Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebna pomoc - opieka nad 30 psami spod skierniewic na okres wakacji


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisała - zobaczymy.
Może robić fotki, ale nie ma żadnej gwarancji, że przy następnej jej wizycie uwieczniony obiekt będzie żywy. Poza tym nie znamy tych psów. Niektóre nie podchodzą do człowieka ale nie są agresywne. Są wystraszone i zdezorientowane. Chcemy je najpierw stamtąd wyciągnąć a potem zająć się adopcją. Pojadę tam w tym tygodniu i zrobię tyle zdjęć, ile się da.

Link to comment
Share on other sites

Ruda pogryziona sunia jest juz w schronisku pod moimi skrzydłami. zadbam o nia najlepiej jak sie da i spróbuje znalezc jej dom. jutro zrobie jej zdjecia.

w tej chwili najbardziej potrzebuje pomocy Sonia. przylepa , lubi głaskanie, lubi ludzi. Podczas ostatniej bójki psów tez została poturbowana, na szczęscie obyło sie bez operacji. miała klopoty z tylna łapa ale po podaniu zastrzyku ładnie juz chodzi. miała tez rane na głowie ale juz wszystko ok. pani weterynarz ma do niej jutro zajrzeć.

to Sonia jeszcze przed całą tragedia.

[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/191/soniam.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Stzw nikt nie jest w stanie pomóc z dogo jak nie wie komu na pomóc, mówiłam Ci, żeby liczyć na pomoc muszą być klarowne informację jakieś pomocy i ile psów potrzebuje
Roześlij wątek, zaproś więcej osób, zmień tytuł na bardziej przyciagający

Link to comment
Share on other sites

wirtajcie ale jaja wiecie co a ja w niedziele miałam ejchac do pani Eli odwiedzić ja, tu jest jej watek zalozylam jej psiakom [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178339-27-psów-na-jedną-starszą-b.chorą-osobę!!DT-DS-wszelka-pomoc-Skierniewice[/URL] zkaupoialam 60 kg karmy okolo ryż,puskzi i mialam zawiezc a tuu takie cos????????????????o Boże:(:(:(:(:(zaraz skopiuje to na ten drugiwąyek i przeczytam ten:(:(:(:(aż się popłakałam bo wszystkie psy poznałam z madcat1981:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...