Jump to content
Dogomania

Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS


anhata

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żadnych szczególnych pytań do państwa ja nie mam. Wydaje mi się, że dużo dowiedziałam się juz z pierwszej rozmowy. Giga jest psem bardzo spokojnym, łagodnym a państwo są w średnim wieku i wydaje mi się, że pies do państwa pasuje. Chodzi tylko o sprawdzenie domku. Dom jest bez dzieci, tylko dwie dorosłe osoby i mieli już psy. Giga nic nie psoci, nie gryzie i nie szaleje. To bardzo spokojny pies akurat dla osób już dojrzałych. Pani ma ok 50 pan trochę starszy tak, że pies ma zapewniony byt.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dziékujé bardzo za pomoc.

Dzieki Monday i Tula, za zrobienie ogloszen, i za wyslanie PW w sprawie wizyty przedadopcyjnej pod moja nieobecnosc.

Dzieki Anno za opieke nad sunia i za to, ze dzieki Tobie mala moze miec domek.
I wszystkim tym, ktorzy tutaj wchodza i sie interesuja.

Link to comment
Share on other sites

Tak martik b, przeczytałam Twoje pw. Bardzo dziękuję za chęc pomocy. Czekamy na kameo żeby nam napisała kiedy wizyta bo podjęła się ją przeprowadzic.
Mam nadzieję, że domek będzie faktycznie dobry bo wypwtałam o wiele rzeczy i nie mam obaw. Ale to właśnie trzeba jeszcze sprawdzic.
Gigunie i tak musi wydobrzec do końca po sterylce. Zaczęła jeśc i pomalutku widzę, że zaczyna się bawic z rozrabiarą Tusią.

Link to comment
Share on other sites

Byłabym zapomniała. Dzwonił pan z nowego domku dla Gigi w Bydgoszczy. Bardzo dziękował za zdjęcia wysłane przez anathę/mamę/. Mówi do mnie tak: ona /Giga/ nie jest ładna, ona jest śliczna a żona to już się doczekac nie może.
Bardzo się szczęśliwie złożyło, że z jednego Tusiowego Metra jeszcze się Gigunia wyadoptowała. Ona będzie dla państwa idealna bo w odróżnieniu od Tusi , Giga to pies przytulanka.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję tula za rozpropagowanie wątku psiaków husky. Mam Nadzieję, że psiaki nie znikną nim nadejdzie pomoc. Włascicielka jest podobno wetem. ZGROZA!
A Giga już nie jest Giga tylko Tusia. Państwu imię Tusia bardziej przypadło do gustu ale to nie problem. Giga trafiła do domku skromnego ale ma to co najważniejsze: dwoje zakochanych w niej człowieków, co jak wiemy dla psa jest największym szczęściem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...