Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

[quote name='asiek.l-g']cioteczki ktoś podesłała ineczke do ogłoszeń? a może ktos sie zgłosi na ochotnka i bedzie odpowiedzialny za pilnowanie ogłoszeń, podsyłanie Inki do ogłoszeń...a ja informuje że wyslałam dla hoteliku[B] 156 zł za miesiąc marzec.[/B]..w sumie jest całosc 300 zł tyle ze te 144 zł to te z bazarku ksiazkowego. juz poprosilam cioteczke beataczl o przesłanie pieniążków. nadal jednak pozostaje nam dług w kwocie [B]245 zł[[/B]/QUOTE]
Moze w koncu zrob to rozliczenie czytelnie bo czytam ze ktos zaplacil za miesiac marzec cale [B]300 zl.[/B] za luty ja zaplacilam jako Fundacja, wiec skad ten dlug [B]245 zl.[/B] ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje'][quote name='asiek.l-g']cioteczki ktoś podesłała ineczke do ogłoszeń? a może ktos sie zgłosi na ochotnka i bedzie odpowiedzialny za pilnowanie ogłoszeń, podsyłanie Inki do ogłoszeń...a ja informuje że wyslałam dla hoteliku[B] 156 zł za miesiąc marzec.[/B]..w sumie jest całosc 300 zł tyle ze te 144 zł to te z bazarku ksiazkowego. juz poprosilam cioteczke beataczl o przesłanie pieniążków. nadal jednak pozostaje nam dług w kwocie [B]245 zł[[/B]/QUOTE]
Moze w koncu zrob to rozliczenie czytelnie bo czytam ze ktos zaplacil za miesiac marzec cale [B]300 zl.[/B] za luty ja zaplacilam jako Fundacja, wiec skad ten dlug [B]245 zl.[/B] ?[/QUOTE] naprawdę w rozliczeniu finansowym jest dokładnie napisane, już dokładniej chyba nie można wyliczać, zadłużenie ciągnie się za nami jeszcze z roku 2012 - 90 zł za grudzień i ze stycznia 2013 - 155 zł co daje kwotę 245 zł (była większa ale ostatnio wpłaciłam 100 zł. Tak za luty zapłaciła fundacja 300 zł i jest to napisane, za marzec miała być cała kwota 300 zł tyle że do dnia dzisiejszego nie otrzymałam kwoty z bazarku 144 zł.. informacji że wpłynęła do hoteliku bezpośrednio tez nie dostałam. wiec wpłaciłam tylko część bo ile mogłam czekać. Ja naprawdę nad tym panuje no może w tym powyższym poście nie wyraźnie napisałam / takie masło maślane wyszło... na chwile obecna mamy dług 245 zł i brak wpłaty z bazarku (144 zł) która łącznie z moją wpłata z deklaracji stałych i jednorazowych dawałaby kwote 300 zł

Link to comment
Share on other sites

ja nie napisałam że ktoś wpłacił za marzec 300 zł, pisałam że jest za marzec 300 zł bo dostałam info że z bazarku wyszło 144 zł i po dodaniu tego do 120 zł z deklaracji stałych i 24 zł od Aryste i 12 zł moich ..dawało łączna kwotę 300 zł i stad moja radość ze mamy całość za marzec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']ja nie napisałam że ktoś wpłacił za marzec 300 zł, pisałam że jest za marzec 300 zł bo dostałam info że z bazarku wyszło 144 zł i po dodaniu tego do 120 zł z deklaracji stałych i 24 zł od Aryste i 12 zł moich ..dawało łączna kwotę 300 zł i stad moja radość ze mamy całość za marzec.[/QUOTE]
w zaleglosciach nie pomoge, ale tak jak pisalam wczesniej, zaplacimy za kwiecien, niezaleznie od tego jak zaklimatyzowala sie nasza Pumcia. Niemniej jednak trzeba robic ogloszenia a tego ja sie nie podejmuje.

Link to comment
Share on other sites

do ogłoszeń to poszukam kogoś...trzeba przydzielić kilka funkcji bo inaczej będziemy dalej dreptać w miejscu.. Odnośnie zaległości to mamy obiecany kolejny bazarek...ja od siebie bardzo bardzo dziękuję za kolejna tak wielka pomoc dla Suni, mając kwiecień opłacony mamy czas zadziałać ...

