Jump to content
Dogomania

=> Wielkopolskie zaprzęgowce czekają na dom !!!


sunshine

Recommended Posts

[quote name='sunshine']Odgórnie przyszedł nakaz uśpienia Rudego, jako że był agresywny i stwarzał zagrożenie dla pracowników i ewentualnych przyszłych opiekunow. Siedział bardzo długo w schronie, mimo że się nieco uspokoił nadal się rzucał bez ostrzeżeń. Dostał status nieadopcyjny i niestety...[/QUOTE]

Aha. Eh.. Szkoda, psiaka :(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='przeszlus']Gabi skoro już zajełaś się banerkami to ja bym prosił jakiś 100x100 tylko z [B]wyraźnym[/B] napisem adoptuj,całość ma być przejrzysta,tak napewno lepiej przyciąga wzrok,tamte sa zbyt twórcze jak na adopcje ;)[/QUOTE]

Martynie (sunshine) sie podoba, więc nic nie będę zmieniać.
Sunshine chcesz zebym poprawiła i zrobila lepsze??

Link to comment
Share on other sites

Pszeluś, poprawiając jakość zdjęć robisz dużo, niestety, ludzie częto nie idą za głosem serca tylko za tym, co zobaczą. Wiele psów idą szybko do adopcji, bo są ładne, wiele razy rozmawiając przez telefon z ludźmi zainteresowanymi adopcją psa słyszę - "jest taki piękny, te oczka, sierść, od razu się w nim zakochałam". Nigdy nie usłyszałam, że ma wspaniały charakter, że ktoś się cieszy, że jest posłuszny. Także poprawiając jakość zdjęć zwiększamy psu znalezienie domu. Ja teraz robię zdjecia telefonem, bo moja lustrzanka postanowiła się zepsuć także siedzę godzinami i poprawiam fotki by ktoś zwrócił uwagę na psa, bo czym lepsze zdjęcie tym lepsza oglądalność ogłoszenia. Niestety, taka jest prawda.

Co do banerków, ja się nie odzywałam, bo nie chciałam komentować :) Banerki są ładne, to prawda czcionka mogłaby być wyraźniejsza, bo w pierwszym za Chiny nie mogłam przeczytać co jest napisane. Poza tym, robiąc baner do PwP nie chodzi o kolorystykę, czcionkę, chodzi o to by był najwyraźniejszy z odpowiednim napisem. Nie we wszystkich rozmiarach, zauważ, że ludzie na PwP mają i tak za mało miejsca na banerki, hehe. Taki 100x100 wystarczy, ale to tak na przyszłość :) Nikt Ci nie każe nic zmieniać, Przeluś też robi niezłe banery jak będzie chciał to sam sobie coś wykombinuje :)

Co do Rudego, chociaż to chyba od jego pierwszego powinnam zacząć - bardzo mi przykro, że tak się stało. Kurcze, nie rozumiem polityki niektórych schronisk! Mały miał duże szanse na dom! Niekoniecznie w domu, ale duży boks, ciepła buda - dlaczego by nie? Komu on tak bardzo przeszkadzał? No szlak mnie bierze jak czytam to... Rudy, biegaj sobie biedaku po tęczowych łąkach... teraz żaden człowiek nie wyrządzi Ci krzywdy...
[*]

Sunshine, czy kolejny pies jest zagrożony? Czy któryś z tych psiaków czeka status nieadopcyjnego? Kto najprędzej potrzebuje pomocy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Co do banerków, ja się nie odzywałam, bo nie chciałam komentować :) Banerki są ładne, to prawda czcionka mogłaby być wyraźniejsza, bo w pierwszym za Chiny nie mogłam przeczytać co jest napisane. Poza tym, robiąc baner do PwP nie chodzi o kolorystykę, czcionkę, chodzi o to by był najwyraźniejszy z odpowiednim napisem. Nie we wszystkich rozmiarach, zauważ, że ludzie na PwP mają i tak za mało miejsca na banerki, hehe. Taki 100x100 wystarczy, ale to tak na przyszłość :) Nikt Ci nie każe nic zmieniać, Przeluś też robi niezłe banery jak będzie chciał to sam sobie coś wykombinuje :)[/QUOTE]

Hm. No masz rację.. Na przyszłość postaram się zrobić "normalną" i wyrażna czcionką :) A jeśli chodzi o rozmiar.. niektorzy nie maja wcale banerow to moga wstawic 400x100, albo 500x100, a niektorzy maja malo miejsca to wstawią 100x100 niektorzy maja miejsce na 200 px to wstawią na 200x100. Różnie bywa. Zawsze robię 100x100,200x100,300x100,400x100 i 500x100. I cieszę się, że się chociaż trochę spodobaly :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie pietnowała bym schroniska. Uważam że ich decyzja była słuszna.

