Jump to content
Dogomania

Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Psina troche terroryzuje juz moją Tolę. Poczuł sie juz pewnie i zaczyna rozrabiać. Jak dojdzie do siebie to konieczny treser. On jest jak z dziczy wypuszczony.[/QUOTE]

No właśnie, myślę, ze treser konieczny. Pewnie był w dziczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Tolcia dzisiaj spędziła trochę czasu na stole na tarasie. Próbował się tam również dostać, ale boląca łapa jednak mu nie pozwoliła. Była wetka u nas. Dostał znowu zastrzyki i ma opatrunek, nad którym juz ukradkiem pracuje. Skóra w fatalnym stanie, rana goni ranę. Jak rozliczenie z wetką?[/QUOTE]

Jestem umówiona z Wetką na rozliczenie. Zapłacę z pieniążków, które przyszły na Olinka

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red]WIADOMOŚĆ Z DNIA 23.06.10:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red]OLIN JEST W PRZYCHODNI MA OPERACJĘ. MIAŁ DZIURĘ W ŁAPIE DO KOŚCI!!! NIE POMOGŁY ZASTRZYKI I ANTYBIOTYKI![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red]BĘDZIE OD RAZU WYSTERYLIZOWANY!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red]POTRZEBUJEMY WSPARCIA FINANSOWEGO TE PIENIĄŻKI CO MAMY NA TEN MOMENT NA LECZENIE NAM NIE WYSTARCZĄ!!!:placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Dużo go tych nieszczęść spotkało, a i wcześniej pewnie nie miał łatwego życia.Trzymam za niego, żeby walczył o lepsze życie, a i grosikiem wspomogę :-)[/QUOTE]

Dziekujemy za wsparcie. Własnie jestesmy po wizycie wetki, powiedziała, że glęboko była kość zeskrobywana i sączyć sie może ze 2 tygodnie, a leczenie jeszcze dłużej. Jak dobrze pójdzie to po miesiącu zajmiemy się skórą. Teraz bierze silne antybiotyki, więc nie możemy nic więcej dokładać.

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj u Olinka- wygląda biednie- chudziutki i jeszcze ta łapa, ale za to bardzo wesoły no i trafił na super Pancie, która mu tak dogadza, ze raz dwa stanie na nóżki:).
Na dniach wrzucę zdjęxcia z wizyty u Olinka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Olin niestety nie moze zostać na tymczasie musi iść do Hoteliku. Nie dogaduje się z sunią. Czy ktoś może mi pomóc rozsyłać wątek, zeby nazbierać na Hoteklik????[/QUOTE]

Oczywiście Zosiu !
Kiedy musi wyruszyć ?
Ile mamy czasu na zbiórkę ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...