Link to comment
Share on other sites

o nie kurka siwa żarty się skończyły!!!!!... kto będzie od pilnowania ogłoszeń? kto będzie od pilnowania fb , kto będzie od zapraszania na watek? daje czas do jutra do 16 stej...jak nie to sama wytypuje i już...w końcu kto ma kasę ten ma władze!!! Naprawdę kochani musimy się jakoś zebrać, zmobilizować i działać, bo na wątku się dzieje jak jest afera a później to cisza!!!...Ada-jeje kolejny raz pomaga, a cierpliwość tez pewnie jakąś ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']zaraz kopne się przez watek i zrobię rozeznanie kto co robił, były ogłoszenia, wydarzenia na fb ...ale że nie ma władzy:cool3: to i towarzystwo się rozeszło...:mad: ...o nie czas na zmiany na tym wątku!!![/QUOTE]
Popros Alicje na watek, ja juz ja prosilam o pomoc dla Inki na watku Pumki, co nie znaczy ze ona jedna ma robic ogloszenia. Prosilam tez o nowe fotki, wiemy jak trudno znalezc DS dla astow, a szczegolnie ze Inka nie jest juz mloda sunia. Wiecej informacji o Ince prosze tez z hotelu. Dla mnie nie wystarczy placic za hotel, placac za usluge wymagam biezacych i rzetelnych informacji. Kto bywa/l w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam otrzymane kwoty 100zł w marcu i wczoraj 156zł. Zdjęcia zrobię jak śnieg zniknie i pojawi się
trawka. Co chcecie wiedzieć o Ince? Jest dalej taka sam kochana, łagodna i bardzo lubi sie pieścić. Spaceruje grzecznie na smyczy i bez. Opiekuje się Barikiem:multi: miłość kwitnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Potwierdzam otrzymane kwoty 100zł w marcu i wczoraj 156zł. Zdjęcia zrobię jak śnieg zniknie i pojawi się
trawka. Co chcecie wiedzieć o Ince? Jest dalej taka sam kochana, łagodna i bardzo lubi sie pieścić. Spaceruje grzecznie na smyczy i bez. Opiekuje się Barikiem:multi: miłość kwitnie.[/QUOTE]
A dlaczego jak snieg zniknie? cos nie tak, cos chcesz ukryc? Ja prosze o zdjecia teraz jak jest snieg, a swoja droga pozniej na trawce.

Link to comment
Share on other sites

Ada tak jak się umawiałyśmy pomalutku podmieniam ogłoszenia , ale myślę że potrzebne by były :
1. Nowy tekst
2. NOWE foty ,w różnych sytuacjach czy to z psem czy z dzieckiem , z człowiekiem przede wszystkim , twarz zawsze można schować ... ogłoszenie to nie targowisko ale poniekąd pokazanie psa
czekam zatem


a tak na marginesie , powinno się nakopać do dupy tym co psa wyciągnęły , założyły wątek i dupy zabrały ...tak się nie robi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Ada tak jak się umawiałyśmy pomalutku podmieniam ogłoszenia , ale myślę że potrzebne by były :
1. Nowy tekst
2. NOWE foty ,w różnych sytuacjach czy to z psem czy z dzieckiem , z człowiekiem przede wszystkim , twarz zawsze można schować ... ogłoszenie to nie targowisko ale poniekąd pokazanie psa
czekam zatem


a tak na marginesie , powinno się nakopać do dupy tym co psa wyciągnęły , założyły wątek i dupy zabrały ...tak się nie robi[/QUOTE]
Alicjo popros ta osobe ktora zrobila tekst do ogloszen dla Pumki. jak do tej pory to brak wspolpracy z hotelem. Jesli juz zaglada na watek to tylko zeby napisac ze Inka ma nieoplacony hotel. Co prawda Marta tez nie pisala nigdy na watkach psow ktore u niej mialam ale przynajmniej raz na miesiac mialam nowe wiadomosci o psie, jak trzeba bylo nowe fotki tez to rozumiala. Lilka albo chce miec kase i podejmie wspolprace albo zostanie z psem sama, bo nawet nie ma zadnej umowy ktora gwararntuje jej kase. Nie moze psa nawet zwrocic do schroniska bo nie ona go odbierala. Nie wiem jak przygotowac dobry tekst do ogloszen jezeli tak malo wiemy o Ince.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Alicjo popros ta osobe ktora zrobila tekst do ogloszen dla Pumki. jak do tej pory to brak wspolpracy z hotelem. Jesli juz zaglada na watek to tylko zeby napisac ze Inka ma nieoplacony hotel. Co prawda Marta tez nie pisala nigdy na watkach psow ktore u niej mialam ale przynajmniej raz na miesiac mialam nowe wiadomosci o psie, jak trzeba bylo nowe fotki tez to rozumiala. Lilka albo chce miec kase i podejmie wspolprace albo zostanie z psem sama, bo nawet nie ma zadnej umowy ktora gwararntuje jej kase. Nie moze psa nawet zwrocic do schroniska bo nie ona go odbierala. Nie wiem jak przygotowac dobry tekst do ogloszen jezeli tak malo wiemy o Ince.[/QUOTE]
Ada , ale miałaś wiadomości na maila i nam je o Pumce przekazywałaś , ja dostawałam foty i wstawiałam na bieżąco i to bardzo dużo znaczy
A tutaj u Inki , no właśnie bardzo mi się to nie podoba ...takie zainteresowanie hotelu typowo finansowe :roll:
oddając psa do hotelu wymagam nie tylko dachu nad głową i karmienia ale też obserwacji , socjalizacji jeśli takowa jest potrzebna ... bo jak oddać psa do domu stałego jak NIC o nim nie wiadomo , nawet jak pies teraz wygląda . Nie wstawie w ogłoszeniu fot psa nad jakimś oczkiem wodnym z zeszłego lata , toż to paranoja.

