Jump to content
Dogomania

Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!


elaja

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może się znajdzie,oby tylko to był dobry domek , bo do innego nie dam.Tymczasem Ciapek zaskakuje nas niezwykłym apetytem- z jednakowym smakiem zje suchą karmę , starą bułkę /reszta stada w pysk nie weżmie !/ agrest,winogrona / tu się nie dziwię ,też lubię / czarne pożeczki (brrrr), a wczoraj podwędził plasterek cytryny-krzywił sie niemiłosiernie ....... ale zjadł i wrócił po następny ! Nawet nie byłam zdziwiona , że wieczorem dobrał sie do moich kosmetyków- zaczyna rozrabiać czyli staje się NORMALNYM PSEM .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Ciapek - Cytrynożerca :). Robi się z niego fajny brodaty łobuziak :)[/QUOTE]

Oj,łobuziak niestety.Mucha zawsze prosi o kuchenną łapkę do wytrzepania- wytrzepie i oddaje nienaruszoną , zabrał i Ciapek-tylko raz- no i tak koniec łapki nastał.Ja tak sobie myślę , że jak on chce sobie zmarnowane szczęnięce lata odbić , to marny mój los.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']No tak, Twój zapowiada się marnie przy drugiej młodości Ciapka ;), ale Ciapek to szczęściarz, że trafił na Ciebie.

Powodzenia w Bonarce :)[/QUOTE]
No to mnie pocieszyłaś, dzieki ! Trzymaj więc mocno kciuki za domek dla łobuziaka- najwyzsza pora żeby cwaniak kogo innego wokół łapy nawijał,bo ja juz całkiem zakręcona jestem!

Link to comment
Share on other sites

Ciapek w Bonarce szczęścia nie miał, chociaż ...powodzenie owszem.Dużo ludzi o niego pytało , ale chyba odstraszał ich wiek ( 8 lat -co to za wiek !?) no i widoczna zaćma , a nawet znależli się chętni - aż 3 sympatyczne rodzinki z dziećmi - ale niestety mieli już w domu psiaki, więc Ciapek się nie nadawał ze swoją "miłością" do współbraci.Jedna osoba wzięła nawet nr.tel., a w domu miała suczkę yorka,która mogłaby Ciapkowi przypominać Muchę,nadzieja więc była ale pani chyba zrezygnowała.Z powrotu Ciapka najbardziej ucieszyła się oczywiście Mucha-a to akurat mnie martwi, bo lepiej żeby staruszka się tak się nie przywiązywała do niego.Do tej pory żaden pies nie robił na niej większego wrażenia- co ona w tym Ciapku widzi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piękny ,piękny ,juz dawno powinien mieć domek,tylko musi mieć tyle szczęścia co Cwaniak w Bonarce ! No ale dla Ciapka trzeba być przewodnikiem, chociaz na swoich włościach radzi sobie świetnie,czasami tylko na coś (a raczej na kogoś ,jeśli mu się pęta pod łapami) wpada, o fryzurę zadbać należy, a jeśli ktoś sam nie potrafi to jednak jest spory wydatek- na szczęście polubił szczotkę i nożyczki , bo początki trudne raczej były !

Link to comment
Share on other sites

Jeśli uda się Ciapkowi trafić do nowego domu , to chyba w pakiecie z Czarownicą (to żart,jej nikomu nie oddam) ,bo zakumplowały się zwierzaki okropnie,ale to chyba na zasadzie podobieństwa charakterów- dwa odmieńce , pies ,który nie lubi innych psów i kotka nie cierpiąca innych kotów.Czarownica jeżdzi na Ciapku jak na miotle, wisi mu pod szyją i na ogonie ( Mucha na takie coś nie pozwala !) - a on wygląda na zachwyconego taką zabawą .Może dlatego ,że pozostałe koty traktują Ciapusia jak mebel (tyle ,że ruchomy) lub powietrze, a Muszka , owszem ,nawet go lubi - ale tak jak jej królewska mość lubi swoich podwładnych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...