Pies juz był bardzo długo w schronie. Była mega agresywny a co najważniejsze nie przewidywalny. Nikt inny jak sam człowiek był temu winny.

Pies miał małe szanse na adopcje. Nie ufał nikomu. Był agresywny do ludzi i zwierząt. Nie że sobie warczał...atakował bez namysłu. Znalazł by dom? Wątpię... a jeśli trafił by do pseudo? Albo do kolejnego czubka który by go próbował siłą wychować.

Na tymczasie znajduje się od 1,5 roku malamut. Za hotelik płaci się 450 zł miesięcznie. Był taki jak Rudy i nadal nie ma domu. Nie wszystkim da się pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Taaa, bo najlepiej uśpić i mieć z głowy. Nawet nikt mu nie próbował pomóc! Myślisz, że ja nie znam takich psów? Też mamy w schronie podobnego psa, ale nikt go nie usypia, ćwiczymy z nim, wychodzimy na dwór, długo siedzi, ale nie uśpimy go tylko dlatego, że człowiek skazał go na takie życie! Ma prawo dostać szansę. Oczywiście nie trafi do domu z dziećmi, nie będzie leżał na kanapie, ale będzie żył, biegał po ogrodzie i bawił się swoja piłką, którą tak kocha i nigdy nie da sobie jej zabrać. A żeby nie trafił do pseudo to psy się kastruje, to chyba normalne, że w typie rasy lecą poza kolejką, chyba, że znów jest inna polityka... znów tylko u mnie tak jest?

Trudno, życia mu już nie cofniemy. Który z tych psów najpilniej potrzebuje pomocy?

Link to comment
Share on other sites

To dobrze że wyprowadzacie, temu byś nawet obroży nie włozyła.
Więc dlaczego mu nie pomogłaś? Rozumiem, że byłas tam, widziałaś go i próbowałaś z nim pracować tak?

Nie takie osoby próbowały. To pierwszy pies uśpiony ze względu na agresję. Powtarzam i kończe temat. Schronisko nie popełniło błędu.

Najbardziej pomocy potrzebuje ona

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185348-Wera-suczka-w-typie-Labradora-w-l%C4%99kiem-separacyjnym-!!!-Wrze%C5%9Bnia[/url]

uruchom prosze Wasze polityki i znajdź jej dom.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, moze to nawet lepiej, że nie musiał przechodzić przez to piekło na ziemi. Wnerwia mnie to, na prawdę wnerwia, bo psy niepotrzebnie cierpią przez ludzi... Jeśli uraziłam kogoś - przepraszam. Nerwy mnie już ponoszą. Za dużo tego wszystkiego...
Martyna, czy tamte cudo jest ogłaszane? Ma allegro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Ja juz powoli nie ograniam tego wszystkiego. Jeszcze wakacji nie ma, a schron zapchany, tu na dogo co chwilę nowe psy potrzebujące pilnie domu... Nie wiadomo za co się najpierw zabierać... Porozsyłam jej wątek później.[/QUOTE]

Kamilawa, niestety :(
Ofiary, jak napisała Martyna "słodkich mordek" , "slodkich uśmiechow,oczek" i "mamo kup mi psa!" :roll:

Link to comment
Share on other sites

W Kaliszu jest taka sunia:
[img]http://kalisz-schronisko.pl/uploads/pics/Zuzia__3_.JPG[/img]
już kilka razy niefortunnie adoptowana, więcej info: [url]http://kalisz-schronisko.pl/wez-mnie-do-domu/zabieram/zuzia-blue-husky.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie jest:( Damy ją na przód:) Może ktoś ją eknie na wątku:)

P.S Gdyby coś się w sytuacji Zuzi zmieniło (znalazła by dom) to daj znać żeby na bieżąco aktualizować nasz wątek:)

Kamila pisz proszę tutaj miejsca na których ogłaszasz psiaki dobrze? To też może sie przydać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...