Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Co za wiadomość!:crazyeye: I Ciotka się nic nie zdradziły:mad:
Powodzenia Blekuś na nowej drodze życia:loveu:[/QUOTE]

Od kilku dni wiedziałam że Blekusiowi kroi sie domek. Lecz miał tam iść na próbę, ponieważ pan jest po udarze czy wylewie. Nie jest całkiem sprawny, chodzi przy pomocy takiej podpórki na trzech nóżkach. Nie wiadomo było jak Bleki to przyjmie i czy zaakceptuje pana. To ja zaproponowałam aby nic wcześniej nie pisać, dopóki tam nie pojedzie. Nie chciałam aby było rozczarowanie jak cos będzie nie tak.
DIF powiedziała, że pani oglądała psiaki z hotelu na filmikach. Podobno przyjechała po inną psinkę. Jednak Bleki wyskoczył i tak zaprezentował się , że pani od razu postanowiła, że bierze jego.

Link to comment
Share on other sites

Od środy wieczór jest u mnie pewna psinka z osiedla, która od kilku dni biegała całe dnie. Właścicielami byli młodzi ludzie. Jeszcze w niedziele 13-go stycznia widziałam, jak właściciel prowadził ją na smyczy. Wiedziałam gdzie mieszkaja bo psina często im uciekała i umówiłam sie jak ją spotkam to odprowadzę do domu. Jednak okazało się że już od końca grudnia nie mieszkają w tym mieszkaniu. Zaczęłam dalej dowiadywać się. No i okazało się, że właściciel w poniedziałek w ubiegłym tygodniu został przymkniety. Podobno był poszukiwany za jakieś sprawy. Dziewczyna która z nim mieszkała jest z innego osiedla i nikt jej nie zna. Okazało sie też, że znajoma kobieta z mojego osiedla jest teściową jego matki. Zadzwoniła do niej. To babsko powiedziało że nic ją pies nie obchodzi i niech idzie na straty. Psinka jest młoda, czysta. Jest bardzo czujne i śpi w łóżku. Poproszę kogoś aby zrobił zdjęcia i założę jej wątek. Szkoda oddać ją do schroniska bo to jest psina domowa.

Edited by bakusiowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']O rety, mam nadzieje, ze otrzymamy tylko dobre wiesci o Blekim. Bakusiowa cieszę się, że ten psiak trafił na Ciebie. Podłosć "ludzka" nie zna granic :( Trzymam kciuki za oba psiaki.[/QUOTE]

Szukam jej domu, bo pies jest młody i nie dla mnie. Muszę swojego dobrze pilnować ponieważ jak wyjdzie to jedynym jego celem jest znależć jakies żarcie. Byłam u weterynarza ponieważ rozcięła nogę o szkło które było w śniegu. Są dwa szwy. Weterynarz powiedziała że jest to terrier. Dzisiaj ma przyjść Margol aby zrobić zdjęcia. Wtedy założę wątek i będę ogłaszać. Tutaj nie chodzi o pieniądze tylko o jak najszybsze znalezienie domu.

Link to comment
Share on other sites

Mam nastepujące wieści o Blekusiu od Magdy.
Pani zauważyła że sika na pomarańczowo. Mama Magdy zawiozła ich do lecznicy i okazało się że ma chory pęcherz. Dostał leki. Zrobili też pakiecik badań krwi aby zobaczyć jaki jest stan zdrowia Blekusia. Tutaj wszystko okazało się w porządku.
Blek tak uwielbia panią , że jak poszła w lecznicy do łazienki to piszczał pod drzwiami. Kiedy wyszła to bardzo sie cieszył.
Okazuje się, że Blekuś to wspaniały psiak. Tylko przez tyle czasu nikt go nie chciał z ogłoszeń.
Musiał go ktoś zobaczyć na własne oczy aby docenić jego walory.

Kochani.
Będę wieczorem pisać na pw do darczyńców Blekusia aby jeżeli mogą to wspomogli teraz innego psiaka. Jest w hoteliku u Lilutosi pewien staruszek Toro, który nie wiem czy obecnie ma nawet połowę deklaracji. Tak jak zwykle jest na dogomani. Deklarowicze wykruszają sie a niektórzy nawet ulatniają.

Edited by bakusiowa
Link to comment
Share on other sites

Jaka wiadomość! To CUDOWNIE!:multi::multi::multi:
Już straciłam nadzieję, że ten pies kiedyś znajdzie swój własny dom! Nareszcie! Huuura! Mam nadzieję, że to sprawdzony i odpowiedzialny dom... Tyle się Bleki wyczekał, a przecież nie jest już najmłodszy... Oby wszystko się już ułożyło i było dobrze... Trzymam kciuki ale czasami sprawdźcie co u Blekusia słychać...tak dla pewności... Super wiadomość, prawie trudno mi w to szczęście uwierzyć... Wspaniale!

