Jump to content
Dogomania

Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?


chwiladlapupila

Recommended Posts

[quote name='zenobiusz flores']Ogladalam wlasnie w TWP Info na temat pana .....ja wam mowie drodzy telewidzowie i sluchacze , oraz czytacze popularnych gazet , patrzcie na rece swoim fundacjom ....najpierw fundacja wspolpracowala z panem a pozniej gdy ludzie zaczeli sie burzyc i informowac co sie dzieje - - zerwala wspolprace......moze niech fundacje sprawdzaja z kim wspolpracuja .........i komu gminy placa taaaaaaaaakie peiniadze o czym chyba fundacja musiala wiedziec .
To, ze ktos sobie wpisze slowo ' animals ' w logo jeszcze o niczym nie swiadczy , niestety .:shake:[/QUOTE]
Nie badz taka tajemnicza
[url]http://tvp.info/informacje/polska/weterynarz-mordowal-psy/4479502[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Tak konkretnie to w internecie znajdziesz... Kodeks Hammurabiego... :lol:

Specjalnie dla Was dziewczyny:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Mtn7Fc1ysh8[/URL][/QUOTE]


No, dobra, wzial w obrone............i co dalej .
Gdyby zaczel strzelac do bezdomych psow i kotow to bysmy zaraz troche szumu podniesli .........w prasie i na forach anglojezycznych .......i to akurat p r z e d mistrzostwami ........w e u r o p e j s k i e j pilce noznej ........aj, aj , :nerwy:.

Kibicow sie puszkuje, do psow strzela......cos jakby nie za bardzo halo .....tak do wiadomosci po- slow .
Moze zamiast budowac kosztowne stadiony za pieniadze podatnikow , zaczac rozgrywac mecze na boisku szkolnym ogrodzonym drutem kolczastym ? Znacznie taniej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']Tak konkretnie to te, Twoim zdaniem, „nieprawdziwe informacje” nadal podawane są na stronie zespołu, do którego należy autor dzieła. Projekt zapisany pod datą 16 lutego 2011 r. zawiera ten nieracjonalny zapis. Nowszej wersji projektu autor nie podaje.
Każdy może to sprawdzić.
Nawet jeżeli Ty stoisz bliżej koryta i może w tej sprawie wiesz więcej niż ja, to ja z oczywistych względów wolę posługiwać się wiedzą zapodawaną przez posła, a nie wiarą w niesprawdzalne imaginacje.
[URL="http://zespoldlazwierzat.pl/"]http://zespoldlazwierzat.pl[/URL][/QUOTE]
Syllepsis, sugerujesz, że są dwie wersje? Jedna durnowata - dla ciemnego ludu powieszona na stronie Zespołu, a druga, spójna logicznie i doskonała merytorycznie - dla bardziej wyrafinowanych obywateli?
Może ktoś z tych wyrafinowanych zechciałby się jednak z ciemnym ludem podzielić tym cytując Karmi: "obecnym projektem nowelizacji", w którym nie ma już zapisu w formie podanej przez dosia-wil? Chętnie się dowiemy w jakiej formie jest, skoro w takiej formie nie ma. I co jeszcze zostało zmienione, czego Zespół się tak wstydzi, że nie podaje na swojej stronie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Nie badz taka tajemnicza
[URL]http://tvp.info/informacje/polska/weterynarz-mordowal-psy/4479502[/URL][/QUOTE]


Wlasnie doczytalam .....3 tysiace za zlapanego psa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i fundacja .......
Wy naiwni, za darmo psy zgarniacie z ulicy , o leczeniou nie wspomne ...o glupcy ! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Wlasnie doczytalam .....3 tysiace za zlapanego psa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i fundacja .......
Wy naiwni, za darmo psy zgarniacie z ulicy , o leczeniou nie wspomne ...o glupcy ! :evil_lol:[/QUOTE]
Podobno ktos mądry powiedział: nie zmienisz świata ratując jednego psa, ale zmienisz świat temu psu.
Ja tam poważam i tych, którzy globalnie pomagaja zmieniac swiat i tych którzy zmieniaja swiat jednemu psu.
Natomiast nie poważam przelewania z pustego w próżne, w czym celują niektóre osoby z tego tematu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Tak konkretnie to w internecie znajdziesz... Kodeks Hammurabiego... :lol:
[/QUOTE]
Karmi weź wyluzuj, bo nieźle przypaliłaś z tym powołaniem kodeksu Hammurabiego do projektu typu DIY naszego bohatera z ulicy Wiejskiej. Przez Ciebie dostanę zajadów. Jakby to krótko ująć?

