Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

[quote name='ankub']dziewczyny nasza sunia to przemiły łaskawy psiak zero agresji super jechała autem nie wymiotowała nie kręciła się...troszkę zestresowała się nową sytuacją i nowymi ludżmi-nagle tyle ciotek i wujków ją miziało
szczególne podziękowania doddi która gdy usłyszała że nie mam z kim jechać ratować sunie zostawiła swoje fundacyjne sprawy i znalazła czas aby pomóc i jechać...
teraz duza prośba cioteczki do was...nie sugerujcie się tym że sunia już nie głoduje i jest bezpieczna...NIE ZAPOMINAJCIE o lalce hotelik jest fajny ale nie fundujmy dziewczynce dożywocia w hoteliku...MUSIMY znależć jej domek bo jest tego warta....[/QUOTE]

Swięte słowa..... lalka może byż u nas jak długo zechce.... ale tak naprawdę potrzebuje swojego ludzia i swojego domku. Zrobimy ze swej strony tez wszystko aby taki znalazła

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shania.....przestań przepraszać. Nie chciałaś źle..... wiesz ile razy ryczę decydując o eutanazji dopiero urodzonych dzieci? Obciąża mnie to ogromnie.....ale cóż. Wpajano we mnie ,że to koniecznośc. Choć przyznam Ci się po cichu,że wychowuję teraz szczenię które znalazłam na torowisku...... miało 1 dzień . Jego pięcioro rodzeństwa zostało poddanych eutanazji..... ja z Lu_gosiak pojechalam sprawdzić miejsce z którego je zabrano..... znalazłyśmy jeszcze jednego. Juz Go nie oddałam. I widzisz..... dusza łka z żalu..... a życie toczy się dalej.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki wymyślcie teraz dobry tekst do ogłoszeń to postaram się lalkę ogłaszać(nigdy tego nie robiłam ale doddy zasugerowała ze pokaze mi jak się to robi)potrzebne też jest nowe imię dla lalki...proponujcie uzgadniajcie a ja bedę działać dalej....

Link to comment
Share on other sites

Proponuję zróbcie licytację na to imię. Moja Lu_gosiak robiła juz takie....i zawsze parę groszy suni wpadnie :) Zapytajcie Lu_gosiak jak to zrobić :) Nocka dziewczynce mineła spokojnie..... o 9 była z Waldkiem w lesie..... zrobiła 2 kooopy :) Apetytu jeszcze nie ma. Wczorajsza kolacja nie ruszona. Zdjęcia będę robiła na bank. Ale nie mogę ich wstawiać.... po prostu nie potrafię. Będę komuś podsyłała......co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koki']Ankub ja Ci mogę pokazać jak sie robi ogłoszenia ;). Sama jestem na etapie hurtowego ich tworzenia. Allegro też by się przydało, ale tu nie pomogę, sama się zwracałam do kogoś.[/QUOTE]
kaśka dziękuje poradzimy sobie wspólnie poproszę kube on wciaż siedzi w allegro z częściami to niech wysila mózgownice

Link to comment
Share on other sites

ciesze sie ze tak sie wszystko udało i ze Sunia od razu zaskarbiła sobie obecnych opiekunów, umie to ;)
teraz rzeczywiscie najwazniejsze zeby nie odpuscic i znalezc jej super domek na zawsze, licytacja imienia fajny pomysł bo rzeczywiscie zawsze jakis dodatkowy grosz
prosze Ja ode mnie mocno ucałowac

Link to comment
Share on other sites

[B]aktualny stan na koncie Suńki[/B]
[B]
wpłaty jednorazowe
[/B]30 zł od Łukasza
10 zł alicja c.
10 zł justka (siostra)
30 zł od Anett z bazarku ogłoszeniowego
10 zł kamila z bazarku ogłoszeniowego
10 zł od Magdy z bazarku ogłoszeniowego
89 zł od Martyny z bazarku
10 zł od Pliszka z bazarku
10 zł od Szarotki z bazarku ogłoszeniowego
11 zł od Yoko100 z bazarku
10 zł od Beataczl
10 zł od Shania
25 zł od Eli G.
30 zł od Ada-Jeje [B]razem 295 zł
[/B]

[B]z deklaracji stałych wpłyneło [/B]
Magenka 1 -- 10(XI)
Agaga21 -- 10(XI) 10(XII)
Dariusz --10(XI)
asiek --30(XI)
mama --10(XI)
Goldenek2 --20(XI), 20(XII)
Sasha --10(XI)
Ada-jej --25(XI)
Ankub --100(XI)
Natalia --30(XI)
Bożenka --5(XI)
Ala --5(XI)
[B]za listopad wpłyneło 265 zł , mamy juz wpłaty za grudzień w kwocie 30 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ,że mówicie.... ale póki co.... na spacerki chodzi pięknie na smyczy, nie ciągnie. Wygląda na bardzo spokojnego poukładanego psa. Obserwujemy Ją i jesteśmy ostrożni ,ale sunia z każdą godziną utwierdza nas w przekonaniu ,że warto Jej ufać. Miejmy nadzieję ,że nie chodzi o uśpienie naszej czujnosci...hehehe.

Link to comment
Share on other sites

na pewno nie, to po prostu złota dziewczyna, wpatrzona w człowieka, na spacerach zagladała w oczy jakby szukała potwierdzenia ze wszystko ok. Mysle, ze to ,ze na poczatku była taka agresywna było suma fatalnego transportowania psów do schronu (szarpali ja na kiju z drutem, miala poraniona szyje) i ciaza, bardzo juz zaawansowana ,a ona bardzo bronila swojego brzucha. Kiedy przekonala sie ze na miejscu juz nic zlego jej nie spotka, stopniowo zastepowala rzucanie sie do siatki merdajacym ogonem bo to jej prawdziwa osobowosc, mozna sie zakochac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...