Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiek.l-g']o kurka siwa..z tego co pamiętam to jest to chodząca łagodność, dobrze to czekamy co powie ukochana Pancia suni... cicho sza i mocno trzymać kciuki trzeba.[/QUOTE]

to dajcie znać jak najszybciej :) może akurat jej się uda...

Link to comment
Share on other sites

juz nieco więcej wiem o ince odnosnie kotów..raczej nie jest dobrze, nawet chyba mozna rzec że nie akceptuje tak do końca. Ale poczekamy na wiadomości od jej Panci tymczasowej , napewno dokładniej opisze co i jak.

a mi dzisjaj podsunieto dobry pomysł jeszcze, pomóżcie napisac piekny tekst chwytający za serce ...krótką historię życia Inki i Barika..jak żyli przed zanim sie poznali, o ich miłości o tym jak Inka Barika do życia przywróciła i o tym jak to wazne jest aby zostały wyadoptowane razem , mogą byc na podwórku w kojcu, w duzym ładnym kojcu, aby razem aby miały siebie i swego człowieka... wyślę to do naszych pieciu gazet lokalnych na powiecie lwóweckim , juz też gazeta lubańska zgodziła sie to umieścic za darmo....juz tak myslę, może stanie sie cud...przeciez one sie zdazaja no kurka siwa...

Link to comment
Share on other sites

Macie rację Ineczka nie toleruje kotów:angryy:...mojego kotka w ostatniej chwili uratowałam, miała biedaka już w pysku...gdyby nie mąż i dobra akcja już by było po kocie- to wiem napewno. Do dzieci myślę że ok, bo ogólnie Inka każdego człowieka kocha i małego i dużego. Przychodzą do nas dzieci i nie było nigdy agresji z jej strony. Co może byc w bezpośrednim kontakcie z małym dzieckiem to nie wiem, bo za płotem jest radosna i chętna do miziania. Decyzję wam zostawiam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Macie rację Ineczka nie toleruje kotów:angryy:...mojego kotka w ostatniej chwili uratowałam, miała biedaka już w pysku...gdyby nie mąż i dobra akcja już by było po kocie- to wiem napewno. Do dzieci myślę że ok, bo ogólnie Inka każdego człowieka kocha i małego i dużego. Przychodzą do nas dzieci i nie było nigdy agresji z jej strony. Co może byc w bezpośrednim kontakcie z małym dzieckiem to nie wiem, bo za płotem jest radosna i chętna do miziania. Decyzję wam zostawiam...[/QUOTE]
szkoda :(
sunia której szukam musi akceptować koty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']szkoda :(
sunia której szukam musi akceptować koty.[/QUOTE]
Agaga a moze moja Puma jest ta sunia ktora szukasz, wtedy mogla bym jako Fundacja przejac na jakis okreslony czas placic hotel za Inke.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/132518-Puma-sunia-AST-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji!-Potrzebny-DT-lub-DS!/page15[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Agaga a moze moja Puma jest ta sunia ktora szukasz, wtedy mogla bym jako Fundacja przejac na jakis okreslony czas placic hotel za Inke.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/132518-Puma-sunia-AST-wróciła-z-adopcji!-Potrzebny-DT-lub-DS!/page15[/URL][/QUOTE]podesłałam :)
nie kojarzyłam, że puma koty lubi.

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje ze do tygodnia, bedziemy wiedziec, czy Puma dogada sie z rezydentem, jesli tak to juz za kwiecien zaplacimy hotelik Inki. Mam jednak prosbe, prosze o zdjecia w jakich warunkach mieszka Inka.
Biegajaca ja juz widzielismy, ale gdzie i jak mieszka niestety ale nie.

