Jump to content
Dogomania

Frania -w wymarzonym, dogomaniackim domu!


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuźwa mowiłam mamie, że ma rane oczyścić. U mnie na telewizorku jest Neomecyna - jazda po nią, rane oczyśćcie - jak mama nie znalazla w psiej szafce Rivanolu [tabletek], a powinny tam być to zwykłym mydłem. Nic jej nie będzie o ile nie zmaścicie i nie zacznie się ślimaczyć - mowiłąm przez telefon. Was na chwilę zostawić samych w domu i już jakies problemy.
Dobrze wiecie, że Fanta nie toleruje innych psów na balkonie i raczej nie jest w tym nic dziwnego, że ją pogryzła.

Link to comment
Share on other sites

Brakuje mi argumentów na mamę ;P Dzisiaj pól dnia mi ględziła, że już jej nie odda, co mi się wcale nie podoba, bo po Nefrze ma trafić do mnie Dora...
Domek i tak weźmie ja dopiero za miesiac, i tak naprawde teraz decyzja jest taka, że jedzie, ale jak sucz zostanie u mnie jeszcze miesiac to w każdej chwili to się może zmienić widząc nastawienie mojej mamy... Niestety paniMyszko walcze z tym, ale musicie się nastawić na to, że decyzja niestety może ulec zmianie, czego ja bardzo, ale to bardzo nie chcę...

Link to comment
Share on other sites

Witam pisze w imieniu miłosniczki rasy która widziała wątek ma 3 swoje grzywacze chińskie. Zakochała sie w tym małym nieszczesciu i chce zaadoptować i leczyć pieska. Pani jest z Rybnika jej psy sa kastrowane i sterylizowane. Bardzo o nie dba co zapewne moze poswiadczyć Pan wet O. Sobik u ktorego jest stałym gosciem.
Numer teleonu do Pani moge wysłać na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']
tak żeby Pani Mama wiedziała, ze mała trafi w dobre ręce:)
(od lewej: najukochańszy Pana Marcel, Pani Lola i wakacjowana u nas rok temu Pani Fifka)[/QUOTE]ja myslalam, ze sa 2 psy a zdjeciu:D

Do ciebie jedzie mala???????????)

Link to comment
Share on other sites

PaniMyszka nie jest 'miedzy sobą', nie znam jej. Nie było mnie to i nie odpisywałam, poza tym parę postów wcześniej wyraźnie pisałam, że jak nie pojedzie do tego domku, to zostanie u mnie. Dziękuję za zainteresowanie, ale nieaktualne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']PaniMyszka nie jest 'miedzy sobą', nie znam jej. Nie było mnie to i nie odpisywałam, poza tym parę postów wcześniej wyraźnie pisałam, że jak nie pojedzie do tego domku, to zostanie u mnie. Dziękuję za zainteresowanie, ale nieaktualne.[/QUOTE]

Dziekuje za odpowiedz ,ale jesli nadal potrafie czytać, w tytule pisze' potrzebna operacja szukamy sponsorów'.Pani o której pisałam chciala choć opłacić operacje.Ale widać nie potrzebna pomoc. Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie i nie aktualizowałam tematu.
Mamy jeszcze 2 grzywacze do adopcji - czy nadal, nie wiem, bo ja się tym nie zajmuje.
[url]http://fundacjasosdlazwierzat.org/dwa-grzywacze,316.html[/url]
Wiem, że na stronie wiszą już długo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Nie było mnie i nie aktualizowałam tematu.
Mamy jeszcze 2 grzywacze do adopcji - czy nadal, nie wiem, bo ja się tym nie zajmuje.
[url]http://fundacjasosdlazwierzat.org/dwa-grzywacze,316.html[/url]
Wiem, że na stronie wiszą już długo...[/QUOTE]

jejku, kolejne?:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...