Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Ale super  :laugh2_2: gratuluję ! 

 

Dzisiaj jak pomyłam narzędzia, to inna wet mnie uczyła, jak segregować narzedzia do sterylizacji :D Ale w sumie to ja tam jestem żeby po wszytskim sprzatac haha, ale i pomagam przy zwierzach :D wczoraj karmiłam strzykawką znalezionego na ulicy kotka... :( waży 50 g :o

Trzeba było iść na weterynarię, a nie na pielęgniarstwo :P

Kiedyś takie plany były, ale chemia i biologia rozszerzona to nie na moją głowę :D

 

Hejka i gratki! :)

Heja :) Dzieki :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jak pomyłam narzędzia, to inna wet mnie uczyła, jak segregować narzedzia do sterylizacji :D Ale w sumie to ja tam jestem żeby po wszytskim sprzatac haha, ale i pomagam przy zwierzach :D wczoraj karmiłam strzykawką znalezionego na ulicy kotka... :( waży 50 g :o

 

 

Ja nawet i jako sprzataczka u weta mogla bym pracować :D byle blisko zwierzaków :)

 

jeju to ale malenstwo musi byc z tego kociaka ....

Link to comment
Share on other sites

hejka :)

 

 

pewnie sie kociak wyliże z tego , ale na razie na pewno jest mu cięzko bidulek ....

 

 

Cześć Ola 

Hej Madzia :)

 

50g? Ale mikrus 

 strasznie maleńki, ale już czuję się troszkę lepiej :)

 

Jaki fajny szczylek 

który ? :P

 

Ty to masz farta, same fajne zajęcia Ci się trafiają. A i kaska płynie 

Z tą kaską, a raczej ilością jej to się okaże, ale fakt lepsze coś niż nic :D

 

hejka ;)

 

Cześć Ola :)

 

Hello :)

Hejka dziewczyny ! :)

 

 

 

Wczoraj sie nie odezwałam na dogo, bo wyszłam z domu o 7,20 do szpitala, a po szpitalu do weta. W domu byłam o 21 i poszłam od razu spać. :/ Fatalnie się czułam, te same objawy, jak kiedyś przy bólach migrenowych :(

Link to comment
Share on other sites

Troszkę jestem zła, bo jak szukałam pracy to nic nie było :( jak dostałam tu u weta, to nagle Rodzinka od kociaka, którego pilnuje-tego Pedro zadzwonili, czy nadal szukam pracy :P Kiedyś wstępnie rozmawialiśmy o opiece nad ich maluszkiem. Teraz ma ponad 2 miesiące, pojadę pogadać i w ogóle, ale czy się podejmę takiego dziecka (?) ogromna odpowiedzialność  :thinkerg:  na pewno jden dzień chcą 9-17 to tylko chwilowo bym mogła uhm. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Troszkę jestem zła, bo jak szukałam pracy to nic nie było :( jak dostałam tu u weta, to nagle Rodzinka od kociaka, którego pilnuje-tego Pedro zadzwonili, czy nadal szukam pracy :P Kiedyś wstępnie rozmawialiśmy o opiece nad ich maluszkiem. Teraz ma ponad 2 miesiące, pojadę pogadać i w ogóle, ale czy się podejmę takiego dziecka (?) ogromna odpowiedzialność  :thinkerg:  na pewno jden dzień chcą 9-17 to tylko chwilowo bym mogła uhm. :shock:

nie raz tak jest,jak nie ma to nie,a jak się coś znajdzie,to potem pełno jest różnych ofert i nie wiadomo co wybrać

Link to comment
Share on other sites

Ale masz szczęście do pracy :) Tylko się nie przepracowuj, od 7 do 21 to dużo godzin ;)

 

Źle mnie zrozumiałaś :) Miałam zajęcia z podstaw pielęgniarstwa 8-13,30 w szpitalu, a potem do weta jechałam :D

nie raz tak jest,jak nie ma to nie,a jak się coś znajdzie,to potem pełno jest różnych ofert i nie wiadomo co wybrać

no wlasnie eh  :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...