Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

No tak, bo on taki zupełnie zwyczajny... trzeba takiego amatora dobrych psich serc jak my. Bo takie psiaki mają wyjątkowe serducha :)

Ja Ci dam zupełnie zwyczajny...! :mad:

On jest wyjątkowy! :loveu:

...i wyjątkowy zbój.

:siara:

 

 

Pokaż Figaro!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

no to taka mała prowokacyjka była ;)

ma się rozumieć, że wyjątkowy! :D

Prowokacyjka...! :obrazic: ;)

 

Pokaż Figaro!!! :mad: :mad: :mad:

 

 

Dla mnie Kajtuś wizualnie jest wyjątkowy - ślicznie czarno-podpalana mordka, jakby ktoś markerem namalował :) Nakrapiana łapka i pierś... i ten krótki ogonek... Tylko jakby grzeczniejszy był!

 

I nie taka parówka...  :siara:

Kajtun jest trochę odparówczany. ;)

Link to comment
Share on other sites

W którym poście są teksty do ogłoszeń + zdjęcia?przejrzałam początek ale nie odnalazłam poza rozliczeniami

No bo wszystko wsiąkło po przenosinach dogo...  :madgo:

I nie ma jak naprawić, bo modzi nie mają jak dodawać postów, jak kiedyś... :bigcry:

 

Mam to wszystko skopiowane ze starego dogo, ale nie ma teraz na wątku.

 

Aha, teraz były dodawane dopiero co dwie wersje ogłoszenia, więc trzeba przeredagować to jeszcze inaczej... :hmmmm:

Postaram się ogarnąć temat, jak się ode mnie odczepi to coś, co zaczyna mnie "rozbierać od dwóch dni.

Link to comment
Share on other sites

 

No bo wszystko wsiąkło po przenosinach dogo...  :madgo:
I nie ma jak naprawić, bo modzi nie mają jak dodawać postów, jak kiedyś... :bigcry:
 
Mam to wszystko skopiowane ze starego dogo, ale nie ma teraz na wątku.
 
Aha, teraz były dodawane dopiero co dwie wersje ogłoszenia, więc trzeba przeredagować to jeszcze inaczej... :hmmmm:
Postaram się ogarnąć temat, jak się ode mnie odczepi to coś, co zaczyna mnie "rozbierać od dwóch dni.




Ehhh nowe dogo...masakra :) sama się z tym borykam - ulepsyli :)
Link to comment
Share on other sites

:klacz: Prawdziwy kandelbery mazowiecki! :)

Bierzesz Kajta do kompletu...? :megagrin:

chłe chłe - dobry żart, już widzę co oni by robili razem podczas długich samotnych godzin w domu, i to na spółę z kotami  :flaming:  :evil_lol:

Poza tym mój kandelberry był chyba bardzo kiedys pogryziony przez inne psy - bardzo się boi samców :(

Link to comment
Share on other sites

chłe chłe - dobry żart, już widzę co oni by robili razem podczas długich samotnych godzin w domu, i to na spółę z kotami  :flaming:  :evil_lol:

Poza tym mój kandelberry był chyba bardzo kiedys pogryziony przez inne psy - bardzo się boi samców :(

Oj, z taka spółką to byś "wesoło" miała, zwłaszcza, że Kajt lubi ganiać koty - raczej nie z zamiarem ucałowania w pysio... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...