Powiem tak, pomyliłaś chyba odwagę z odważnikiem. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Podobno ktos mądry powiedział: nie zmienisz świata ratując jednego psa, ale zmienisz świat temu psu.
Ja tam poważam i tych, którzy globalnie pomagaja zmieniac swiat i tych którzy zmieniaja swiat jednemu psu.
Natomiast nie poważam przelewania z pustego w próżne, w czym celują niektóre osoby z tego tematu!!![/QUOTE]

To i ja sie podpisze pod ta mysla . Myslenie ma kolosalna przyszlosc :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Syllepsis, sugerujesz, że są dwie wersje? Jedna durnowata - dla ciemnego ludu powieszona na stronie Zespołu, a druga, spójna logicznie i doskonała merytorycznie - dla bardziej wyrafinowanych obywateli?
Może ktoś z tych wyrafinowanych zechciałby się jednak z ciemnym ludem podzielić tym cytując Karmi: "obecnym projektem nowelizacji", w którym nie ma już zapisu w formie podanej przez dosia-wil? Chętnie się dowiemy w jakiej formie jest, skoro w takiej formie nie ma. I co jeszcze zostało zmienione, czego Zespół się tak wstydzi, że nie podaje na swojej stronie?[/QUOTE]
Z tego co nieopatrznie chlapnęła Karmi może wynikać że są dwa projekty.

Z istotnym zastrzeżeniem. Nie ma żadnych przesłanek aby sądzić, że druga wersja (?) pod względem logicznym i merytorycznym istotnie różni się od tej opublikowanej 16 lutego 2011 r. na stronie zespołu.
Coś dodali, coś ujęli i nazwali coś inaczej ale zawartość tego co Karmi nazywa „obecnym projektem”, pod względem jakości, wcale nie musi znacząco odbiegać od projektu z lutego, do którego powstania zapewne autorzy, wespół w zespół, również zaangażowali wszystkie swoje moce intelektualne, a wyszło jak wyszło. Jaki to był koń każdy widział. Szkapa.
[quote name='Agata Balu']Podobno ktos mądry powiedział: nie zmienisz świata ratując jednego psa, ale zmienisz świat temu psu.
[/QUOTE]
Takimi mądrymi sentencjami piekło jest wybrukowane.
A my nawet nie wiemy ile jest projektów i co zawiera ten najbardziej niby aktualny.
I to jest główny konkret, bo chodzi o ratowanie dziesiątek tysięcy bezdomnych psów. Taka jest skala zjawiska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']A my nawet nie wiemy ile jest projektów i co zawiera ten najbardziej niby aktualny.
I to jest główny konkret, bo chodzi o ratowanie dziesiątek tysięcy bezdomnych psów. Taka jest skala zjawiska.[/QUOTE]

