Jump to content
Dogomania

Karma Canidae


plapla

Recommended Posts

[quote name='WEIMAR']z trudem zjedliśmy 2X20kg ALS i do tej wersji już nie wrócimy
pies jadł bardzo niechętnie, schudł do żeber, sierść matowa i wypadająca
na szczęście po powrocie do BritC Lamb&Rice wszystko wróciło do normy[/QUOTE]

tak w mgnienia oka - cud
pozdrawaim

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosikf & dogs']Po kilku zjedzonych workach stwierdzam, że to jest najlepsza karma jaką kiedykolwiek jadły moje psy. Mam nadzieję, że świat karm będzie ją miał ZAWSZE :) Szkoda, że odkryłam ją tak późno, bo mój bokser, który miał problemy żołądkowe mógłby dłużej cieszyć się możnością jedzenia bez ryzyka wymiotów i gazów, ale zdążył chociaż trochę być na canidae. Niestety od stycznia już go nie ma, ale pozostałe psy cieszą się zdrowiem na canidae. Zmieniamy sobie raz all life stage 4 rodzaje mięsa, raz na chicken&rice, a ostatnio wypróbowaliśmy z jagnieciną. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona.

Na canidae wyrósł mi szczeniak boksera, teraz ma 7 miesięcy. Przyznam, że kupiłam teraz bento kronen mega growth żeby troszkę nabrał ciałka, ale to tylko moje wymysły, bo i bez tego na canidae jest pięknym, pełnowartościowym szczenięciem boksera :) Nie daję mu żadnych dodatków oprócz takich rzeczy jak serek wiejski i takie tam

Oprócz niego mam 8 letnią bokserkę i mieszańca( 10 lat, 10kilo). Wszystkie psy cieszą się zdrowiem.

Wcześniej próbowałam karm takich jak Acana, Eukanuba, Royal, Brit, Brit care, Arion, Bosh, Fitmin, Nutra Nuggets, Hills i kilku innych. Canidae wygrywa jak dla mnie.[/QUOTE]

ja tez karmie swoje pociechy Canidae ALSF - zero problemow ,
polecam kod promocyjny GLNOTX - taniej o 8 % w e-sklepie [URL]http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-all-life-stage-formula-199kg,16996,956.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']Po kilku zjedzonych workach stwierdzam, że to jest najlepsza karma jaką kiedykolwiek jadły moje psy. Mam nadzieję, że świat karm będzie ją miał ZAWSZE :) Szkoda, że odkryłam ją tak późno, bo mój bokser, który miał problemy żołądkowe mógłby dłużej cieszyć się możnością jedzenia bez ryzyka wymiotów i gazów, ale zdążył chociaż trochę być na canidae. Niestety od stycznia już go nie ma, ale pozostałe psy cieszą się zdrowiem na canidae. Zmieniamy sobie raz all life stage 4 rodzaje mięsa, raz na chicken&rice, a ostatnio wypróbowaliśmy z jagnieciną. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Na canidae wyrósł mi szczeniak boksera, teraz ma 7 miesięcy. Przyznam, że kupiłam teraz bento kronen mega growth żeby troszkę nabrał ciałka, ale to tylko moje wymysły, bo i bez tego na canidae jest pięknym, pełnowartościowym szczenięciem boksera :) Nie daję mu żadnych dodatków oprócz takich rzeczy jak serek wiejski i takie tamOprócz niego mam 8 letnią bokserkę i mieszańca( 10 lat, 10kilo). Wszystkie psy cieszą się zdrowiem.Wcześniej próbowałam karm takich jak Acana, Eukanuba, Royal, Brit, Brit care, Arion, Bosh, Fitmin, Nutra Nuggets, Hills i kilku innych. Canidae wygrywa jak dla mnie.[/QUOTE]Polecam kod uprawniajacy do 8% znizki na karmy CANIDAE w swieciekarm.pl - GLNOTX

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zamawiam w promocji karmę:
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-platinum-formula-senior--over-weight-1361kg--1361kg-gratis,18150.html[/url]

