Jump to content
Dogomania

Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']Dzieki Estrella za wizytę u Olinka.Jesli chodzi o ogłoszenia adopcyjne, to pewnie biedak potrzebuje takich. Ja tez nie daję rady z dokładnym czytaniem wszystkich wątków, ale są tutaj cioteczki lepiej zorientowane.
Bądź z nami i Olinkiem.[/QUOTE]
Spokojnie, będę do końca :) i mam nadzieję, że nadążę za Wami, bo dość szybko się rozwijacie :evil_lol: Ale z drugiej strony, to przecież wielki + jest !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Spokojnie, będę do końca :) i mam nadzieję, że nadążę za Wami, bo dość szybko się rozwijacie :evil_lol: Ale z drugiej strony, to przecież wielki + jest ![/QUOTE]
Jakoś staramy się, by pies nie czekał w nieskończoność wśród nieustannych hopków- potrzebnych, ale mało konkretnych ..
A jeszcze nam brakuje do szczęśliwego zakończenia, ale już bliżej niż dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']Dzięki za zaproszenie, nie mogę nic dekl. , bo jeszcze wiszę:shake::diabloti: z 3-ema dekl. , które dopiero po 13- ym wpłacę, ale widzę ,ze wszystko idzie ku dobremu;), będę zagladać...., fajny psiunio:p[/QUOTE]

Im nas więcej, tym Olinkowi weselej :-)

Link to comment
Share on other sites

Narazie jednorazowo ale myślę,że uda mi się wpłacac miesięcznie jakąś kwotę stałą ( jeżeli nadal będzie potrzebne)

Jednorazowo wpłacę 25 zł ( czyli połowę potrzebnej sumy ,jeżeli zrozumiałam dobrze z tytulu wątku) :) może być ?:))

poprosze tylko o dane do wpłaty ;) i w poniedziałek zrobię przelew :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aka_nina']Dostałam pw i zajrzałam. [U]Deklaruję 5 zł miesięcznie[/U] do grudnia wstępnie. Póki co jestem na stażu i nie mam dużo kasy, ale postaram się czasem wpłacić więcej. Piesek mnie urzekł.[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękujemy. Każda złotówka to dla Olinka krok ku lepszemu życiu:-):-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda & Zicko']Narazie jednorazowo ale myślę,że uda mi się wpłacac miesięcznie jakąś kwotę stałą ( jeżeli nadal będzie potrzebne)

Jednorazowo wpłacę 25 zł ( czyli połowę potrzebnej sumy ,jeżeli zrozumiałam dobrze z tytulu wątku) :) może być ?:))

poprosze tylko o dane do wpłaty ;) i w poniedziałek zrobię przelew :)[/QUOTE]
Wielkie dzięki za serducho dla Olinka. Główna księgowa psiaka wszystko podliczy :-):-):-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']Dziękuję za zaproszenie na wątek, psiak jest cudny, ale w obecnej sytuacji mogą pomóc jedynie podnosząc wątek :([/QUOTE]

[IMG]http://republika.pl/blog_xp_4020249/5384908/sz/piesek_i_lapki.gif[/IMG]
Dzieki AGA35 za przybycie na wątek. Widzisz, jak Olinek poweselał.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam wpłacić właśnie obiecane pieniążki Olinkowi, ale są jakieś problemy z dokonywaniem wpłat na stronie Lukasa, a ja za kilka godzin wyjeżdżam i nie wiem, czy do tego czasu konto będzie działać :( Jeśli się nie powiedzie, to wpłacę te 60 zł (10 zł stała deklaracja i 50 zł jednorazowo) po powrocie, czyli 18 lub 19 lipca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Dzieki za informację; przekażemy głównej księgowej, jak zjawi się na watku. Dziekujemy za solidne załatwianie sprawy,doceniamy, bardzo doceniamy tę cechę.
Życzymy wypoczynku i dobrej drogi.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

Będę jeszcze przez pewien czas na dogo, to może przy okazji konto znów działać będzie. Dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...