Jump to content
Dogomania

Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!


Recommended Posts

[quote name='obraczus87']"mój" Brutus znalazł dom i postanowił podarować Nextowi 50zł.Nie są to duże pieniądze, ale zawsze coś... :smile: Nr konta proszę wysłać do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91857-Nikus"][COLOR=#4444ff]Nikus[/COLOR][/URL]. Jak wpłyną pieniądze, proszę o potwierdzenie na wątku Brutusa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/186166-Brutus-teraz-Rufus-Pojechał-do-DS-Proszę-trzymajcie-kciuki!/page141"][COLOR=#4444ff]KLIK[/COLOR][/URL][/QUOTE]

Czy nr konta został wysłany do Nikus??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='sylwiaso']Dziękujemy z całego
Serducha Skarpecie Owczarkowej,karma doszła dziś 30kg:multi::multi::loveu::multi:[/QUOTE]

Fajnie :)
SMACZNEGO życzymy Nextowi :)
Potwierdźcie proszę jeszcze na watku SKARPETY (link mam w podpisie)
[B]Sylwiaso[/B], znalazłaś przy karmie tą fakturkę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Fajnie :)
SMACZNEGO życzymy Nextowi :)
...[/QUOTE]


[quote name='egradska'].....
- każdy wnioskodawca, który otrzymał pomoc, jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od wypłaty środków zwrócić 15% kwoty uzyskanej pomocy w formie bezpośredniej wpłaty albo bazarku na rzecz skarpety....
[/QUOTE]

[B]Informuję jako wnioskodawca, że dzisiaj wysłałam pieniążki :)[/B]

[QUOTE]
04-06-2013

PRZELEW ZEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY

SMON
UL. CHAŁUBIŃSKIEGO 22/83
80-807 GDAŃSK

89249000050000450012645830

OD MEMORY - ZWROT 15% KWOTY UZYSKANEJ POMOCY: NEXT - 188,90 ZŁ (KARMA)
-30,00 PLN[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Ciociu DONko zapomniałam wczoraj wysłać Ci smsa,że list wysłany w środku jest fakturka.Jeszcze raz bardzo,bardzo serdecznie Dziękujęza karmę w imieniu Nexia:buzi::buzi::modla::modla::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]

[quote name='memory'][B]Informuję jako wnioskodawca, że dzisiaj wysłałam pieniążki :)[/B][/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:
A zatem czekam na liścik ;)
[B]Memory[/B], działasz błyskawicznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory'][B]informuję jako wnioskodawca, że dzisiaj wysłałam pieniążki :)[/B][/quote]


memory jesteś nieoceniona !!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAMY WPŁATY Z FB -130 ZŁ I TYM SPOSOBEM SPŁACIŁYŚMY KWIECIEŃ !!! I MAM PYTANKO CZY W ZWIĄZKU Z TYM ŻE NEXCIOR DOSTAŁ KARMĘ MOZĘMY PRZEZ DWA MIESIĄĆE PŁACIĆ MNIEJ ?

Edited by AGA35
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Agnieszka103']Co słychać u Nexta? jak znosi te upały?[/QUOTE]Ciociu Agniesiu Dzięki Bogu dziś już chłodniutko,ale upały były straszne,dobrze,że mamy przed oknami wodę to Nexiu się schładzał,ale pomagało na chwilkę...zresztą i ja z samego rana boksy lałam wodą,ale za 30 min były już suche.Dobrze,że dziś odpoczniemy od słońca,bo te kilka dni były nie do zniesienia!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...