Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Witamy się w chłodną i deszczową sobotę:)

Nie mam weny do niczego,więc fotek na razie nie będzie,z pracą nici,za daleko,a dojazd za kiepski,nadal szukam.Jak jest świetna praca,to mega warunki do spełnienia,a jak nie ma warunków kiepsko płacą.Muszę iść zaś do lekarza,płuca na nowo mnie bolą,zaś powietrza mi brakuje,we wtorek idę.Księciunio czas cały zemną spędza,razem filmy ogladamy i małe co nieco wcinamy.Mam teraz kiepski okres,ale cieszę się że mam Syneczka,bynajmniej mogę się bardziej do czegoś mobilizować,a tak pewnie nie miałąbym na nic ochoty.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']cieszę się że mam Syneczka,bynajmniej mogę się bardziej do czegoś mobilizować,a tak pewnie nie miałąbym na nic ochoty.[/QUOTE]

jak ja Cię rozumiem,dla mnie Luna również jest motywacją do wszystkiego:p
Trzymamy kciuki i łapki z Twoją pracę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Dzień doberek!
Miłego weekendu :)[/QUOTE]
dziękujemy:)
[quote name='marta.k9080']jak ja Cię rozumiem,dla mnie Luna również jest motywacją do wszystkiego:p
Trzymamy kciuki i łapki z Twoją pracę ;)[/QUOTE]
Dzięki Martuś:)

Dzisiaj Oscarka nakarmiłam z ręki,wszyściutko zjadł,a teraz śpi pod kołderką,chyba zmarzł.Oscar nie dość że jest moją motywacją jest też dla mnie całym światem,całe życie mam dla niego podporządkowane,zawsze po pracy biegiem do domciu,pierwszy On je,pije i pierwszy idzie spać do łóżka,ale oczywiście On drugi wstaje.Jak szukam faceta,też takiego pod Oscarka,który w pełni go zaakceptuje,będzie go traktował jak pełnoprawnego członka rodzinki,było by super jak by też Synka pokochała jak Ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Kochana uszy do góry! Oskarek też ma tylko Ciebie i to jest w tym najpiękniejsze:)[/QUOTE]

Dzięki,nie raz tak się zastanawiam,wiem że My nie stanowimy doskonałego duetu,ale to co Nas łączy jest o wiele lepsze i mocniejsze,wiem że w młodości Oscarka za duzo błędow popełniłam,nie da się ich wszystkich naprawić i wyrównać.Ale jestem mega dumna z niego,że co raz lepiej mu wychodzi lekceważenie psów i zwierząt.Ostatnio w aucie,też był grzeczny,spał,jak auto było tankowane a potem myte,tylko raz zerknoł co jest grane.Takze po mału kuma,jak ma się zachowywać jak zostaje sam w domu,tylko wiadomo,mu wszystko zajmuje bardzo dużo czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Hej :)
Ja wierzę, że wszystko się ułoży: z pracą, zdrowiem i znalezieniem przez Ciebie fajnego faceta :)[/QUOTE]

nawet nie wiesz jak bym chciała,dzięki:)

[quote name='M&S']Hej wieczorkiem :)[/QUOTE]

hej i dobranoc,całuski od Księciunia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...