Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament'][SIZE=4][COLOR=#ff0000]b[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ardzo dziękuję[/COLOR][/SIZE]:buzi:
Jakoś kaszel mnie okropnie męczy i suszy,pewnie gorączka mi się zaś podnosi,wypiłam tylko lampkę szampana,zjadłam trochę tortu,na nic nie ma ochoty,a jeszcze jutro do pracy,dopiero w weekend będę mogła się wykurować.[/QUOTE]

dasz radę,a w weekend sobie dogadzaj i zdrowiej:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']dasz radę,a w weekend sobie dogadzaj i zdrowiej:p[/QUOTE]

mam taki zamiar

[quote name='Izabela124.']Spełnienia marzeń!!! I zdrówka życzę :)[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Troszkę późno dotarłam,ale [B][COLOR=#ff0000]STO LAT...!!!,STO LAT...!!!! I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE !!!![/COLOR][/B][/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :new-bday::new-bday:[/QUOTE]

[quote name='M&S'][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/603/603977lzxi18vj55.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
dziękuję bardzo:)

Lubię takie dni,kiedy gamoń z miseczki zjada wszystko,aż uszy mu się trzęsą:lol:,dzisiaj dostałam od mojej kierowniczki kwiatka w doniczce i słonika,na szczęście.Od wczoraj nie miłosiernie wieje,mało łba nie urwie,ponoć od jutra ma się ocieplać,zobaczymy,już jestem tym śniegiem znużona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']witamy sie zimowo :mad:,100 lat z okazji urodzin zyczymy :new-bday:[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']To widzę , ze nie tylko u nas było dzisiaj wietrzysko ;) Wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń i dużo zdrówka życzymy :loveu:[/QUOTE]
dzięki:)

[quote name='marta.k9080']hello;) nas też zawiało :roll:[/QUOTE]
pewnie to na zmianę pogody

Jakie Wy macie pomysły na relaks,tak po ciężkim dniu,albo zmęczeniu,Ja relaksuję się w wannie z olejkami eterycznymi przy świecach albo oglądając dobry film/czytając ciekawą książkę,kiedy pali się ogień trzaskający przy kominkowym,Oscar leży koło mnie,mam małe co nieco,gorącą herbatę z cytryna i pali się lampka nocna i świeca zapachowa

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']Jakie Wy macie pomysły na relaks,tak po ciężkim dniu,albo zmęczeniu,Ja relaksuję się w wannie z olejkami eterycznymi przy świecach albo oglądając dobry film/czytając ciekawą książkę,kiedy pali się ogień trzaskający przy kominkowym,Oscar leży koło mnie,mam małe co nieco,gorącą herbatę z cytryna i pali się lampka nocna i świeca zapachowa[/QUOTE]

mój sposób na relaks,normalnie to mega wysiłek,sport.A tak po ciężkim fizycznie dniu to : ukochana muzyka w słuchawkach na full,film z ukochanym aktorem,kąpiel z olejkami/świecami i obowiązkowo zadowolona Lunka obok mnie i życie jest piękniejsze:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']mój sposób na relaks,normalnie to mega wysiłek,sport.A tak po ciężkim fizycznie dniu to : ukochana muzyka w słuchawkach na full,film z ukochanym aktorem,kąpiel z olejkami/świecami i obowiązkowo zadowolona Lunka obok mnie i życie jest piękniejsze:p[/QUOTE]
fajny pomysł

[quote name='Ty$ka']Witanko z epoki lodowcowej :D[/QUOTE]
widziałam w wiadomościach ile jest u Was śniegu,nie zazdroszczę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Miłej soboty:)[/QUOTE]

[quote name='Don_Vito']Sto lat w zdrowiu!!:loveu:![/QUOTE]

[quote name='jamnicze']Wszystkiego najlepszego :)[/QUOTE]


dziękuję ślicznie:)

Nawet mamy dzisiaj ciepławo i słoneczko sobie od czasu do czasu świeci,domek już sobie wysprzątałam,zupka się gotuje.Oscar rano się wyszalał na placu zabaw,teraz zaś jest jego,na dworze jak jest zimno,plac jest wolny,więc My korzystamy na całego. Zapomniałabym że znowu trzeba się z fiskusem rozliczyć:evil_lol:,skreloza nie boli:lol:.Brat za niedługo wraca z Hiszpanii,więc pit mu podrzucę:eviltong:.Widziałam wczoraj"Czarny łabędź",ale mi się średnio podobał,nie wiem czemu nad nim się zachwycali,są lepsze filmy.

Link to comment
Share on other sites

O to widzę, że mamy podobne gusta jeśli chodzi o gatunek filmu, bo ja horrory mogłabym ciągle oglądać. Ale nie takie gdzie się cały czas krew leje, tną się itp. bardziej mnie kręci coś co wpłynie solidnie na moją psyche, tajemnice, mroczne historie, zagadkowa przeszłość:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']O to widzę, że mamy podobne gusta jeśli chodzi o gatunek filmu, bo ja horrory mogłabym ciągle oglądać. Ale nie takie gdzie się cały czas krew leje, tną się itp. bardziej mnie kręci coś co wpłynie solidnie na moją psyche, tajemnice, mroczne historie, zagadkowa przeszłość:p[/QUOTE]
moje ulubione horrory,te z lat 89 i 90,ostatnio widziałam starą serię Frediego,jest o wiele lepsza niż bardziej współczesna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']O tak te stare maja niesamowity klimat, i choć mało straszą w porównaniu z tymi dzisiejszymi to jestem wielką fanką tych filmów. Już całkowicie uwielbiam czy to horrory czy trillery ale na podstawie książek Stephena Kinga.[/QUOTE]
aha,Ja nigdy nie bałam się jeszcze żadnego horroru,a widziałam ich bardzo dużo,właśnie i starych i współczesnych,dobry thriller albo film sensacyjny też lubię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...