Ja znów wpłacę pieniądze dla Kinia i Tatankas zrobi Ince pakiet , tylko podpowiedz na jaki region kraju .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Ada , ale miałaś wiadomości na maila i nam je o Pumce przekazywałaś , ja dostawałam foty i wstawiałam na bieżąco i to bardzo dużo znaczy
A tutaj u Inki , no właśnie bardzo mi się to nie podoba ...takie zainteresowanie hotelu typowo finansowe :roll:
oddając psa do hotelu wymagam nie tylko dachu nad głową i karmienia ale też obserwacji , socjalizacji jeśli takowa jest potrzebna ... bo jak oddać psa do domu stałego jak NIC o nim nie wiadomo , nawet jak pies teraz wygląda . Nie wstawie w ogłoszeniu fot psa nad jakimś oczkiem wodnym z zeszłego lata , toż to paranoja.

Ja znów wpłacę pieniądze dla Kinia i Tatankas zrobi Ince pakiet , tylko podpowiedz na jaki region kraju .[/QUOTE]
Czekamy cierpliwie na konkrety z hotelu, troche wiedzy na temat hotelu juz zdobylam. Wlascicielka z mezem pracuja, a psy sa w kojcach zewnetrznych. W/g mnie w co niektorych schroniskach tyle psy tez maja. Kiedy niby mial by ktos z nimi pracowac, co najwyzej wypuscic, zeby sobie pobiegaly na chwilke, karma do miski i na tym koniec. Kiedy niby kontakt z ludzmi, gdzie socjalizacja psa, gdzie nauka podstawowych komend :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Czekamy cierpliwie na konkrety z hotelu, troche wiedzy na temat hotelu juz zdobylam. Wlascicielka z mezem pracuja, a psy sa w kojcach zewnetrznych. W/g mnie w co niektorych schroniskach tyle psy tez maja. Kiedy niby mial by ktos z nimi pracowac, co najwyzej wypuscic, zeby sobie pobiegaly na chwilke, karma do miski i na tym koniec. Kiedy niby kontakt z ludzmi, gdzie socjalizacja psa, gdzie nauka podstawowych komend :angryy:[/QUOTE]

czyli nie jest wcale tak jak byc powinno ... i znowu tracą na tym psy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Nie będę tu wypisywać na temat naszej pracy z psami, zapraszam do mnie na dzień lub dwa i wtedy proszę sobie pisać stwierdzone fakty na miejscu. Zdjęcia były posyłane na pocztę, bo nie potrafię umieszczać na dogo. Proszę lepiej o kontakt tel.505126095.[/QUOTE]
Ja cie poprosilam o nowe zdjecia, a Ty mi odpisujesz ze jak snieg stopnieje, no to jak snieg stopnieje to przeleje kase. Poniewaz do ogloszen potrzebne sa nam zdjecia i konkretny opis. Taki opis jak Ty podajesz, otrzymasz a kazdym schronisku. Informacje ktora otrzymalam o Twoim hotelu, to wlasnie od osoby ktora byla u Ciebie z niezapowiedziana wizyta. O taka sama wizyte, poprosze i ja. Po za dogo to ja rozmawiam z osobami do ktorych mam pelne zaufanie. Do Ciebie jak do tej pory go nie mam. Na watku pojawily sie osoby ktore chca pomoc Ince, ktore chca ja oglaszac, ktore potrzebuja wiadomosci do ulozenia tekstu, ktore potrzebuja nowe zdjecia. Czy Ty to wogole pojmujesz? To sa moje warunki do oplaty za hotel.