Ten "konkret" nie załatwi ratowania dziesiatek tysięcy bezdomnych psów. Wogóle zmiana ustawy NIC NIE ZAŁATWI skoro bedzie istniała nadprodukcja psów! Załatwic to może tylko Ministerstwo Spraw Wewnetrznych i Administracji ustawą o obowiązkowym znakowaniu i rejestracji psów. Od 2-go miesiąca życia!
Skoro jest ustawowy obowiązek znakowania i rejestracji bydła koni, kóz i owiec to chyba za tym nie idzie ogromna kasa z budżetu.
Wszystkie psy oznakowane, wszystkie zarejestrowane, inspekcja weterynaryjna, straz miejska, weterynarze, schroniska wyposażeni w czytniki .... i zakrecony kurek z nadprodukcją psów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Ten "konkret" nie załatwi ratowania dziesiatek tysięcy bezdomnych psów. Wogóle zmiana ustawy NIC NIE ZAŁATWI skoro bedzie istniała nadprodukcja psów! Załatwic to może tylko Ministerstwo Spraw Wewnetrznych i Administracji ustawą o obowiązkowym znakowaniu i rejestracji psów. Od 2-go miesiąca życia!
Skoro jest ustawowy obowiązek znakowania i rejestracji bydła koni, kóz i owiec to chyba za tym nie idzie ogromna kasa z budżetu.
Wszystkie psy oznakowane, wszystkie zarejestrowane, inspekcja weterynaryjna, straz miejska, weterynarze, schroniska wyposażeni w czytniki .... i zakrecony kurek z nadprodukcją psów![/QUOTE]

No i kastracje ,kastracje .
Psy wychodzace ze schroniska czy to suczki ,czy psy powinny byc wykastrowane.
Pouczac niedouczynych weterynarzy ,ze suczka czy kotek nie musi ,zeby byc szczesliwa i zdrowa ,chociaz raz w swoim zyciu miec malutkich slodkich wlochatych dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Ten "konkret" nie załatwi ratowania dziesiatek tysięcy bezdomnych psów. Wogóle zmiana ustawy NIC NIE ZAŁATWI skoro bedzie istniała nadprodukcja psów! Załatwic to może tylko Ministerstwo Spraw Wewnetrznych i Administracji ustawą o obowiązkowym znakowaniu i rejestracji psów. Od 2-go miesiąca życia!
Skoro jest ustawowy obowiązek znakowania i rejestracji bydła koni, kóz i owiec to chyba za tym nie idzie ogromna kasa z budżetu.
Wszystkie psy oznakowane, wszystkie zarejestrowane, inspekcja weterynaryjna, straz miejska, weterynarze, schroniska wyposażeni w czytniki .... i zakrecony kurek z nadprodukcją psów![/QUOTE]
Skoro jest obowiazek znakowania bydla, to dlaczego nie zwierzat domowych? przeciez naleza pod jedno ministerstwo.
Agata wiem ze masz taki projekt i pismo. Moze na wzor watku malopolskiego zalozyla bys watek dla org. ogolnopolski dotyczacy znakowania psow. Zwolac na watek org. ktore popieraja wniosek do MSWiA. Jestem pewna ze poprze go zdecydowana wiekszosc org. Podpisany wniosek przez org. moze zlozyc w MSWiA jedna z org. Kazda droga wiedzie do celu. Napisz prosze sama o wniosku jaki zostal wyslany do MSWiA i przez kogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']
Może ktoś z tych wyrafinowanych zechciałby się jednak z ciemnym ludem podzielić tym cytując Karmi: "obecnym projektem nowelizacji", w którym nie ma już zapisu w formie podanej przez dosia-wil? [B]Chętnie się dowiemy w jakiej formie jest, skoro w takiej formie nie ma.[/B][/QUOTE]

[quote name='Syllepsis']Z tego co nieopatrznie chlapnęła Karmi może wynikać że są dwa projekty.

Z istotnym zastrzeżeniem. Nie ma żadnych przesłanek aby sądzić, że druga wersja (?) pod względem logicznym i merytorycznym istotnie różni się od tej opublikowanej 16 lutego 2011 r. na stronie zespołu.

