Jump to content
Dogomania

Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?


chwiladlapupila

Recommended Posts

Jak czytam wasze chore komentarze to mnie rozwala wątrobę, plociarze, plociarzami, plociarzy poganiają, zastanawia mnie jedno ilu tu z was jest katolikami a ile ateistami obrzydliwe feeeeeeeeeeeeee smierdzi na odległość wasza obłuda i zakłamanie. :(:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ateistą akurat i nie widzę żadnej obłudy ani zakłamania w swoim działaniu. I tak średnio rozumiem ten problem.

Co do porównywania konkretnych przepisów małej nowelizacji z projektem koalicji, nie ma ono o tyle sensu, że projekt koalicji proponuje nową filozofię ochrony zwierząt.

Np. jasno się stwierdza tam, że opieka nad bezdomnymi zwierzętami jest publicznym zadaniem gmin przez nie finansowanym. I że nadzoruje je specjalnie do tego powołany organ administracji publicznej.

Oczywiście np. zapis o zakazie prowadzenia schronisk dla zysku jest jednakowo niedorzeczny w obu projektach. Przy czym jego obecność w projekcie koalicji nie ma żadnego znaczenia wobec innych przepisów nowelizacji, a jego obecność w projekcie mininowelizacji powoduje, że wszyscy myślą, że jest super i że to wszystko zmienia. Tymczasem to niczego nie zmienia, tak jak w projekcie koalicji. W projekcie koalicji jednak [I]coś tkwi poza tym.[/I],w nininowelizacji nic nie tkwi poza tym.

Inaczej mówiąc: popieramy projekt koalicji, bo lepszego w tej chwili nie ma, a niezrozumiałym absurdem byłoby krytykowanie obu projektów. Nie zmienia to faktu, że tzw. miłośnicy zwierząt wychodzą na tzw. kompletnych idiotów. Mają 100 projektów i wygórowane oczekiwania w stosunku do wszystkiego. Tymczasem posłanka Mucha wie lepiej. Tylko, że posłanka Mucha się będzie przed wyborami miała czym pochwalić: wdrożeniem zmian w UOZ. To, że te zmiany niczego nie zmienią nikogo nie obchodzi. Także działaczy, którzy jedzą z posłanką ciasteczka i zajmują się kompletnymi pierdołami, jak np. zakazy handlu, które można wprowadzać i które są wprowadzane na zasadzie utrzymania porządku i czystości w gminie. Jak ktoś nie wierzy, proszę sobie handlować zwierzakami na Rynku we Wrocławiu. Zanim rozstawicie kartony zwinie was Straż Miejska lub EKOSTRAŻ.

No cóż, ale tutaj nie ma być przecież rewolucji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boni2006']Jak czytam wasze chore komentarze to mnie rozwala wątrobę, plociarze, plociarzami, plociarzy poganiają, zastanawia mnie jedno ilu tu z was jest katolikami a ile ateistami obrzydliwe feeeeeeeeeeeeee smierdzi na odległość wasza obłuda i zakłamanie. :(:angryy:[/QUOTE]
A kto wedlug Ciebie jest obludnikiem: katolik czy ateista?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boni2006']Jak czytam wasze chore komentarze to mnie rozwala wątrobę, plociarze, plociarzami, plociarzy poganiają, zastanawia mnie jedno ilu tu z was jest katolikami a ile ateistami obrzydliwe feeeeeeeeeeeeee smierdzi na odległość wasza obłuda i zakłamanie. :(:angryy:[/QUOTE]
Wszystko widzisz w czarnych kolorach, a zatem może jesteś "czarnoskórą murzynką", która pije za dużo i to rozwala ci wątrobę?

ech Ty...;)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=d7ALCYZ8l10&feature=fvw[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']czy jeszcze ktos ma wątpliwości co do tego, że zabijać powinien móc tylko weterynarz?

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Clipboard01-5.jpg[/IMG]


zaznaczony fragment:




[LEFT][COLOR=#000000][B]"Zaraz po zatrzymaniu 36-latek próbował tłumaczyć funkcjonariuszom, że pies był chory i chciał tylko ulżyć mu w cierpieniu."[/B][/COLOR][/LEFT]



całość sprawy tu: [URL]http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/14516/lubliniec,przywiazal,do,plotu,psa,i,uderzal,siekiera,w,glowe,%28zdjecia,+18%29/[/URL][/QUOTE]

kolejny biedaczek....
[url]http://wrzesnia.info.pl/gminy/wrzesnia/6840-wrzenia-porzucony-w-lesie-na-pastw-losu-[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie karmimy trolli ;).

