Jump to content
Dogomania

Jantar, szczescie mieszka w Bytomiu i ja z nim,wszystkim bardzo dziekuje Wasz Jantar


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales']:modla:
:multi::multi::sweetCyb::multi::calus::ylsuper::ylsuper::B-fly:[SIZE=6][COLOR=deepskyblue]ciotenko dzieki postokroc juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
dziekuje Ewcia ze wszystko podnosisz
mniej czasu mam
ale wiem ze Ty na posterunku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Dzisiaj Jantar ubawił nas po pasy... duży pies przy zabawie wygląda komicznie:evil_lol:...zostawiony sam sobie na całej naszej posesji biegał bawiąc sie piłeczką i przynoszac ja mężowi zachęcał do zabawy. Jantarek pokazał nam, że jest jeszcze zabawnym dzieciakiem który bardzo potrzebuje do życia człowieka.:lol:[/QUOTE]
Dziekuej LILU ZA WIESCI
MAM NADZIEJE ZE JEST GRZECZNYM I POSŁUSZNYM PIESKIEM i znajdzie domek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:modla:
:multi::multi::sweetCyb::multi::calus::ylsuper::ylsuper::B-fly:[SIZE=6][COLOR=deepskyblue]ciotenko dzieki postokroc juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]


:oops:ja też sie raduje jak patrze na Jantula nowe fotki:multi::multi::multi: rozkwita koleżka:loveu: i widać taaaką radość na tym jego pyszczydle to mniód na me serce:multi::multi::multi:zdrowa egoistka ze mnie:evil_lol: wogóle to taki z niego duziii psiur,kawał chopa a słodyczy faktycznie-jak w ciapowatym sczeniurku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jusia&Szila']a jak on z tym powarkiwianiem przy jedzeniu? na ludzi i inne pieski? bo bym wpisala w ogloszenia...[/QUOTE]
juz podobno przy jedzeniu nie powarkuje, jak sie Go dotknie
do ludzi jest super:)
zachowania ma z piszczaca pilka jak jakis szczeniak:D:D lata jak dzik, chce zeby mu rzucac, podobno ubaw z Niego maja:)
do psow chyba roznie

Link to comment
Share on other sites

Ciotki kochane.... mam prośbę. Jantar to wielki, niewyżyty dzieciak. Poniszczył wszystkie piłeczki i zabawki jakie były na ogrodzie. Jego ogromna siła nie pozwala przetrwać najsilniejszej nawet piłce. A bawić Jantuś się chce. Nosi w zębach klocki drzewa i rani sobie dziąsła. W zwiazku z tym mam prośbe.... jeśli macie jakieś zabawki psie na zbyciu.. jakies sznurowe albo takie dla molosowatych.... może zechcecie je podarować naszemu zabawkowemu wandalowi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Ciotki kochane.... mam prośbę. Jantar to wielki, niewyżyty dzieciak. Poniszczył wszystkie piłeczki i zabawki jakie były na ogrodzie. Jego ogromna siła nie pozwala przetrwać najsilniejszej nawet piłce. A bawić Jantuś się chce. Nosi w zębach klocki drzewa i rani sobie dziąsła. W zwiazku z tym mam prośbe.... jeśli macie jakieś zabawki psie na zbyciu.. jakies sznurowe albo takie dla molosowatych.... może zechcecie je podarować naszemu zabawkowemu wandalowi?[/QUOTE]

A to Jantarek rozbujnik! :) U mnie w domu same mikrusy także ich zabawki Jantuś rozszarpałby w drobny maczek w pare sekund:) KTO PODARUJE JANTARKOWI ZABAWKE? :) Prosimy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...