[B]A my nawet nie wiemy ile jest projektów i co zawiera ten najbardziej niby aktualny.[/B]
[/QUOTE]
[quote name='zenobiusz flores'][B]Jednym slowem nikt nic nie wie .[/B] :cool3:
[/QUOTE]
[I]Non volat in buccas tuas assa columba[/I] albo ujmując rzecz bardziej bezpośrednio:
[I]non iacet in molli veneranda scientia lecto[/I]. :razz:
To nie jest [I]Disciplina Etrusca[/I].
Czy ktoś z chcących wiedziec zrobił coś więcej niż czekanie aż projekt pojawi się w internecie?
Czy któraś z Was zwróciła się do Biura Poselskiego lub do asystentów posła z prośbą o projekt nowelizacji? Łapka do góry. :cool3:



[quote name='Syllepsis']Karmi weź wyluzuj, bo nieźle przypaliłaś z tym powołaniem kodeksu Hammurabiego do projektu typu DIY naszego bohatera z ulicy Wiejskiej. Przez Ciebie dostanę zajadów. [B]Jakby to krótko ująć?[/B]

[B]Powiem tak, pomyliłaś chyba odwagę z odważnikiem.[/B] :evil_lol:[/QUOTE]
Każdy wybiera swoich miszczów od/wagi... :razz:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=JBzN1sD_qXM&NR=1[/URL]
Rozumiem, że [I]nawet najbardziej wyważona waga potrzebuje swojego odważnika[/I],
ale z tego powodu czy warto byc [I]baranami[/I] i trafic na [I]Wyspy Owcze[/I]?;)
To tyle, krótko, w klimatach Tomaszewskiego... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi'][I]Non volat in buccas tuas assa columba[/I] albo ujmując rzecz bardziej bezpośrednio:
[I]non iacet in molli veneranda scientia lecto[/I]. :razz:
To nie jest [I]Disciplina Etrusca[/I].
Czy ktoś z chcących wiedziec zrobił coś więcej niż czekanie aż projekt pojawi się w internecie?
Czy któraś z Was zwróciła się do Biura Poselskiego lub do asystentów posła z prośbą o projekt nowelizacji?
[/QUOTE]
Fiu fiu! Ale się uczenie zrobiło! Od razu widać wyrafinowanie. Prawdziwa rafinada!
A skąd ma czerpać informacje zwykły buraczany obywatel, co nie ma kumpli wśród posłów ani ich asystentów, nie zna łaciny, a o (niedo)pieczonych gołąbkach mówi prosto z mostu i tylko w ojczystym języku?

Link to comment
Share on other sites

Fiu , fiu - dawno tu nie pisałem z powodów oczywistych. Widzę, że bez zmian, tango balango od bandy do bandy, ciach , ciach , a czasem w piach. Niektórzy skorzystali z okazji by sobie zszargany PR odbudować - jak widzę nawet się udaje. Tylko czy wreszcie nazwanie oczywistych faktów i przyznanie się do tego o czym skowronki już lata ćwierkają coś zmienia ?
Link Kahoony zaskakuje - co się dzieje ? ... może ostatnio używają jakiejś bardziej słonej soli i nie potrzebna będzie beczka cała, albo coś w rachubach się pozmieniało, czekamy co dalej - czapkę trzymam w garści na wszelki wypadek.

W sprawie buraczaństwa zwykłego obywatela - odburaczanie bolesne nie jest. Każdy może co chce ... robić, a nawet nic nie robić. Najłatwiej przypalać ..... nie swoje boczki (oczywiście w polskim języku).

Fajnie , fajnie - liczba podpisów rośnie i może to jest ten straszak. Ada wrzuciłaś dobry pomysł - może zrób ogólny wniosek-petycję i .... do podpisów (chodzi o dopisanie do listy identyfikacji zwierząt gospodarskich psów - w końcu pracują, na łańcuchach co prawda ale zawsze).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Ada wrzuciłaś dobry pomysł - może zrób ogólny wniosek-petycję i .... do podpisów (chodzi o dopisanie do listy identyfikacji zwierząt gospodarskich psów - w końcu pracują, na łańcuchach co prawda ale zawsze).[/QUOTE]

Absolutnie nie do Ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi. Projekt ustawy opracowany przez moje, nieistniejące juz stowarzyszenie, jest pisany pod Ministerstwo spraw wewnetrznych i administracji. Co ma wspólnego Ministerstwo rolnictwa [B]i rozwoju wsi[/B] ze zwierzetami domowymi? Jedyne sensowne rozporządzenie w sprawie bezdomnych psów wydało Ministerstwo spraw wewn. i adm. To jest rozporządzenie o wyłapywaniu bezdomnych zwierząt, gdzie jest wyraźnie powiedziane, że zwierzę domowe ma być po odłowieniu dostarczone do schroniska!!!

