Jump to content
Dogomania

LoLa vel. LOLEX - KOCHAMY NASZĄ LOLITE - kangurzyce...Lola - kosmitka w DS


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunieczka jest z Szydlowca....jest po sterylce aborcyjnej,wiadomo,ze rodzila wczesniej wiele razy:(
prawdopodobnie jest to mama Juniorka,ktorego nie udalo sie uratowac i jest za TM:(.......dlatego zobowiazalam sie ja ocalic od ulicy bo strasznie oba psiaki zapadly mi w serducho,aktualnie przebywa w hoteliku u yumanji..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Lola biegala dzisiaj po podworku i probowala sie zaprzyjaznic ze wszystkimi.Zachowuje sie ,jak szczeniak,wylizuje psom kaciki warg,pokazuje ciachniety brzuszek.Nie wszystkim pasowalo
tak ekstrawertyczne okazywanie uczuc,Cywila to wrecz denerwuje,ale kilku Panow bylo zachwyconych,szczegolnie Bialy,ktory przyjechal do mnie wczoraj.
Jest dosc wybredna ,jesli chodzi o jedzenie.Troche musialam pokombinowac,zeby Ja zaprosic z powrotem do boksu,zreszta przy najblizszej okazji smyrgnela mi miedzy nogami i zwiala.
Pozwala do siebie podejsc,choc sama jest doc ostrozna.Bardziej otwarta chyba w stosunku do innych psow,niz do ludzi.Nie wpadla w panike ,kiedy uslyszala szczekanie z kilkunastu gardel.[/QUOTE]
taka krotka wzmianka o Lolci.............Kama dodala,ze Lolcia bardzo lgnie do czlowieka.....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=4]POTRZEBNA PILNA POMOC KOLEJNE NIESZCZĘŚCIE NA ULICY SZYDŁOWCA[/SIZE][/COLOR]

Widzę że dużo cioteczek zagląda do Lolci to może cioteczki zajrzą też tutaj [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182189-PSY-z-szyd%C5%82owieckiej-ULICY-w-stanie-likwidacji....?p=15061679&viewfull=1#post15061679"]CLICK[/URL]
[/SIZE]
[IMG]http://img257.imageshack.us/img257/806/dsc05104small.jpg[/IMG]

Bernardyn o wyglądzie charta nie mamy z nim co zrobić a na hotelik nas już nie stać!!! Może cioteczki coś doradzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']zeberka4 dalej czekam na namiary do kontaktu....jestem praktycznie sama,czesc dziewczyn wakacjuje,ale napisalam juz do nich...................dzieki:)[/QUOTE]



nie rozumiem???
ja zaraz zabiorę sie za ogloszenia wemze tekst z allegro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...