Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

Do niedawna jakoś to było. Był w miarę nie najgorszy ruch na wątku. Jakieś deklaracje jednorazowe. Teraz ucichło.Ja wpłacam deklarację na Blekusia już chyba rok czasu. Nie byłam zalogowana na dogomani. Jednak ten bezruch na wątku zmusił mnie do tego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja uważam i rozmawiałam o tym z madzią_eska,że zdjęcia są liche. Tym bardziej dobre zdjęcia musi mieć pies czarny. Muszą być wyraźne. Musi być zdjęcie razem z człowiekiem,żeby było widać jego wysokość. Dobre są też zdjęcia w zbliżeniu,żeby widać było oczy. Zdjęcia, które są w ogłoszeniu były zrobione w hotelu umilki. U pani Ewy jest Szarik,Rurek Norkowski i Maxi z Boguszyc. Szarik i Rurek są pod opieką dogomaniaczek warszawskich. Mają swoje wątki. Trzeba by może do nich napisać jednak ja nie jestem jeszcze oblatana na dogomani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzka35']Mam parę fantów, ale nie jestem zbyt oblatana w wystawianiu bazarków. Mogę podesłać zdjęcia na PW, a potem powysyłać wybrane fanty dla chętnych.[/QUOTE]
Która z cioteczek wystawiłaby bazarek? Ja jestem dopiero początkująca i z ledwościa poruszam po dogomani.

Link to comment
Share on other sites

bakusiowa mogę Cię wprowadić w temat bazarków, ale nie dam rady fizycznie poprowadzic bazarku, obawiam się, że dodatkowe siedzenie na dogo może mi całkiem rozwalic kręgosłup

po pierwsze potrzebne fotki i opis tych fantów

[URL]http://www.dogomania.pl/forums/99-Bazarek[/URL] tu klikasz NAPISZ NOWY TEMAT I W TEMACIE WPISUJESZ CO TO ZA FANTY, NA JAKI CEL I DO KIEDY TRWA BAZAREK
A W 1 POŚCIE JAK TU :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207217-42-og%C5%82oszenia-za-5-z%C5%82-na-Blacky-ego-kt%C3%B3rego-skarbonka-smutnie-pusta%21-do-zakmni%C4%99cia"]http://www.dogomania.pl/threads/207217-42-og%C5%82oszenia-za-5-z%C5%82-na-Blacky-ego-kt%C3%B3rego-skarbonka-smutnie-pusta!-do-zakmni%C4%99cia[/URL]
MOŻESZ POCZATEK SKOPIOWAĆ KOPIUJ WKLEJ

A DALEJ PREZENTUJESZ FANTY, PONUMERUJ JEJ WPISZ CENE WYWOŁAWCZĄ
A NA KONIEC WPISZ KOSZTY PRZESYŁKI POKRYWA KUPUJĄCY, USTALAMY JE NA PODSTAWIE CENNIKA POCZTY POLSKIEJ
ZAPRASZAM I TAKIE TAM I TO WSZYSTKO, W RAZIE PROBLEMÓW Z WSTAWIENIEM FOTEK FANTÓW (JELSI KTOS PRZESLE MI ZDJECIA NA MEJLA [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) mogę ci potem przesłać linki gotowe do wklejenia na forum
w razie pytań-pytaj :)

Link to comment
Share on other sites

przepraszm ze jestem dopiero dzis ale straszne zamieszanie w domu i w pracy.porobilam niezbedne przelewy na blackusia.
zaraz wysle Amandzie wszystkie finanse aby uzupelnila na watku głownym.
po zrobieniu przelewu w przyszlym ty do 12.06 stan konta byl 115zl
nowe wplaty w tym tyg:
mparsley 10
bico 10
czyli 115+20=135zl - 70(oplata do 19.06)=65zl
Pani Ewa dzwonila do mnie i prosila abym wplacila pieniazki na szczepionke na wścieklizne,odrobaczenie i preparat na kleszcze łacznie 52zl
czyli 65zl-52zl=13zl obecny stan konta

Link to comment
Share on other sites

analizujac wszystkie przelewy na blackiego z ostatnich dwoch miesiecy chcialam zweryfikowac liste osob ktore wplacaja stala deklaracje:
Ronja12-50zl
viola005-25zl
bakusiowa-40zl
BasiaD-10zl
bico-10
moja wplata (w zaleznosci od tego ile brakuje do zrobienia przelewu)

Temidko jesli znajdziesz chwilke prosze wpisz to na watku głownym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']wystawiłam bazarek ogłoszeniowy

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209565-42-og%C5%82oszenia-za-5-z%C5%82-CEL-uchronienie-do-schroniska-Blackyego-do-25-06-g.-20-%29[/url][/QUOTE]
Bardzo dziękuję za wystawienie bazarku i Blekuś też dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Jestem na zaproszenie bakusiowej, ale wybaczcie...muszę poczytać wątek w wolniejszej chwili., chyba ze ktos -dla mnie i innych przybyszy -streści nam pokrótce historię Blackiego.[/QUOTE]
Blekuś w zimę 2009/2010 koczował pod balkonem na pewnym skierniewickim osiedlu. W VI 2010R. dzięki pomocy dogomaniaków został umieszczony w hoteliku uMilki. Po kilku miesiącach musiał go opuścić. Następnie dzięki pomocy DIF został umieszczony w dt u pani Ewy w Długiej Kościelnej pod Warszawą. Pomimo ogłoszeń na allegro i innych oraz poszukiwaniu mu domu przez Madzia_eska nadal nic nie dzieje się. Już myśleliśmy w maju, że będzie miał dom ale nic z tego nie wyszło. Zainteresowanie psem spadło prawie do zera. Madzia_eska boryka się z trudnościami finansowymi. Utrzymanie kosztuje: 300 zł dt i 50 zł jedzenie. Deklaracji stałych jest 135zł , czasem jednorazowe lub ostatnio bazarek ewatoneji a o resztę musi się martwić Magda.

Link to comment
Share on other sites

Bakusiowa, dzięki za streszczenie historii Blackiego. Nieciekawie to wygląda finansowo. Ogłoszenia i Allegro bardzo ważne, ale trzeba pozapraszać ludzi na wątek.
Zbliża się czas urlopów i wakacji i tłumy tutaj pewnie nie przybędą.....
Zredaguję zaproszenie i zacznę wysyłać. Robię to dla kilku psów równocześnie, więc szybko nie będzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...