Jump to content
Dogomania

Mały, biszkoptowy, śliczny, po wypadku i z niedowładem, Pysio MA DOM!!!


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaja555']ale jak coś się stanie, to schronisko odpowiada

musiałoby najpierw być DT, żeby coś takiego zrobić[/QUOTE]
Myślę, że akurat w przypadku Pysia to DT udało by się znaleźć i to nawet w Tychach;). Jednak nie byłby to dom bezpłatny:shake:. Na pewno w grę wchodziłyby koszty leczenia, ewent. zabiegów czy np. operacji oraz podkładów i chyba karma dla psiaka.........Nie wiem czy damy radę bo leczenie może być kosztowne.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Pysiu przypomnij się cioteczkom,że jesteś i czekasz na pomoc.Kurczę jakoś nie mogę w Tychach znaleźć DT :shake:[/QUOTE]
Jest Cioteczka z dogo, która mogłaby go zabrać na DT jednak musielibyśmy pomóc jej finansowo czyli sfinansować leczenie, ew. podkłady czy operacje itd. Ciotka ma w domu kilkanaście kociaczków na tymczasie i nie jest w stanie oprócz serca, cierpliwości i dachu nad głową dać jeszcze kasy:shake:. To musielibyśmy wziąć na siebie. Ja jednak daję głowę za tą Ciotkę, która mam nadzieję niedługo się nam sama tu ujawni ;). Mały, jeśli do niej trafi to będzie miał jak w raju :lol:.

Ciotka możesz się ujawnić??????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ollalaa']Ja już pisałam, że wesprę grosikiem. Tylko mi przypominajcie, o trochę mam tych bidek na grosikowym garnuszku, że czasem zapomnę czy już wpłaciłam czy nie.[/QUOTE]

dziękujemy serdecznie, będziemy pamiętać

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cioteczki decyzja o niezbieraniu na hotelik ma sens. w hoteliku raczej się nie wyleczy. ale możemy pozbierać na diagnozę u dr. Olender. Macie ją u siebia. co to za niedowład, i co robić powie wam napewno to rodzima konkurencja dla BRNEŃSKICH speców. Gorsze przypadki dało się wyleczyć i możemy popróbować. sama bym sie o to pokusiła, trzeba waszemu nowemu Pysiowi dać szansę. a jest cudny jak i pierwszy.Zbieramjy na diagnozę a ja się rozejrzę czy mi się Pysio zmieści na małą terapię, na jakiś czas, (może coś sie z moich tymczasków wyadoptuje.) jeśli dr. Olender orzeknie że szansa jest. kto podbiegnie spytać o koszt badania, ? bezdomniaka oczywiście może litościwie mniejszy będzie koszt? NAWET JAKBYM NIE MIAŁA MIEJSCA, TO JAK SIE CIOTECZKA Z DT UJAWNI TO RAZEM MOŻEMY ZASTOSWAĆ REHABILITACJE I LECZENIE.

Link to comment
Share on other sites

SUPER, bardzo sie cieszĘ żawsze łatwiej działać jak coś się wie. szybciej niż po omacku. bardzo czekam na wiadomość o cenie diagnozy i sam jej wynik. koniecznie zabrać namiary tel. może siĘ zawsze przydać do szybkiej konsultacji, a warto. Chciałam przypmnieć że pani ta diagnozwała Albinkę kielecką z paraliżem i diagnozę potwierdził najlepszy specjalista w Brnie.Jest świetnym neurologiem i diagnostykiem.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z panią dr Olender i dobra diagnoza Pysia będzie kosztowała wstępnie ok 200,00 zł.Pani dr twierdzi,że może być już trochę za późno bo minęło już ok pół roku ale bez postawienia diagnozy definitywnie nic nie da się stwierdzić,bo sznse zawsze są.
Umówilam się wstępnie ,że zadzwonię po 18 lipca ( pani dr będzie tydzień na urlopie ) i wówczas może zbadać Pysia.Nie wiem ile piesio waży a ja go oceniłam na ok 10 kg i stąd ta cena.To co cioteczki zbieramy na dignostykę psiaka? Ja się dokładam.

Link to comment
Share on other sites

po 12lipca dokładam do diagnozy 50 zł, proście cioteczki o pomoc , kto zrobi allegro cegiełkowe, na taki cel i dla takiego cuda musi się udać.bo jak macie dr Olender to trzeba to wykorzystać, może ona się zlituje nad tą ceną nieco. dawajcie mu narazie omegi3 i 6 i biały twaróg, masujcie udka aby nie powiększał się zanik mięśni. Proszę mi podać na pw telefon tej super wetki.co z dt tajemnej cioteczki, chyba wiem kto to jest. ujawnić się trzeba można by współpracować bo czas nagli.jedna z allegrowych cioteczek jest na wątku może się zdeklaruje na te cegiełki, ja nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja również proszę o ujawnienie się cioteczki :modla:choćby na pw.Pysio jest wstępnie zapisany do pani dr ale jak już wspomnialam,po 18 lipca uzgodnimy dokładny termin badania.TERESA BORCZ masz chyba zapchaną skrzynkę bo nie mogę wysłać wiadomości na pw :cool3:

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, rozmawiałam z pania doktor. Myślę ze jak mówimy A to trzeba powiedzieć szybkie B W SYTUACJI GDY SCHORZENIE ZBYT DŁUGO JUŻ CZEKA. pani doktor zgodzila się przyjąć psika jutro o godz.9.00 czyli przed wyjazdem na urlop. Nie musimy zwlekać z powodu pieniędzy, Pani doktor zgodzila się na opłacenie jak dozbieramy, a tydzień może jednak robić różnicę. zwłaszcza że określi które z ćwiczeń już można robić z listy moich instrukcji od fachowego ortopedy i wg istrukcji samej pani Olender.Leki i dieta przez tydzień więcej też coś znaczą.TRZEBA TAM BYC O 9.00!!!

potrzebujemy wierszowanek Ubocze, pomogły Pysiowi jeden to i drugiemu pomogą.!WOŁAMY CIOTECZKI I WUJASZKÓW.

Link to comment
Share on other sites

I wiadomo coś? Bardzo jestem ciekawa jakie szanse na normalne życie ma śliczna psinka .........

UBOCZOWYCH wierszyków na razie nie będzie bo UBOCZE wyjechał na wycieczkę;)... Pisał to na wątku swojej Misi....... Kurcze szkoda bo by się przydały :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']I wiadomo coś? Bardzo jestem ciekawa jakie szanse na normalne życie ma śliczna psinka .........

UBOCZOWYCH wierszyków na razie nie będzie bo UBOCZE wyjechał na wycieczkę;)... Pisał to na wątku swojej Misi....... Kurcze szkoda bo by się przydały :cool3:.[/QUOTE]

Alfa, wyjeżdżam dopiero w poniedziałek a wracam już w czwartek...:lol:

Może uda się nam jeszcze wspólnymi siłami w weekend wątek rozruszać...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...