Jak ostrożnie i skutecznie ją wprowadzić dla psa który praktycznie po większości karm ma biegunki (nawet po wprowadzaniu stopniowo przez 2, a nawet 3 tygodnie...) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Właśnie zamawiam w promocji karmę:[url]http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-platinum-formula-senior--over-weight-1361kg--1361kg-gratis,18150.html[/url]Jak ostrożnie i skutecznie ją wprowadzić dla psa który praktycznie po większości karm ma biegunki (nawet po wprowadzaniu stopniowo przez 2, a nawet 3 tygodnie...) ?[/QUOTE]postepuj zgodnie z ulotka - po karmach z serii CANIDAE - nie ma rozwolniej, kupy sa zwarte oczywiscie zadnych domowych dodatkow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szaman z Magią już ponad tydzień szamają tą karmę i:
1) Bąki mordercy - z czasem przeszli
2) Kupy twarde, lekko śmierdzące, większe niż po RC jednak da się przeżyć
3) Granulki maciupeńkie, mimo tego psy je gryzą i nie łykają!
4) Szaman nie ma po niej biegunki :multi:, w końcu mogę zejść na karmę fajnym składem która nie doprowadzi mnie do bankructwa! Przy 3 psach (50+kg, 30kg, 16kg) naprawdę cena karmy i jakość są na równi i z tej karmy jestem zadowolona :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogfog']Chyba nie robi więcej, niż zje.[/QUOTE]
Ale jeśli dana karma nie odpowiada psu (albo raczej jego układowi trawiennemu), wtedy ilość kup się zwiększa. Czyli psisko zamiast robić kupę np. dwa razy dziennie, robi cztery, ale mniejsze. ;)

Link to comment
Share on other sites

U moich psów:
U samca wszystko ładnie się unormowało z czego się przeogromnie cieszę :multi: - aczkolwiek qpy robi o jeszcze raz takie jak przy royal canin
U suki czasem pojawiają się paskudne bąki mordercy, ale już nie tak często jak na początku - qpa też większa jak przy RC

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zastanawiam się co takiego cudownego jest w składzie karmy Canidae, że nagle niektórzy tak obsesyjnie jej poszukują. Karma jak karma nic specjalnego, na rynku jest masę o wiele lepszych karm. Dostałam jako gratis tą karmę przy zakupie innego produktu w Świecie Karm,moja kapryśna laba nawet jej nie ruszyła,może dlatego że ma maciupeńkie granulki,a takich Luna nie chce jeść,to samo jest z TOTW.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że są lepsze karmy od Canidae - szkoda tylko, że nie w jej cenie, a nie każdy s*a banknotami i stać go na Orijena czy ZiwiPeak.
U mnie u bardzo aktywnego psa z dużymi wymaganiami pokarmowymi się nie sprawdziła, była za słaba, ale psu mniej aktywnemu czy starszemu, mniej wymagającemu może służyć super. Do tego wersja rybna może pasować wielu alergikom - nie zawiera tłuszczu z kurczaka czy jajek, które często uczulają, a występują w wielu karmach "rybnych" czy przeznaczonych dla alergików. W tej cenie znaleźć taką karmę wcale nie jest łatwo.
Wcale mnie więc nie dziwi, że są ludzie, którzy jej intensywnie szukają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Zastanawiam się co takiego cudownego jest w składzie karmy Canidae, że nagle niektórzy tak obsesyjnie jej poszukują. Karma jak karma nic specjalnego, na rynku jest masę o wiele lepszych karm. Dostałam jako gratis tą karmę przy zakupie innego produktu w Świecie Karm,moja kapryśna laba nawet jej nie ruszyła,może dlatego że ma maciupeńkie granulki,a takich Luna nie chce jeść,to samo jest z TOTW.[/QUOTE]
Specjalistko od karm, jest wiele lepszych karm od MM, dlaczego karmisz nią swojego psa? Zastanowiłaś się, może że zwyczajnie ta karma dobrze służy innym psom, jak żadna inna i tym się kierują? Może wbij sobie do głowy, że twoja kapryśna Luna nie jest dla kogoś ekspertem w wyborze karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Zastanawiam się co takiego cudownego jest w składzie karmy Canidae, że nagle niektórzy tak obsesyjnie jej poszukują. Karma jak karma nic specjalnego, na rynku jest masę o wiele lepszych karm. Dostałam jako gratis tą karmę przy zakupie innego produktu w Świecie Karm,moja kapryśna laba nawet jej nie ruszyła,może dlatego że ma maciupeńkie granulki,a takich Luna nie chce jeść,to samo jest z TOTW.[/QUOTE]


cudowne jest to, ze jest konserwowana ziolami a nie chemia - jedyna taka karma na rynku polskim - to wszystko w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...