Jump to content
Dogomania

Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...


Neris

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Całkiem przez przypadek wpadłam na wątek maluszków. One wyglądają na małe ONki. :loveu: Będą z nich śliczne pieski. A nie znacie kogoś kto ma ogrodzoną działkę może albo gdzieś kawałek podwórka? żeby tam były bezpieczne bo przecież one będą coraz większe i coraz bardziej rozbrykane :placz: a wtedy o tragedię nie trudno.
Może zrobię banerek maluchom?

Link to comment
Share on other sites

Bannerek na pewno się przyda, dziękujemy serdecznie!

Niestety nie znam nikogo kto mógłby maluchy wziąć.
Ja mimo najszczerszych chęci po prostu nie mogę już do siebie nic zabrać, nie mam wolnego kojca i żadnej możliwości izolacji małych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Dodałam zdjęcie mamusi, chociaż dość słabe.

Ewanko, każda pomoc ogłoszeniowa na wagę złota.[/QUOTE]

Czy mają już jakieś ogłoszenia, nie chciałbym dublować i czy opracowany jest jakiś tekst?
Ze mnie bardzo słaby słaby literat, a teksty chwytające za serce kompletnie mi nie wychodzą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mi zabrało drogę, telefon to pikuś!
Poprzednio jak rozmyło poszłam sama naprawiać i sąsiedzi przylecieli pomagać, jakoś się to wtedy udało. Teraz wyrwa jest z 10-metrowej długości, za Chiny Ludowe tego nie zrobimy sami.

A w ogóle to chyba jestem jakaś uszkodzona genetycznie czy coś, bo bąbel na pięcie mimo odkażenia i nałożenia specjalnego plastra zamienił się w martwicę i teraz mam masakrę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Banerek maluszków:

[URL=http://img18.imageshack.us/i/misieh.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6042/misieh.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


Baner świetny.Tylko ja nie mogę sobie nic w podpis wsadzić.Nic, nic, nic!!! Teatralnie rąbnę drzwiami! hmmm

Link to comment
Share on other sites

Właśnie pierwsi chętni po maluchy jadą do hurtowni odwiedzić szczeniaki, prosimy o kciuki bo ludzie wydają się fajni!
Zgadzają się na wizytę, umowę i wszystko to co trzeba.
Abra pewnie opowie więcej jak wróci, bo jedzie razem z państwem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...