Ustawa o ochoronie zwierząt nadal będzie podlegac Ministerstwu rolnictwa. To jest chore, ale na to nie ma rady.

[B]Do Ady-jeje[/B]

Ada czy wiesz ile godzin spedziłam przy komputerze i telefonie aby wyłowić prozwierzęce organizacje pozarzadowe tylko z małopolski? Jedyna organizacja która oficjalnie sie nie dołączyła to KTOZ, choć jego przedstawicielki uczestniczą w temacie.
Wiekszość organizacji ma w "głebokim poważaniu" (to zamiast 4 liter) Dogomanię. Tropienie ich po całej Polsce nie na moje siły. W 2007 roku wszystkie "wiodące" organizacje otrzymały nasz projekt ustawy. I co? I nic! Brak zainteresowania.
Nie wrabiaj mnie w kolejną harówę. Moze - jak dozyję - to po wyborach, w jesieni.

Link to comment
Share on other sites

Agata o tym, ze zielenina jest wyłącznie do .... koszenia i żęcia wiedzą już przedszkolaki.
Taki wniosek można lub trzeba słać do Min. Sprawiedliwości, MSWiA, do Zespołu, do NIK , a i do ..... Min. Zieleniny także, bo to Urząd do ..... . Byle jaki, nielubiany, ale urząd. Może coś gdzieś dopiszą i zmienią - może rozszerzą ustawę o ochronie przed .... czy choćby zarządzą cóś dla kontroli wydatkowanych środków publicznych. Zielona sama z siebie ..... jest zielonka.
A Ciebie robota co tak wkurza i zniechęca ? - myślisz, że sama w .... tym nocniku grzebiesz :shake: , trzeba być twardym, a nie miętkim :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][URL]http://www.tvn24.pl/-1,1702781,0,1,100-tysiecy--i-wiezienie-za-znecanie-sie-nad-psem,wiadomosc.html[/URL][/QUOTE]

[quote name='Karmi'][I]Non volat in buccas tuas assa columba[/I] albo ujmując rzecz bardziej bezpośrednio:
[I]non iacet in molli veneranda scientia lecto[/I]. :razz:
To nie jest [I]Disciplina Etrusca[/I].
Czy ktoś z chcących wiedziec zrobił coś więcej niż czekanie aż projekt pojawi się w internecie?
Czy któraś z Was zwróciła się do Biura Poselskiego lub do asystentów posła z prośbą o projekt nowelizacji? Łapka do góry. :cool3:
[/QUOTE]
Mamusiu, co ja tu widzę? Czyżby zjazd? Zlot? A może nawet oficjalny sabat? :p

A jak sabat, to i sentencje z piekła rodem. Karmi, czy już nie staje Ci..., języka?
Moja babcia na taką okoliczność mawia, chociaż du..a obes..na ale zawsze proszę pana.
Przysięgam, że babcia wie co mówi. Przez długie lata też nie dawała się oderwać od koryta.
Aż powiał wiatr historii, zmienił obsadę przy korycie i teraz mamy to co mamy.

W październiku znowu powieje, wiadomo, jesień, a chłopaki z ulicy Niemiejskiej do swoich asystentek będą zwracali się w te słowa.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=L3dxT8ieDlc&feature=related[/URL]

Asystentki niczego nie będą żałować.
Na zawsze pozostaną im wspomnienia tych dni i nocy, kandelabrów, kawioru, szampana i nadzieja, że może kiedyś jeszcze... Nie łudźmy się, płonna nadzieja.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=uieD5wtiZTA&feature=related[/URL]

