Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

dzień dobry:) :)

Wczoraj przekopałam net jak się da,byłam na kilkunastu forach,i sporo artykułów poczytałam,nie dawno Synek miał robioną i morfologię i EKG,a także miał osłuchane serce i płuca,i było wszystko w porządku.Dzwoniłam do koleżanki weterynarza do Niemiec w sprawie Oscarka,mam jej przysłać wszystkie wyniki,a Ona z konsultuje się tam z najlepszym lekarzem,i jak tego to da mi znać,jak leczyć i jaką dietę stosować,a jak będzie taka potrzeba to pojadę z Synkiem do Niemiec.

Tak jak Alicja pisała,kupię Oscarkowi witaminy na wzmocnienie,dzisiaj na rannym spacerku Oscar trochę po dyszał,a potem już nie,na dworze jest duszno,bo wczoraj jak było zimniej i lżej,to w ogóle nie dyszał.
Zrobiłam wczoraj polędwiczki wołowe faszerowane serem żółtym z mięsem z kurczaka polane koperkowym sosem,i podane z warzywami w sosie jogurtowo/majonezowym,Oscar wcinał aż uszy mu się trzęsły.Sama zaczęłam modyfikować różne przepisy,nawet polubiłam gotowanie,a Kto by pomyślał że to wszystko dla Księciunia:)

Link to comment
Share on other sites

witamy się w poniedziałek:)

Wet osłuchał płuca i serce Księciunia,nie robił mu EKG,ponieważ stwierdził że nie ma żadnych szmerów,a serce ma jak dzwon,kazał podawać witaminy na wzmocnienie,bo wiadomo jak domowe,ciężko samemu dawkować,i powinno się właśnie podawać tak profilaktycznie.A Oscar to należy do psiaków,"uczulonych" na upały,i muszę dbać bardzo o niego,aby nie dostał udaru,bo takie psy,jak Księciunio są bardziej podatne.W sumie bardzo się cieszę,że nic mu nie jest,kamień z serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']witamy się w poniedziałek:)

Wet osłuchał płuca i serce Księciunia,nie robił mu EKG,ponieważ stwierdził że nie ma żadnych szmerów,a serce ma jak dzwon,kazał podawać witaminy na wzmocnienie,bo wiadomo jak domowe,ciężko samemu dawkować,i powinno się właśnie podawać tak profilaktycznie.A Oscar to należy do psiaków,"uczulonych" na upały,i muszę dbać bardzo o niego,aby nie dostał udaru,bo takie psy,jak Księciunio są bardziej podatne.W sumie bardzo się cieszę,że nic mu nie jest,kamień z serca.[/QUOTE]

no przeca to samo napisałam :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...