Cieszę się, że TVN idzie ostro i nie odpuszcza tematu
znęcania się nad zwierzętami, jest ciąg dalszy akcji
przeciwko łańcuchom, spójrzcie na tego kudłatego maluszka:-(:
[URL]http://uwaga.onet.pl/43568,wideo,236167,maly_piesek__ciezki_lancuch,maly_piesek__ciezki_lancuch,reportaz.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]"Tylko jaki jest sens wykonywania takiej operacji (biodra) u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje" - mówiła m.in. Joanna Mucha na łamach "POgłosu". [/SIZE]

"Nikt kto zna moje poglądy z całą pewnością nie uwierzy, że te słowa zostały wypowiedziane przeze mnie i że wyrażają moje stanowisko" - broniła się potem w oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej.

[URL]http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,9063878,Joanna_Mucha__Te_wypowiedz_bede_odpracowac_w_kamieniolomach.html[/URL]

Per analogia.
"Nikt kto zna poglądy posła Pawła Suskiego z całą pewnością nie uwierzy, że projekt małej nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, który przedstawił do konsultacji z ujawnionymi już kardynalnymi bykami, że ten projekt wyraża stanowisko posła Pawła Suskiego" – bronimy posła. :razz:

Powstaje zatem pytanie czyje stanowisko zawiera rzeczony projekt? Czyżby to powracający Duch okupanta komina krążył w kuluarach sejmu oraz jako ten maż i nie mąż zapładniał umysły i był sprawcą wielu ciąż?

Link to comment
Share on other sites

Hehehe a ja widzę na co dzień jak takie osoby 85 letnie na przykład się rehabilituje :lol::lol::lol::lol:

Najlepszym przykładem co może rehabilitacja jest przypadek postrzelonej w głowej tej pani Gifford w Arizonie , ocalała bo ktoś umiał zatrzymać krwotok - bo 3 tygodniach pobytu w szpitalu przetransportowana do najlepszej kliniki rehabilitacyjnej - obecnie zaczyna mówić - ale pewnie według niektórych powinno pozwolić jej umrzeć bo na pewno cierpiała i cierpi .

Mucha to chyba zahacza o 19 wiek :lol::lol::lol::lol: albo i to nie , no 18t y a i to jakieś doły gliniaste i zapadłe :lol!::lol!::lol!::lol!:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.uwandy.schronisko.net/strona-17-ROZMNAZANIE_=_BEZDOMNOSC.html[/url] PSEUDOHODOWLE !!! -NIECH SIĘ POSŁOWIE DOBRZE PRZYJRZĄ !!! :angryy::shake::-(:-(:-(.:-(. Dlaczego w Polsce - kraju europejskim jest przyzwolenie na takie rzeczy i dręczenie NIEWINNYCH ........Co musi się stać , aby bestialstwo i rozmnażanie dla zysku - gdzie popadnie - przez kogo popadnie , jak popadnie dobiegło końca . Choćbyśmy wyadoptowywali w ekspressowym tempie psy ze schronisk , robili po nocach setki ogloszeń , rwali włosy z glowy , ratowali znajdki z ulicy itd. ., oddawali całych siebie .....to i tak wszystko na nic , bo ONI nadal istnieją i szukają gdzie się da nowe ofiary :angryy: dla swojego obrzydliwego , niecnego procederu !!!. Może potrzebna jest terapia szokowa dla władz , nie wiem , co moze ruszyć sumienie , jeszcze za mało krwi , ciasnych pomieszczeń - gdzie wegetują zamknięte suki - slużące jako maszynki do rodzenia i ich małe , umierające w tym syfie , lub potem na szereg chorób , z powodu wad wrodzonych .. .. Te gnidy zacieraja swoje brudne łapska i są nadal bezkarni .... mnie to mierzi i spać nie daje ..:angryy::-(:-(.... ...coż ,jutro znów będę robić ogłoszenia ogloszenia , chodzić do psów z przechowalni i modlić się , aby nie trafiły w niepowołane łapy:shake:..:-(.............

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Verdana]Przeciwko zwodzicielom...[/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Bertolt Brecht[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by ktoś was zwiódł![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Stamtąd już nie powrócicie.[/FONT]
[FONT=Verdana]Dzień stoi wszak u wrót;[/FONT]
[FONT=Verdana]Nocy bliskiej czujecie już chłód:[/FONT]
[FONT=Verdana]Ale świtu nigdy więcej nie ujrzycie.[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by ktoś was omamił![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Życie to chwila jedynie.[/FONT]
[FONT=Verdana]Szybkimi je pijecie haustami![/FONT]
[FONT=Verdana]Z niesytymi was zostawi wargami,[/FONT]
[FONT=Verdana]Gdy wasz czas bezpowrotnie przeminie.[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by przyszłością was ktoś łudził![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Bo czasu macie już mało![/FONT]
[FONT=Verdana]Niech gnije, kto dla zbawienia się trudził![/FONT]
[FONT=Verdana]To życie jest największym skarbem ludzi:[/FONT]
[FONT=Verdana]Już niewiele go wam pozostało.[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by ktoś was opętał![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Niewolników z was uczynił i nędzarzy![/FONT]
[FONT=Verdana]Czegóż jeszcze możecie się lękać?[/FONT]
[FONT=Verdana]Wszak umrzecie jak wszystkie zwierzęta[/FONT]
[FONT=Verdana]A potem nic już więcej się nie zdarzy."[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis'][B][FONT=Verdana]Przeciwko zwodzicielom...[/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Bertolt Brecht[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by ktoś was zwiódł![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Stamtąd już nie powrócicie.[/FONT]
[FONT=Verdana]Dzień stoi wszak u wrót;[/FONT]
[FONT=Verdana]Nocy bliskiej czujecie już chłód:[/FONT]
[FONT=Verdana]Ale świtu nigdy więcej nie ujrzycie.[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by ktoś was omamił![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Życie to chwila jedynie.[/FONT]
[FONT=Verdana]Szybkimi je pijecie haustami![/FONT]
[FONT=Verdana]Z niesytymi was zostawi wargami,[/FONT]
[FONT=Verdana]Gdy wasz czas bezpowrotnie przeminie.[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by przyszłością was ktoś łudził![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Bo czasu macie już mało![/FONT]
[FONT=Verdana]Niech gnije, kto dla zbawienia się trudził![/FONT]
[FONT=Verdana]To życie jest największym skarbem ludzi:[/FONT]
[FONT=Verdana]Już niewiele go wam pozostało.[/FONT]