Karmi, Twoja rada warta przynajmniej funta kłaków.
Pisanie do biur poselskich, to tak jak pisanie na Berdyczów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']Mamusiu, co ja tu widzę? Czyżby zjazd? Zlot? A może nawet oficjalny sabat? :p
...................................
Karmi, Twoja rada warta przynajmniej funta kłaków.
Pisanie do biur poselskich, to tak jak pisanie na Berdyczów.[/QUOTE]
Taaak, .... a czym jest pisanie na tym wątku ? możesz mi to wyjaśnić :razz:
Sabat ? a jak najbardziej, jeszcze suszki będą palone ..... a świstaki do paki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']
A skąd ma czerpać informacje zwykły buraczany obywatel, co nie ma kumpli wśród posłów ani ich asystentów, nie zna łaciny, a o (niedo)pieczonych gołąbkach mówi prosto z mostu i tylko w ojczystym języku?[/QUOTE]
W starym żydowskim dowcipie Icek modli się: „Panie Boże, daj mi wygrać na loterii”.
Pan Bóg odpowiada: „Icek, ty daj mi szansę, ty kup los.” :razz:

[quote name='Syllepsis']
Karmi, Twoja rada warta przynajmniej funta kłaków.
Pisanie do biur poselskich, to tak jak pisanie na Berdyczów.[/QUOTE]
W nowszym żydowskim dowcipie Icek modli się:
" Panie Boze daj mi wygrac 100 tysiecy w totolotka, daj mi wygrac 100 tys w totolotka..." i tak powtarza bez końca. W tej samej synagodze była spora grupa jego ziomków. Icek swoją modlitwą najwyraźniej im przeszkadzał, zwrócili mu uwage raz, drugi, w końcu jeden z nich podszedł i mowi:" Icek Ty masz tutaj te swoje 100 tysiecy i daj nam spokoj, Ty juz sobie idź, bo my tu o większe pieniądze się modlimy"

Specjalnie dla Ciebie Syllepsis :razz:
[URL]http://www.pawelsuski.pl/content.php?sid=0c38a5d47d8939c7cab2c068465b513c&tr=cl&cms_id=918&m_id=&m=&kat=&dzial=[/URL]
Projekt nowelizacji ustawy:
[URL]http://www.pawelsuski.pl/cms_tmp/Projekt%20ustawy%20o%20chronie%20zwierz%B1t.pdf[/URL]
Uzasadnienie:
[URL]http://www.pawelsuski.pl/cms_tmp/uzasadnienie_uoz.25.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']
[B]Do Ady-jeje[/B]

Ada czy wiesz ile godzin spedziłam przy komputerze i telefonie aby wyłowić prozwierzęce organizacje pozarzadowe tylko z małopolski? Jedyna organizacja która oficjalnie sie nie dołączyła to KTOZ, choć jego przedstawicielki uczestniczą w temacie. [/QUOTE]

jak możesz!!???? pisałam nie raz że się przyłączamy ( i nie przedstawicielki, bo jestem tam sama, zresztą nie powinnam się wypowiadać za KTOZ, bo jestem tam zwykłym referentem, jednak wiedziałam, ze to w słusznej sprawie i że zarząd na pewno też będzie ZA)
Zapominasz też, ze te inne organizacje pro zwierzęce mają tu na dogo swoich przedstawicieli z władz tych organizacji a kimże ja jestem, żeby mnie pociągać do odpowiedzialności za decyzję całego zarządu, którego tak nienawidzisz......
byłam zbulwersowana tym, że wszyscy podostawali coś tam na maila a KTOZ został olany, mimo iż wysłałam adzie to co udało nam się zebrać od gmin....

Link to comment
Share on other sites

Ej, ej tylko nie mieszaj mnie w jakas nienawisc, ja bylam wczoraj odcieta od neta, tyle co zdarzylam przyeczytac Twoje zestawienie i Ci odpisac, przerwalo mi dostep do neta, az sie boje dzis na 3 poczty wchodzic. Jak najbardziej cieszy nas fakt, ze najwieksza org. w Krakowie wlaczy sie w akcje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...