Jump to content
Dogomania

Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

anawo , jesteś to dobrze, wszystkie opcje ok. hotelik zaklepany z obietnicą ekstra opieki dla Jaspera,u donki5 wstępnie transprot zaklepany. oczka koniecznie sprawdzić trzeba bo chyba każdy wspomógł by nieco jego leczenie. ma też kapkę jednorazowych deklaracji. godzina zero nadchodzi, trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mam na mailu deklarację jendorazową od Wiolabiszop cyt maila:
"Witaj widzę że u Jasperka stale deklaracje już są .Przepraszam nie odpisalam wcześniej ale byly problemy na dogo i nie chcialo mi wyslac . Ale jednorazowo mogę 10 zł .Wiem że to kropla w morzu biorąc pod uwage dolegliwość Jasperka .Ale będe sledzić wątek i jak tylko będę mogła to wespre chlopaczka[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG])Pozdrawiam"
Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: to wcale nie kropla. Z takich kropli całość powstaje:multi::multi::multi:
Cioteczki wyślijcie nr konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Tez zadeklarowałam 10 zł. miesięcznie. Przeleję w poniedziałek. Cudowny psiak taki smutasek. Ratujcie go dziewczyny. Mam już inne deklaracje ale w miarę możliwości pomogę.[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi: Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Cioteczki wyślą nr konta.
Dziewczyny wyślijcie też konto do Wiolabiszop, dwa posty wyżej pisałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']no i cooo ??? kiedy Jasper zmienia miejsce zameldowania ???[/QUOTE]
Jeszcze nie wiem, Ania nie dzwoniła i jeszcze mi nie odpisała na smsa a ja cały dzień jeździłam z sunią- zajrzyjcie do niej proszę, jest na granicy życia i śmierci, walczymy i potrzebujemy wsparcia :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-%C5%82apami-na-tamtym-%C5%9Bwiecie.-Walczy-o-%C5%BCycie[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Jeszcze nie wiem, Ania nie dzwoniła i jeszcze mi nie odpisała na smsa a ja cały dzień jeździłam z sunią- zajrzyjcie do niej proszę, jest na granicy życia i śmierci, walczymy i potrzebujemy wsparcia :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-%C5%82apami-na-tamtym-%C5%9Bwiecie.-Walczy-o-%C5%BCycie[/url].[/QUOTE] zajrzałam :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Jasper kończy obserwację 30.06 i wtedy go zabieramy.[/QUOTE] Jeszcze trzy dni męczarni dla Jasperka :roll: Boże ten czas jest niemożliwy:shake: A ja się ucieszyłam, że już jutro chłopak będzie wolny :roll: Jasperku wytrzymaj jeszcze troszkę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...