Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

5 miesięczna sunia została najechana przez samochód jak leżała na trawniku - kierowca jej nie widział, bo jest mała i schowała się koło koła. W tej chwili jest operowana - lekarz powiedział, że ma coś ze stawem biodrowym - złamany czy coś takiego nie wiem dokładnie:shake: W sobotę wyjeżdżamy na weekend i nie wiem, co z nią zrobić, bo nie możemy jej zostawić samej, czy można zostawić ją na weekend u weterynarza? i jak będzie wyglądała regeneracja suni? ( urodziła się z wadą stawu biodrowego:-()

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

szok!
Powiedzmy,że jesteś bardzo mała.
I przejeżdza po Tobie auto.
Masz operację,nie wiadomo co dokładnie Ci jest.
Co robi Twoja mama?Ano wyjeżdza sobie na wakacje i Cię zostawia w szpitalu-gdzie nikogo nie znasz i nikomu nie ufasz.
Gratuluję braku wyobraźni.
I cholernie żal mi psiaka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anika_82']szok!
Powiedzmy,że jesteś bardzo mała.
I przejeżdza po Tobie auto.
Masz operację,nie wiadomo co dokładnie Ci jest.
Co robi Twoja mama?Ano wyjeżdza sobie na wakacje i Cię zostawia w szpitalu-gdzie nikogo nie znasz i nikomu nie ufasz.
Gratuluję braku wyobraźni.
I cholernie żal mi psiaka[/QUOTE]

Jeśli pies był znaleziony, to nie powiedziałabym, że to brak wyobraźni; razcej brak ponadprogramowego przejęcia znajdą.

Jeśli zaś to "własny" pies to cóż, popieram, w takich sytuacjach po prostu się nie jedzie albo zapewnia troskliwą opiekę rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...