Edited by Ada-jeje
dopisek
Link to comment
Share on other sites

O jakim zaufaniu ty mówisz?... przecież my się nie znamy to jak możesz mnie oceniać, po zdjęciach? Piszesz że nie masz z hotelikiem kontaktu...przekazuje co jakiś czas wiadomości i zdjęcia posyłałam komuś na maila a że nie umieszczone to nie moja wina. Informacje otrzymałaś od kogoś o czym? o naszej pracy? czy o tym ze psy sa zaniedbane i głodne i zamknięte w bosakach i jak piszesz karma do miski i na tym koniec? Nie masz chyba pojęcia o pracy z psami 24/h,a zwłaszcza zimą, owszem pracujemy, ale dopasowujemy swoje godziny pracy do pracy w hoteliku. Nie chcesz rozmawiać przez telefon? strach przed prawdą?...lepiej bzdury pisać i czyjąś pracę oczerniać tylko dlatego ze zdjęć nie ma i mnie straszyć? Bardzo to przykre...ale nie będę się tłumaczyć więcej. Jutro będą zdjęcia i czekam z niecierpliwością na wizytę, ale zazwyczaj na obiecywaniu się kończy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']O jakim zaufaniu ty mówisz?... przecież my się nie znamy to jak możesz mnie oceniać, po zdjęciach? Piszesz że nie masz z hotelikiem kontaktu...przekazuje co jakiś czas wiadomości i zdjęcia posyłałam komuś na maila a że nie umieszczone to nie moja wina. Informacje otrzymałaś od kogoś o czym? o naszej pracy? czy o tym ze psy sa zaniedbane i głodne i zamknięte w bosakach i jak piszesz karma do miski i na tym koniec? Nie masz chyba pojęcia o pracy z psami 24/h,a zwłaszcza zimą, owszem pracujemy, ale dopasowujemy swoje godziny pracy do pracy w hoteliku. Nie chcesz rozmawiać przez telefon? strach przed prawdą?...lepiej bzdury pisać i czyjąś pracę oczerniać tylko dlatego ze zdjęć nie ma i mnie straszyć? Bardzo to przykre...ale nie będę się tłumaczyć więcej. Jutro będą zdjęcia i czekam z niecierpliwością na wizytę, ale zazwyczaj na obiecywaniu się kończy.[/QUOTE]
Tak sie sklada ze zobowiazalam sie oplacac pobyt Inki u Ciebie i co bylo do tej pory, kto i dlaczego nie wstawial zdjec, nie neguje. Skoro jednak ja z pieniedzy darczyncow bede placic to ja chce wiedziec jak wyglada opieka nad psem za ktorego place. Dobrze ze zrozumialas, ze potrzebne nam sa najnowsze i jak najwiecej zdjec Inki, prosze przyslac na mojego maila [email][email protected][/email] prosze rowniez o konkrety do ogloszen, wiek, stosunek do zwierzat, do czlowieka, do dzieci, czy zna podstawowe komendy, jak sie zachowuje na ruchliwej ulicy, czy biegnie za rowerami, autami, biegnacymi ludzmi?
Najwazniejsze czy potrafi zachowac czystosc? Czy Inka jest wpuszczana u Ciebie do domu, czy jestes w stanie stwierdzic ze moze zostawac w domu sama nie demolujac mieszkania? Ja nie oczekuje od Ciebie tlumaczenia sie tylko konkretow o psie. Wizyta tez bedzie, napewno sie doczekasz.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam trzy wiadomości może już przejdzie. Wieku Inki dokładnie nie znamy, bo z Korabiewic przyszła bez informacji napewno nie jest pierwszej młodości ok 6 może? Do ludzi jest bardzo łagodna i znanych jej i nie znanych czeka tylko na okazję pomiziania się bardzo to lubi. Do dzieci wieku szkolnym też przyjażnie. Nie lubi suk, a zwłaszcza upatrzyła sobie u nas jedną... Raje obydwie się nie znoszą. Podstawowe komendy zna, na spacerze chodzi bez smyczy i przywoływana wraca, wie kiedy ma wejść do boksu, utrzymuje czystość w boksie. Co do domu to nie wiem jakby się zachowała, bo nie zostawiałam jej w domu...mam swojego psa z którym się zgadza i sukę i tu jest problem, a poza tym czy ona wogóle zna dom? Wprowadzałam jak suki nie było do domu więc zachowywała się normalnie...wąchanie, zaciekawienie. Myślę, że jak by miała człowieka kochającego to by oddała sie bez reszty...kochana Inusia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...