Link to comment
Share on other sites

jak mieszka Inka to są zdjęcia, pamietam było jak ona stała koło kojca otwartych drzwi a w srodku Bariczek...odszukam za chwilke napewno widziałam..a co do wpłaty marcowej to razem z tymi uzbieranymi z deklaracji stałych z wpłatami pomocowymi oraz tymi z bazarku to mamy razem 300 zł..tyle ze z bazarku nie otrzymalam jeszcze , wiec musze wysłac choc te 156 zł. nie wypada mi zwlekac dłużej. na koncie Ineczki pozostaje kwota 31 zł ( z deklaracji stałych).

Link to comment
Share on other sites

jeśli nie potrzebujecie ogłoszeń to napiszcie bo pakiet czeka choć bazarek zakończony.
wpis z 7 marca.
[quote name='baster i lusi']podeślijcie Ineczkę do ogłoszeń i napiszcie ,że ode mnie.(duży i mały pakiet)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239848-Zako%C5%84czony%21-Og%C%82oszenia%21-do-25-02%21-na-Przystanek-Schronisko%21/page25[/URL][/QUOTE]
wpis z 18 marca.
[quote name='baster i lusi']Ogłoszeń nigdy za dużo.Czy Ineczka podesłana?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki ktoś podesłała ineczke do ogłoszeń? a może ktos sie zgłosi na ochotnka i bedzie odpowiedzialny za pilnowanie ogłoszeń, podsyłanie Inki do ogłoszeń...a ja informuje że wyslałam dla hoteliku 156 zł za miesiąc marzec...w sumie jest całosc 300 zł tyle ze te 144 zł to te z bazarku ksiazkowego. juz poprosilam cioteczke beataczl o przesłanie pieniążków. nadal jednak pozostaje nam dług w kwocie 245 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']jeśli nie potrzebujecie ogłoszeń to napiszcie bo pakiet czeka choć bazarek zakończony.
wpis z 7 marca.

wpis z 18 marca.[/QUOTE]

[quote name='asiek.l-g']cioteczki ktoś podesłała ineczke do ogłoszeń? a może ktos sie zgłosi na ochotnka i bedzie odpowiedzialny za pilnowanie ogłoszeń, podsyłanie Inki do ogłoszeń...a ja informuje że wyslałam dla hoteliku 156 zł za miesiąc marzec...w sumie jest całosc 300 zł tyle ze te 144 zł to te z bazarku ksiazkowego. juz poprosilam cioteczke beataczl o przesłanie pieniążków. nadal jednak pozostaje nam dług w kwocie 245 zł[/QUOTE]

myślę, że głównym problemem inki jest brak osoby za nią odpowiedzialnej, która by zadbała o te ogłoszenia, o zdjęcia, o regularne informacje :(

Link to comment
Share on other sites

zaraz odszukam kto sie tym zajmował w sumie tak "z do skoku" i poproszę o pomoc w kwestii ogłoszeń..no chyba ze ktoś na juz teraz sie zgłasza....musi byc ktos kto bedzie tego pilnował i koniec...błagam niech sie ktos zgodzi

bede częściej kontaktować sie z hotelikiem, wypytywać o sunie, prosić o zdjęcia , przekazywać informacje na watku, ale i tak poproszony hotelik przekazuje co sie dzieje u suni.....zdjęcia juz umiem wstawiac wiec proszę o przesyłanie zdjec na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ale o bazarkach o ogłoszeniach nie mam zielonego pojecia, nie wiem jak sie z tym ruszyc.

ponowiłam ogłoszenia o Suni w naszych lecznicach również w trzech urzędach gminnych i starostwie...

Edited by asiek.l-g
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']myślę, że głównym problemem inki jest brak osoby za nią odpowiedzialnej, która by zadbała o te ogłoszenia, o zdjęcia, o regularne informacje :([/QUOTE]


no niestety osoby, które wyciągnęły sunię zniknęły z dogo i dlatego tak się dzieje. Ja jestem na dogo dopiero od końca stycznia i jeszcze cały czas się uczę. Mogę tylko wspierać groszem i dobrym "słowem" A suni szkoda bo bardzo ładna i po przejściach zasługuje na swojego jedynego "ludzia"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...