[B][FONT=Verdana]Nie pozwólcie, by ktoś was opętał![/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Niewolników z was uczynił i nędzarzy![/FONT]
[FONT=Verdana]Czegóż jeszcze możecie się lękać?[/FONT]
[FONT=Verdana]Wszak umrzecie jak wszystkie zwierzęta[/FONT]
[FONT=Verdana]A potem nic już więcej się nie zdarzy."[/FONT][/QUOTE]

[I][FONT=Bookman Old Style][B][FONT=Bookman Old Style]Czy to dżuma, czy cholera?
Nie, to Mackie krąży znów.

[/FONT][/B][/FONT](....)
Mackie w tłumie i nic nie wie
Nikt nie pyta, każdy zgadł.

I znikają gdzieś te ryby
I zachodzi w głowę sąd
Aż pozwany rekin powie
Że nic nie wie, bo i skąd.

Nic sobie nie przypomina
I zażyć go nie ma jak
Bo i rekin nie jest rekin
Gdy dowodów na to brak. ;)[/I]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=wgYgl4OodeY&feature=player_embedded[/URL]

Też Brecht, "Straszna pieśń o Mackiem Majchrze" song z "Opery za trzy grosze"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][url]http://www.tvn24.pl/28377,1691868,0,1,bez-litosci,fakty_wiadomosc.html[/url]


....................[/QUOTE]

[B]Asior[/B], ci radni to chyba :stupid::stupid:
Wypowiedź weterynarza :
" [B]to[/B] się przecież pałętało, [B]to[/B] było głodne, chore,
[B]to[/B] nie miało właściciela..." :crazyeye:
dyskredytująca merytoryczne przygotowanie weta :shake:.
To jest weterynarz ?

[quote name='Asior'][URL]http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/364020,joanna-mucha-wizyta-u-lekarza-to-rozrywka-dla-starszych,id,t.html#drukuj_dol[/URL]

Pani Joanna Mucha ze starymi zwierzętami też pewnie chciała by zrobić to co ze starszymi ludźmi :roll:[/QUOTE]

Szkoda kasy dla 85 latka na operację biodra,
to szkoda na ratowanie starszego psa :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Co się stało z tym wątkiem? Mnie się wydawało, że tutaj miała być dyskusja o pomysłach na nowelizację ustawy o ochronie zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem zabezpieczenia zwierząt przed okrutnym traktowaniem przez człowieka i ewentualnymi nadużyciami w ich uśmiercaniu, a tymczasem powoli robi się wątek informacyjny o czynach psychopatów w różnych zakątkach Polski...

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem, nie pomoga zadne nowelizacje ktore w sposob jasny nie okresla i nie zamkna kurka z doplywem, szczeniat i kociat. Zwlaszcza pseudohodowle. Sprawa kolejna to schroniska ktore maja zezwolenie na podpisywanie umow z nie okreslona iloscia gmin a tym samym dopuszczaja do znecania sie nad zwierzetami w pseudoschroniskach. Nie doczytalam w nowelizacji zeby w sposob jasny byl taki zpis. :shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']No to może warto zmienić tytuł wątku. Nie chcę się wcinać w dyskusję między Tobą a Asior, ale [B]tytuł wątku jest dość jasny i niekoniecznie sugeruje protest do nowelizacji ustawy.[/B] Tego można się pewnie dowiedzieć po lekturze wszystkim postów, na co niestety nie wszyscy mają czas...[/QUOTE]

Dosia!
Może Santino ma rację?
Zauważyłam,że wiele osób lubi zabierać głos,nie czytając wątku:cool3:
Wystarczy tytuł i na podstawie skojarzeń rusza lawina wypowiedzi:evil_lol:
Też mnie to denerwuje,bo wchodzę tu po jakieś nowe info:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...