Co do Toro i deklaracji, to już już od dawna dla Toro płacę regularnie 10 zł co miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#FF0000][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Minęło 2,5 roku od czasu gdy przygarnęliśmy blackiego.
Jego droga była bardzo długa i kręta...najpierw ulica później 3 hoteliki w których spędził bardzo dużo czasu,dzięki Waszemu wsparciu i pomocy finansowej udało się go ustrzec na powrotem na ulice...było trudno ale udało się!
Nasz kochany blackuś wreszcie znalazł kochających właścicieli :) mieszka teraz w naszej pięknej stolicy,trafił do bloków ale nie martwcie się w okolicy jest zielono także będzie miał sporo miejsca na codzienne spacerki.Blacky bardzo szybko przywiązał się do nowych właścicieli swoją nowa panią wrecz uwielbia nie odstępuje jej na krok,państwo także są nim oczarowani :)
Mięli wcześniej kilka psiaków ostatni niestety odszedł ze starości 3 miesiące temu...nowi właściciele blackiego jak najszybciej chcieli adoptować psiaka bo nie wyobrażali sobie domu bez zwierzęcia,blacky jest dla nich jak nowy członek rodziny :)
Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to,że zdrówko naszego blackusia troszkę zaczęło szwankować.Pilnie musielismy wykonać badania moczy a nast.krwii-krew wyszła niemalże wzorowo natomiast z moczem jest troszke gorzej okazało się,że ma zapalenie pęcherza...obecnie jest w trakcie 8-dniowej kuracji...nowa właścicielka troszkę się przestraszyła,ja także dlatego czułam się w obowiązku przekazać pieniążki z konta blackusia na leczenie i niezbedne badania.mam nadzieję że jak najszybciej wróci do zdrówka.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za taka długą nieobecność i zaległości ale tyle się działo :)

Nadrabiam zaległości:

Świat 30zł (03.12)
bico 10zł (03.12)
BasiaD 10zł (03.12)
agat21 10zł (03.12)
Bogusik 25zł (04.12)
bakusiowa 75zł (06.12)
ROLAND_DE 30zł (06.12)
Sylwia Michalak fb 50zł (06.12)
Panna Marple 200zł (10.12)
Radek 10zł (10.12)
muza_51 10zł (10.12)
Ronja12 50zł (11.12)
Pancy 10zł (13.12)
mparsley 10zł (17.12)
Starozak 20zł (17.12)
itanka 20zł (19.12)
moja wpłata 40zł
moja mama 50zł
Paula_T 10zł (02.01)
Świat 30zł (02.01)
bico 10zł (03.01)
Roland_de 30zł (07.01)
BasiaD 10zł (09.01)
agat21 10zł (09.01)
bakusiowa 50zł (10.01)
mparsley 10zł (14.01)
itanka 20zł (21.01)


obecny stan konta 27zł


[COLOR=#A52A2A]DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERDUSZKA,ŻE BYŁIŚCIE Z NAMI OD POCZATKU DO SAMEGO,SZCZĘSLIWEGO ZAKOŃCZENIA.
DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE DUCHOWE I FINANSOWE.
[/COLOR][COLOR=#000000]MAM NADZIEJĘ,ŻE BLACKUS JAK NAJSZYBCIEJ WYLECZY PĘCHERZ MYŚLE,ŻE BĘDZIE TRZEBA GO PRZESTAWIĆ NA JAKIS CZAS NA SPECJALNA KARMĘ POZWALAJĄCĄ ZLIKWIDOWAĆ KRYSZTAŁY NA PECHERZU BO TO TAKŻE WYKRYŁY BADANIA MOCZU....MOŻE UDA NAM SIĘ ZEBRAĆ PIENIĄŻKI NA WOREK TAKIEJ KARMY...TAK NA NOWY START :)
BYLIBY CHĘTNI DOŁOŻYĆ SIĘ DO WORECZKA?
MUSZĘ SIĘ ZORIENTOWAĆ ILE TAKA KARMA KOSZTUJE [/COLOR][COLOR=#A52A2A][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba skonsultować z lekarzem jaka to ma byc karma. Ja jak najbardziej dokładam się do tego woreczka:cool3:
Niech ma chłopak na start. Kiedyś nawet myślałam, że wypadałoby zrobić mu pakiecik badań krwi z tego względu, że nie jest już młodzieniaszkiem. Jednak nigdy nie mieliśmy nadwyżki pieniędzy.
To wielkie szczęście że ma taki domek. Czasami nachodziły mnie czarne myśli, że już nigdy nie będzie miał własnego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']to wspaniala nowina ze Blekus w nowym domu i mieszkamy w jednym miescie:) moja deklaracja przechodzi na Toro, czy za styczen mam jeszcze wpalcic na Blekiego czy juz nie?[/QUOTE]

To styczniową wpłać jeszcze na Blekusia. Po pójściu do domu okazało sie że ma chory pęcherz i ma kryształki moczowe ,co podobno jest mozliwe u psów kastrowanych. Chcemy jeszcze złozyc sie na specjalną karmę która powinien teraz jeść i dac mu na start w nowym domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Świetne wieści:) Moja lutowa deklaracja na Blekusia jeszcze poszła, przeznaczcie ją na co uważacie, np.karmę. Bakusiowa opróżnij skrzynkę:)[/QUOTE]
Deklaracja zostanie przeznaczona na woreczek karmy:lol:

[quote name='magdyska25']Bakusiowa chyba jeszcze nie może uwierzyć, że Bleki ma domek - w podpisie jeszcze go ma ;)[/QUOTE]

Banerek jeszcze niech będzie. Muszę dojrzeć do skasowania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']no ładnie - ja właśnie wpłaciłam lutową deklarcję na Blekusia! :evil_lol:
a tu takie wieści! Cieszę się szczęściem Blekusia :multi:
bakusiowa - przeznacz moje lutowe 10 zł na tego psiaka staruszka, który zalega z opłatami na hotelik[/QUOTE]

Czy mam rozumieć że na Torusia?
Deklarowicze Blekusia przenieśli swoje deklaracje na Toro. Może też byś mogła?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...