu dzisiaj nie jestem przybita że mam urodziny

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQGs7ccqTCY9HmdG_OU3C54HafjDJ8KvEogruQonPNYqvJb_Q37[/IMG]

:BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday: NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080'][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQGs7ccqTCY9HmdG_OU3C54HafjDJ8KvEogruQonPNYqvJb_Q37[/IMG]

:BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday: NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Kaaasia'][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!! :new-bday::BIG::new-bday:[/B][/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Spełnienia marzeń :loveu:[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Sto lat Aga :calus::buzi::BIG:[/QUOTE]

[quote name='phase']Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam. :):new-bday::BIG:[/QUOTE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]b[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ardzo dziękuję[/COLOR][/SIZE]:buzi:[COLOR=#ff0000][/COLOR]
Jakoś kaszel mnie okropnie męczy i suszy,pewnie gorączka mi się zaś podnosi,wypiłam tylko lampkę szampana,zjadłam trochę tortu,na nic nie ma ochoty,a jeszcze jutro do pracy,dopiero w weekend będę mogła się wykurować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...